dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1383 poruke u ovoj temi

Koji je bolji hotel Sindbad ili Continental? Oba su u Memsi , jel tako?

 

ima li neko ko je bio u oba da mi uporedi? ;D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U maju idem po peti put u Hurgadu. Ovog puta je izbor pao na Desert Rose. Bili smo u oktobru i bilo je savrseno. Isplatio se svaki evro cent. U Blizini se nalazi setaliste u kome je Kleopatra sa fixnim cenama. Preporucili su nam i neki trzni centar ali je taj shopping mall smesan. 

ABC taxi do centra Hurgade je 5$ . 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drugari

može li mala pomoc u vezi hotela AMC Royal koji je u ponudi u agenciji Wayout, iskustva?

Info i u vezi testiranja u Hurgadi, koliko se čeka na rezultat?

Imam zamenski vaucer za Grcku, mogu li da ga iskoristim za Egipat (wayout agencija je nedostupna na telefone kako bi dobio neku informaciju).

,

Izmenjeno (pedjanikolic98)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemojte ni pokušavati telefonom, pre ćete dobiti premiju na lutriji, verujte, pošaljite im mail, na to relativno brzo odgovore...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@pedjanikolic98 pogledajte komentare na Tripadvisoru i Bookingu pre nego što uplatite.  Po komentarima je solidan, osrednji hotel, nema pritužbi na higijenu, hrana je oskudnija, svi znamo da je drugačije zbog korone.... Ne znam šta su Vam prioriteti, ali verujem da je plaža i kupanje bitan faktor, a još ako je i snorkanje.... Tu je situacija lošija, koliko sam na brzinu bacila pogled, baš ne pominju ronjenje, a vidi se da je popriličan plićak i ima svoj dugačak molo.... 

Ovima iz Wayouta ni reči ne bih verovala po pitanju saveta za hotele, imaju oni svoje interese.... 

Znači, pregledajte pažljivo komentare, a dobar sajt je i jedan ruski, stalno zaboravljam mu ime, napisaće ovde sigurno neko....  U medjuvremenu evo i jednog filmića  https://youtu.be/x9h5uPoG6vQ

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine uži izbor su Palm Royal, mada jos nema cene za jul pa sam zbunjen,

Swiss Inn Resort (ex Hilton) - ovo mi deluje kao best buy, a i poznata mi je plaža,

i Regina Swiss Inn ili Seagul ako bude centar grada po ženinom izboru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao drugari

može li mala pomoc u vezi hotela AMC Royal koji je u ponudi u agenciji Wayout, iskustva?

Info i u vezi testiranja u Hurgadi, koliko se čeka na rezultat?

Imam zamenski vaucer za Grcku, mogu li da ga iskoristim za Egipat (wayout agencija je nedostupna na telefone kako bi dobio neku informaciju).

,

Plicak na plazi. Velika  oseka. Ako vam je bitna plaza, menjajte hotel. U tom cenovnom rangu preko WO agencije najbolji je Sindbad club. Od mene hotel ima sve preporuke

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Drustvo, da li neko planira Hurgadu za Uskrsnje praznike?

Moze u PP za i protiv izmedju S.R.M i S.Garden-Mamloluk

Dvoumim se. Da li bi nam tamo uvece bilo dosadno? 

Bili smo u S.Gardenu u junu 2019. Hotel, hrana, usluga, higijena, sve je bilo odlicno. Plaza je lepa nema povlacenja vode ali nema ni korala i to mi je jedini nedostatak. Ima jedan deo, na npr. 200 m pesacenja od glavne plaze, ali nije to to. Tako da ko voli plaze sa koralima ovaj hotel nije za njega. Animacija je tada bila odlicna, u Mamloluk-u su glavna desavanja. Sve je spojeno , gosti se mesaju i na plazi i uvece. Mamloluk je lepsi, noviji i malo skuplji ali su barovi i dnevna desavanja bila na Gardenovoj strani. Kad bih birala izmedju ta dva, izabrala bih Garden zbog odlicne hrane. Ne znam kako stoje sa animacijom sada zbog situacije.

Za SRM i mene zanima jer bih u junu u Makadi Bay. Za sada mi je prvi na listi Fort Arabesque zbog korala.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija u hotelima u Hurgadi u vreme Ramazana? Da li treba očekivati neke posebne restrikcije? Moguć odlazak u maju, od 4.og ili 5.og maja dok im još traje praznik, pa me interesuje, nemamo nikakvog iskustva sa Egiptom, pa su svi saveti dobrodošli. U opticaju nam je Sunrise garden hotel ili neki od tih Sunrise hotela, ali mi se mnogo nA slikama svidja i Tropitel Sahl Hašiš, pa i u tom izboru ako bi neko nešto mogao da kaže dobrodošlo je, četvoročlana porodica, dvoje odraslih a deca su 16 i 10 godina. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sunrise Royal Makadi ili Fort Arabesque?  Nisam bila lenja i iscitala sam sve o ova dva hotela a opet se dvoumim. Koliko sam shvatila Sunrise ima bolju klopu i uslugu, a Fort plazu sa koralima? Idemo sa decom i ne mogu da presecem. Volim Sunrise uslugu ali poslednji put mi je u Gardenu smetala plaza bez korala. Ili da presecem sa nekim trecim :neznam:. Uslov je postepeni ulaz u vodu, da nema velike plime i oseke, da nema 200 m plicaka a opet da je hotel cist i sa dobrom hranom :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 21. aprila preko Wayout agencije. Hotel Sea Gull. Da li još neko ide i može li neko ko je bio skoro da napiše iskustvo ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sunrise Royal Makadi ili Fort Arabesque?  Nisam bila lenja i iscitala sam sve o ova dva hotela a opet se dvoumim. Koliko sam shvatila Sunrise ima bolju klopu i uslugu, a Fort plazu sa koralima? Idemo sa decom i ne mogu da presecem. Volim Sunrise uslugu ali poslednji put mi je u Gardenu smetala plaza bez korala. Ili da presecem sa nekim trecim :neznam:. Uslov je postepeni ulaz u vodu, da nema velike plime i oseke, da nema 200 m plicaka a opet da je hotel cist i sa dobrom hranom :D

U SRM nisam bila, ali u njemu je mislim za decu živahnije (zavisi i od toga šta deca žele). U Fortu bili prošle godine i opet u julu ponavljamo. Naš osmogodišnjak je uživao. Postepen ulaz u vodu kod istočnog krila, kristalno čista voda, ribice na dohvat ruke, ima i baš lepe dubine, a bove su daleko. Sobe su lepe, renovirane i prostrane, hrana odlična jer su im Nemci i Britanci uglavnom gosti tako da hrana podseća na austrougarsku što je meni bilo ekstra. Meni se plaža SRM nije dopala pošto je manja od Fortove, moj sin je na plaži Forta uživao jureći za račićima uveče, tokom oseke su na nekom kamenju isplivavale morske zvezde i to je sve nama bilo ekstra. To što se meni ne dopada plaža SRM uzmite sa rezervom, ja sam je samo izdaleka gledala.  Meni je SRM generalno delovao nagužvan objektima, no apsolutno svi hvale uslugu u ovom hotelu. Da sumiram, moj glas ide Fortu! 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Natashas zapratite 1A travel na instagram profilu. Imaju divan video o Fortu

Pogledajte

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@buki.bu i @seagull divne ste. Pomogle ste mi da presecem, hvala puno :srce: Definitivno Fort 12.juna na 15 dana. Za sada je samo 1a travel izbacio cene za taj hotel. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo kupili aviokarte za termin 03-17. Juli i dobismo i odličnu ponudu u hotelu. @Natashas@Natashas, taman ćete isporučiti utiske pre nego što mi stignemo:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka