dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1062 poruke u ovoj temi

cao. molim za pomoc, suprug i ja sa decacima od 3 i 5 godina. idemo u septembru i interesuje nas primasol titanik, kakve su plaze, hrana, okolina hotela

Meni je prvi izbor bio taj hotel, imate ovde vise o njemu Moj link

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala:) ali ja sam pitala za PRIMASOL TITANIK RESORT. sa ovim opisom o titanik beach

samo sam se pokolebala ali radi ga samo argus i u septembru kada idemo nema vise mesta:ljutko:. ostaje nam taj Primasol pa Vas molim za informacije o njemu

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se pre par dana vratio Hurgade i bio sam u Grand Plaza Resort-u.Extra je. Vise mi se svidja od hotela mada je i hotel odlican.Oni su ti zadnji hoteli na Vilage Road-u i tu su pored Hilton pa Continental i STEIGENBERGER u nekih500 metara. Nije prevelika guzva,za odmaranje je stvarno odlicno,Jedino sto da bi zauzeo lezaljku pod suncobranom moras da se probudis u sedam jer ostali postave peskir i vrate se u krevet a ti kad dodjes u jedanaest ima deset ljudi a nijedna slobodna lezaljka od sto pedeset,koliko ih ima.I plaza mi se nije nesto svidela,dosta je ostataka korala pa malo teze je za setnju po istoj bez papuca.Sto se tice Resort-a stvarno sve pohvale,higijena perfektna.Ako te jos nesto interesuje,pitaj.

Mi idemo u Grand Plaza Resort sredinom jula. Da li bi mogao da napises malo vise o samoj usluzi hotela tj. sta se konkretno u tom hotelu podrazumeva pod AllInclusive?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

letujemo sa decom od 13 i 16 godina. molim predlog za hotel i plazu sa 4* koji

ok za decu ./tobogan, disco, plaza bar itd itd/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

caoooo forumasi evo i ja da se pridruzim i zamolim za zanimljive informacije o hurgadi :))) ! interesuje me kakav je- grand plaza hotel? videla sam na slikama da ima super bazene,kakva su iskustva ,ili mozda preporucujete aqua vista resort ? unapred hvala !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

natassa nensy imaš ovde temu o Grand plaza hotelu, prelistaj, dosta je rečeno, a ima i linkova i ka drugim temema i foto turama Grand hotel Hurgada

Izmenjeno (mikap)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo linka za Sunrise Mamlouk Palace: http://www.bigblue.rs/hotel-i-ponuda/EGIPAT/Hurgada/SUNRISE_MAMLOUK_PALACE/5*/admin_SERVICE_07032009_160672657711623208605055618/

Pošto linkovi ponekad prave problema, ukoliko ne radi, idi na sajt agencije Big Blue, kliknu na rubriku za Egipat, pa onda izaberi sa spiska. Kada klikneš na sliku hotela, pokazaće ti se slideshow.

Inače, idem preko ove agencije, a za hotel sam čuo preporuku od jednog poznanika stranca i pročitao sam na internetu da je OK.

hej, Tome,

vidim da si imao u planu prosle godine da posetis ovaj hotel, a ja bi ove...

Na forumu nema informacija o ovom hotelu, (posto se nisi javio posle mora:) kao ni o onom hotelu do njega (Sunrise select garden resort) ili ih bar ja nisam nasla, tako da svaka informacija, o billo kom od ova dva hotela, bi mi dobro dosla. Inace idemo muz i ja (bez bebe :))

Unapred zahvalna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao, ove godine ponovo idem u hurghadu, prosli put sam sa hotelom prosao kao bos po trnju i potvrdila se ona recinica sto sam dobio kao savet od nekog od vas: "NE U HOTEL ISPOD CETIRI ZVEZDICE". I tako sam ove godine resio da poslusam :)... e sad posto ima poprilican broj hotela sa cetiri i pet zvezdica molim svakoga ko se nadje na ovoj temi da napise neko svoje iskustvo licno u odredjenom hotelu u kom je boravio...Nadam se da ce tema postati zanimljiva i posecena.Hvala na odgovorima unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine smo od 27.09 do 7.10 boravili u hotelu Elysees i prezadovoljni smo hotelom. Mi inače nismo neki zahtevni gosti, važno je samo da nam je soba čista, što je sa ovim hotelom bio slučaj, nismo morali menjati sobu kao što sam čitala sa su neki radili.Što se tiče hrane,nije bilo loše-nismo ostajali gladni. Za doručak smo jeli kajganu, viršle, sir i naravno palačinke. Ono što je malo nezgodno je da smo ovo jeli svih deset dana, mada je bilo i nekih krosana, muslija i tome slično.Međutim nije nam smetalo,jer nismo došli na more da se prežderavamo.Za večeru je isto bilo bar dve vrste jela, nekad nam se sviđalo nekad ne, ali opet bilo je dosta voća i kolača :)pa opet nismo ostajali gladni.

Teško je nekom preporučiti hotel, jer svi se mi razlikujem i imamo drugačija očekivanja, ali nadam se da sam malo pomogla.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se troumim izmedju Suny Days El Palasio-a, Grand Plaza Resorta i Mercury-a pa ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

JA danas uplatio El Palacio u argusu,nadam se da nisam pograsio! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim preporuku za najbolji hotel, sto podrazumeva dobar smestaj i hranu. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po meni ko voli da seta to je staiberger a ja najvise uzivam u hotelu Albatros Palas i da napomenem s obzirom da su moja deca veca mi smo se kupali uglavnom na moru koje je fenomenalno i ima mali ponton ne preterano dugacak znaci ne moze sa obale u vodu.Meni kada sam se odlucivao bilo je bitno da je preko glave a ne plicak mada i to ima tako da eto ko voli nek izvoli. O samom hotelu nema sta da se prica vrh vrhova za relativno povoljnu cenu preko Perle ali to je bilo prosle godine.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nisam bio u Hurgadi do sada ali sam mnogo , mnogo citao po netu bas o hotelima u centru i neposrednoj blizini....Staiberger hotel ti je sigurno nalepsi i najbolji i najcistiji i naj naj u samoj Hurgadi ( o njemu maltene jos nisam video losih komenatar) ali i kosta . Preko Argusa u sred sezone oko 800 evrica...ako imas te novce da odvojih za letovanje tu nema promasaja... E sad sto se tice onih jeftinijih i pristupacnijih za nase dzepove u samoj Hurgadi ja bih ti predlozio da pogledas Sindbad aqua park ( centarr Memse) cena ti je u vrhu sezone 530 preko Spirita i druga varijanta Sea Gull (centar Sakale) cena u vrhu sezone 470 preko Argusa ( licno mislim da je najbolji hotel : odnos cena, kvalitet ,lokacija) i najverovatnije cu i ja ici u jedan od ta dva hotela....

Sto se tice gore navedenog Albatros Palas-a po onome sto sam citao, hotelcina ali je nesto skuplji ,oko 600e po osobi na Argusu i na nekih 10ak km je od grada ali je zaista vrhunski....nije u samoj Hurgadi (tako da taxi obavezan)...

sad nek se ukljuce i ostali u temu pa da razradimo lepo situaciju :))))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...da,da svaka preporuka prija :)

Samo taj hotel koji pominjete Staiberger, ne nalazi se u centru, nego 5km od centra, i zove se Steinberger. U stvari ima ih 2 koliko sam primetila... Mene bi interesovala Sakala, gl. ulica...., ne Memsa,

A pomenut je hotel Sea Gull, bas me zanima da li imaju ponudu stare-nove sobe, i slicne fazone, ili su ima sve sobe identicne, mada mi na fotografijama ne deluje bas nesto posebno hotel, a? Hrana?

Ima li jos neki bolji od njega u Sakali?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868463
    Ukupno poruka