dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1340 poruka u ovoj temi

Dobro jutro, ja poslugi ne dozvoljavam da udje u moju sobu, uzimam jedan krevet vise i imam sve duplo....A napojnicu dam kad osetim da to treba, u situacijama kao sto su te koje pomijes, ne zelim da podmicujem nikoga, jer mislim da je glupo, kao sto sam vec ranije rekla. A da izvodim sobare i konobare u kafanu, stvarno mi ne pada na pamet....

Sto se hotela tice, Bella Vista mi je za sad najbolja opcija, ako ima neko jos neki predlog recite, ne zbog mene nego zbog svih koji citaju temu. :thankyou2:

Davanje baksisa nije podmicivanje, to je kao i cenkanje, obicaj u Arapskim zemljama.

A kad vec ides tamo treba to da postujes. Ne mislim da treba na svakom koraku davati baksis, ali ako si zadovoljan necijom uslugom to pokazujes davanjem baksisa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se licno sa Milenicom u vezi bakse...primera radi kada me ispostuje konobar po protokolu u kafani uvek ostavim baksu...kada se bas potrudi onda malo vise a kad nije zasluzio n-ma bakse....hocu reci treba nagraditi sitnisom i onda kad se ispostuje i protokol samo... a sem toga zaposlenima tamo je baksis glavni izvor finansiranja tako da....steta je ne dati nekom ko se potrudio....

ali nemojte sad o tome tema je HOTELI U HURGADI :)

da se vratimo na temu...kazes Bella Vista najbolja opcija...hm hm... samo preko koje agencije ces uplatiti taj hotel??? a sem toga meni deluje prilicno daleko od najbolje opcije :) :) :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je bitno da bude centar, jer mislim tokom dana da se krecem u gradu, peske, naravno.

Ah, nesto sam se zarekla da u hotele sa dvojnim sobama necu da idem, platis novo, a dobijes staro, e bas sa svakom agencijom domacom je tako, u tim situacijama gubim nerve... , budalu pravim od sebe , podmazujuci osoblje hotela, za nesto sto je vec placeno, zar nije glupo? Meni jeste :nea:

Imao je Wayout i Argus u ponudi La Pasha, 4*(ali all inc. :tuga: ), u principu mislim da ispod 4* ne bi ni trebalo ici u njihove hotele, zbog hrane. Ima li jos nesto? :lud:

Ja ne bih vise setao starim delom Hurgade da mi plate ,osecaj je kao da se nalazim u ratnoj zoni uzas.E a novi deo je vec prava stvar.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U potpunosti se slazem sa Milenicom. Baksis je vid kulture a ne podmicivanja, ako si zadovoljan uslugom konobara, sobara, osnovni red je da mu ostavis baksis a ne samo hvala i tapsanje po ramenu po principu dobar si decko. Kod nas se ostavlja baksis konobaru, frizeru, majstoru itd. dok u arapskim zemljama mnogo vise. Castiti recepcionara da bi dobio bolju sobu? Pa naravno! Nase agencije ne garantuju koju sobu cete dobiti, zato lepo 5-10e i agonija sa sobama se zavrsava. Verujem da ima mnogo ljudi koji ne dele moje misljenje ali ja smatram da je tako ispravno i tako ce biti uvek.

Necu vise da spamujem temu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima... ja trazim svaki komentar o hilton resortu. citala sam ponesto , ali je ovo sve malo sto sam nasla i uglavnom se svodi na uporedjivanje sa drugim hotelima tako tek sad nista ne znamlud.gif . moze li mi neko pomoci barem gde to mogu da procitam unapred hvala don-t_mention.gif

Ovaj hotel se nalazi odmah do Continentala gde sam ja bila smestena ali posto nas je delio mali zidic mi smo stalno isli u hilton jer imaju odlicnu animaciju.Ovaj hotel je vrlo lep i uredan.Moji prijatelji su bili smesteni u tom hotelu i imali su uslugu AL .Po njima ona nije bila zadovoljavajuca u smislu hrane sve ostalo je bilo ok.Plaza je malo cudna ima oblik polu kruga i nekako malo podseca na baru ali uvek mozete da predjete zidic i udjete na plazu contintala .Hotel je pretezno za mlade , ima sjajnu zabavu tokom celog dana

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko iskustva sa hotelom Sea Garden?

Ima li neko iskustva sa hotelom Sea Garden?

pih, ne svidja mi se, ruzna plaza, mala sa kamenjem u plicaku...

Izmenjeno (ljerka)
Spojena dva uzastopna posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao, sad vidim da i "Lepi Pogled" ima usku plazu, razocaravajuce...Ne znam sta cu :shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto ove godine planiramo letovanje u Egiptu (Hurgada, mada ni Sharm nismo jos iskljucili) potrebna nam je preporuka za dobar hotel sa lepom plazaom pogodan za porodicu sa malim detetom (dete ima godinu dana). Pre svega zanimaju nas saveti ljudi koji su ove godine bili u Egiptu.(bili smo u Egiptu pre 2 godine)

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nemamo dece,ali od ljudi koji ih imaju smo culi da je najbolje ici van hurgade,u novijim,vecim kompleksima,gde je plaza sa lepim ulaskom,postepenim,sa bazenima za decu(mada je vase svakako bas malo).tu imate svoj mir.naravno ,zavisi od vasih afiniteta.dosta ljudi ide u Carribian-soma bay,takodje i u Sunrise royal makadi(tamo imaju i cuvanje dece,ali opet za malo stariju decu.

dok se neko ne javi da vam konkretno kaze..pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre svega hvala na pomoci i ultabrzom odgovoru :))

Iako smo vec bili u Egiptu odlazak tamo sa malim detetetom je svakako malo drugacije iskustvo, zato prihvatamo svaki savet vrlo rado. Pogledacemo vase preporuke detaljno.

Pozz i jos jednom veliko hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozz,

U svakom slucaju preporucujem vam Steinberger AL Dau Beach hotel razlog sledeci...

Hotel je podredjen zeljama i uzivanju turista od hrane plaze bazena lekara animatora ...

Obzirom da vi putujete sa malim detetom ovo je redak hotle koji ima sekciju zatvorenog tipa za malu decu zove se Simba

Kids Club "Simba"

Our Kids Club, "Simba", guarantees that the little ones will have fun, too. The kids' pool, which is heated in winter, comes with a great mushroom shower, the sand pit includes a large jungle gym for climbing, sliding, fun and action. The club house offers two play rooms for painting & face painting, movies, games, and other crafty activities. The kids club is open seven days a week from 9:00 to 13:00 and 14:00 to 17:00 in winter, and from 10:00 to 13:00 and from 14:00 to 18:00 in summer for the 4-12 year olds. You may also download the Kids Club program. A baby sitter service is available upon request.

ps za hranu ne morate da brinete odlicna je i to je jedini hotel koji povrce i voce ne pere vodom iz njihovog vodovoda...

cena ovoga hotela u odonosu na druge je dosta veca ali se isplati do poslednjeg eura.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u HOSTMARK ili DESERT ROSE hotelu, pa da napravi paralelu?

Ja sam bila u Hostmarku i savim je ok, jedino sto je bazen hladan i bude puno dece u njemu pa nije za neko ozbiljnije plivanje, dok je more plicak 200m - a strah me da idem daleko od obale zbog ajkula. Desert Rose me privukao bas zbog olimpijskog bazena...

Ili mozda neko moze da preporuci neki drugi hotel u Hurgadi koji ima dobar bazen / more normalne dubine?

Hvala unapred!!

Izmenjeno (ljerka)
spojena tema
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tia Heights ima dobar bazen i dobru plazu,samo sto je 30 km od hurgade.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Royal Palace ima lep velik bazen i skoro uvek je prazan. Plaža je dobra i relativno brzo je dubina. Levo od plaže su plaže, jedna do druge koje se mogu preplivavati u kontinuitetu. :srce: Pošto je u zalivu, nema jakog vetra. Jedino nema koralnih grebenova, ali ima organizovanog odlaska na ronjenje.

Dobra stvar je što hotel nije glomazan i što se nalazi u centru Memse.

Inače i mi smo bili u Hostmarku i u Royal-u pa mugu da ih uporedim.

Desert Rose mi je bio mnogo daleko.

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dujaspasa i na12,

hvala puno na odgovorima. :)

Interesuje me kakav je Royal Palace u poredjenju sa Hostmarkom po pitanju drugih stvari osim plaze? Primetila sam da je Hostmark daleko bolje kotiran na Trip Advisoru nego Tia Heights i Royal Palace.

Vec sam jednom isla na more ovog leta pa mi se ne daju pare za one de luxe hotele, a za dva aranzmana nije tako mala cena. S druge strane, htela bih da nam tamo sve bude potaman ali jako je tesko odabrati hotel jer su utisci uglavnom podeljeni. To sto utisci iz Hostmarka generalno bolji nego za mnoge druge skuplje hotele je dodatno zbunjujuce.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26684
    Ukupno tema
    895756
    Ukupno poruka