dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1062 poruke u ovoj temi

Mislim da se lokacijom hotela ne treba opterećivati.

U kom god da ste delu - u onaj drugi dolazite za nekoliko minuta taksijem.

Slazem se!!!!Kombi iz Sakale(stariji deo) do El Dahara(jos starijeg dela ) 1 Le.Ako necete da se vozite sa lokalcima uzmite taksi 10 Le!Novi deo mi je nekako prazan,kao i u Sakali ta nova marina,sve lepo,cisto a mrtvo!Mislim da navise ljudi ima od trznog centra Cleopatra do Marine.(Hoteli u tom delu su Regina,Minamark,La pasha,Sea Gull).

Izmenjeno (crossbone79)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hej a znas li gde se nalazi Grand Hotel Plaza i Grand Resort? radi ga Jolly...mislim da su to neka dva spojena hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ti hoteli su ti u novom delu!!!!Ukucaj ime hotela koji te zanima i mesto na google(maps) pa vidi!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti mnogo za savete!!! Ja idem preko Jolly-a ili wayout-a .....i moram da se odlucim sto pre dok ne bude kasno... kakav je ovaj hotel u koji si ti odabrao? preko koga ides? Sunrise Mamlouk Palace.

Evo linka za Sunrise Mamlouk Palace: http://www.bigblue.rs/hotel-i-ponuda/EGIPAT/Hurgada/SUNRISE_MAMLOUK_PALACE/5*/admin_SERVICE_07032009_160672657711623208605055618/

Pošto linkovi ponekad prave problema, ukoliko ne radi, idi na sajt agencije Big Blue, kliknu na rubriku za Egipat, pa onda izaberi sa spiska. Kada klikneš na sliku hotela, pokazaće ti se slideshow.

Inače, idem preko ove agencije, a za hotel sam čuo preporuku od jednog poznanika stranca i pročitao sam na internetu da je OK.

Izmenjeno (NeTom)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ej super je ovaj hotel... kaze malo je plaza onako koralna ali je nov hotel i ok je...

Big blue ima malo jace cene za razliku od wayout-a a hoteli su skoro pa isti...

Hvala !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u u Grand Plazi Hotelu ili Grand Plaza Resortu-u?

Svaki komentar je koristan...

p.s. Kakva su vasa iskustva sa Argus Tursom?

Hvala!!!!! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se isto mislim 99% da cu da uplatim Grand Plaza Hotel ili Grand Plaza Resort...

ali niko da napise nesto o njima ako je bio tamo...lokacija je ok,bazeni su ok,ne znam za plazu i za ostalo sobe,hrana i to...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Grand Plaza Resort je sagradjen 2009.godine pa pretpostavljam da je to razlog zasto nema komentara o njemu..., bar se nadam :)

Grand Plaza Hotel je starijeg datuma pa se nadam da ce se neko javiti i iskomentarisati...

Izmenjeno (skarlete)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hej,Grand Plaza Hotel je stariji a skuplji malo a ovaj Resort je jeftiniji a novije nikakve logike...ja sada zvao Jolly posto sam mislio preko njih da idem i kazu mi da su udaljeni jedan od drugog 4 kilometra i da nisu all inclusive, nego PP....A u katalogu im pise

da su oba hotela ALL INC. vise me ne zanimaju jer tamo idem samo na ALL....

sad ganjam drugi:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to nema logike zato sto hotel i resort cine jedinstven kompleks i nalaze se jedan preko puta drugog. Resort je jeftiniji jer nema svoju plazu i koristi plazu hotela. Po recima Jolly-a, ispada da je ulica siroka 4km :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti mnogo za savete!!! Ja idem preko Jolly-a ili wayout-a .....i moram da se odlucim sto pre dok ne bude kasno... kakav je ovaj hotel u koji si ti odabrao? preko koga ides? Sunrise Mamlouk Palace.

Ja sam bio prošle godine u hotelu Sunrise Mamlouk palace,što se tiče čistoće, hrane smeštaja sve je kvalitetno,ima 2 bazena, 2 tobogana. Hotel je odličan. Plaža je lepa, sve je dobro, nisam video nikakve korale na plaži samo pesak. Preporuka.

Izmenjeno (N.N.)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se isto mislim 99% da cu da uplatim Grand Plaza Hotel ili Grand Plaza Resort...

ali niko da napise nesto o njima ako je bio tamo...lokacija je ok,bazeni su ok,ne znam za plazu i za ostalo sobe,hrana i to...

Za Grand Plaza Hotel sam cula samo pohvale.

Moj drug je bio tamo,doduse pre 5 god. i samo reci hvale ima o tom hotelu.

Ja sam gledala slike i bas lepo izgleda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hej,Grand Plaza Hotel je stariji a skuplji malo a ovaj Resort je jeftiniji a novije nikakve logike...ja sada zvao Jolly posto sam mislio preko njih da idem i kazu mi da su udaljeni jedan od drugog 4 kilometra i da nisu all inclusive, nego PP....A u katalogu im pise

da su oba hotela ALL INC. vise me ne zanimaju jer tamo idem samo na ALL....

sad ganjam drugi:)

Grand hotele radi i Matico, pa pogledaj. Videla sam da imaju varijantu 10/11 nocenja i 14 nocenja i to varijantu ALL. Meni se ucinilo da su oni povoljniji ( posto je ovaj hotel bio moja prva varijanta za letovanje malo sam detaljnije proucavala- oni su jedan preko puta drugog u novom delu Memsa- Grand Plaza je na obali, a Resort je preko puta, nemam pojma otkud ideja da su udaljeni 4km - pogledaj na gugle eart)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma kakva 4 km,Grand Plaza hotel i Grand plaza resort su jedan preko puta drugog,provereno!

I oba su All inclusive. Cini mi se da ih i Argus ima u ponudi,pa pogledaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Grand plaza resort je noviji ali je malo dalji od plaze, razdvaja ih ulica, te je i jeftiniji, a i sobe su mnaje.

Moja preporuka je TITANIC BEACH SPA & AQUA, malo je skuplji ali je veci Resort od ova dva zajedno. U cenu je ukljucena i 1 masaza u SPA centru itd. Ako nemas dovoljno para onda je bolja solucija Grand Hotel Resort jer je jeftiniji ali samo u slucaju da mozes da ALL koristis i u Grand Plaza Hotel-u. Ako ne mozes onda bolje se stisni malo i uplati gore pomenuti hotel i uzivaj.

Inace sva tri hotela nudi i ARGUS. Nisam preko njih do sada putovao tako da ti oko njih ne mogu pomoci. Samo proveri za datume jer poletanja aviona u razlicito vreme za termine od 11 i od 10 dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868535
    Ukupno poruka