dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1383 poruke u ovoj temi

U Sea Gull postoji novi i stari deo, to su dve zgrade povezane malim parkom. Ne postoji mogucnost da se unapred uplati soba u novom delu, vec kada stignes tamo sta te zapadne! Ja sam bila zainteresovana za taj hotel pa se sada nesto dvoumim zbog tih soba... Mada sam citala ovde da ni taj stari deo nije jako los...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

heheh tako se nekako cita :)))) ok nek ti bude Steinberger. :)))

na dobroj je on lokaciji nije to uopste tako daleko kao sto pise....ali u samom centru mislim po onome sto sam citao da je Sea Gull najbolja varijanta... Sem toga nerealno je da ocekujes debeli luksuz za pare koje kosta Gull.... On se sastoji iz 2 zgrade ali sobe se dobijaju po principu sta ti zapadne koliko sam ja citao , medjutim uz ljubazan osmeh i 5-10e bakse recepcionar ce ti ponuditi da biras koju sobu hoces ukoliko nisi zadovoljan ...bar svi pisu da je tako :)

Sto se hrane tice nisam nasao da se neko nogo zalio....uglavnom se zale nemci na lose sobe , ali opet to se resava blagim podmazom :)))

Pored njega imas i La Pacha hotel koji je takodje tu negde blizu Gull-a , medjutim nisam video da ga neko ima u ponudi a po ocenama cenim da je malo takshi od Gull-a...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je bitno da bude centar, jer mislim tokom dana da se krecem u gradu, peske, naravno.

Ah, nesto sam se zarekla da u hotele sa dvojnim sobama necu da idem, platis novo, a dobijes staro, e bas sa svakom agencijom domacom je tako, u tim situacijama gubim nerve... , budalu pravim od sebe , podmazujuci osoblje hotela, za nesto sto je vec placeno, zar nije glupo? Meni jeste :nea:

Imao je Wayout i Argus u ponudi La Pasha, 4*(ali all inc. :tuga: ), u principu mislim da ispod 4* ne bi ni trebalo ici u njihove hotele, zbog hrane. Ima li jos nesto? :lud:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas Le pashu preko united travela za 410 eur allinc . sutra ces imati cenovnik na njihovom sajtu.

u centru jos pored sea gull je i bella vista hotel i Regina resort sa 4*.

i ja se dvoumim izmedju sea gull i le pasha ali sea gull je skuplji od pashe ali po ocenama

pasha je bolji hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e, da , vidis taj hotel Bella Vista, deluje slatko, a i mali je, ja volim manje hotele, da li ima neko iskustvo sa njim? A Regina ima zez' sa hotelskim sobama i bungalovima, bungalovi su neke rupetine...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se tice preporuke za smjestaj i hranu to je definitivno steigenberger al dau beach,najbolji je...a sto se tice tvojih setnji po gradu po danu mislim da od toga nema nista ustvari zavisi u kom periodu ides jer znas kakve su tamo temperature,u gradu uzareni asfalt i temper od 45 stepeni mislim da ti nece biti do setnje ali zato je tu predivno crveno more i kupanje celi dan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste pogledali Spiritovu ponudu za SUN RISE HOLIDAYS RESORT? On je preko puta Sun&sea, a to je na kraju Sakale prema Memsi. Praktično od njega počinje, a nije u najvećoj gužvi. Ne treba vam taksi.o :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u Regina Resortu 4 * i bilo je stvarno mnogo lepo.hotel je lep, za bungalove ne znam, mi smo dobili sobu u hotelu na 2 spratu tacno iznad bazena. vrt je predivan. Hrana je dobra. Ja preporucujem reginu....osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...da,da svaka preporuka prija osmeh1.gif

Samo taj hotel koji pominjete Staiberger, ne nalazi se u centru, nego 5km od centra, i zove se Steinberger. U stvari ima ih 2 koliko sam primetila... Mene bi interesovala Sakala, gl. ulica...., ne Memsa,

A pomenut je hotel Sea Gull, bas me zanima da li imaju ponudu stare-nove sobe, i slicne fazone, ili su ima sve sobe identicne, mada mi na fotografijama ne deluje bas nesto posebno hotel, a? Hrana?

Ima li jos neki bolji od njega u Sakali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se tice preporuke za smjestaj i hranu to je definitivno steigenberger al dau beach,najbolji je...a sto se tice tvojih setnji po gradu po danu mislim da od toga nema nista ustvari zavisi u kom periodu ides jer znas kakve su tamo temperature,u gradu uzareni asfalt i temper od 45 stepeni mislim da ti nece biti do setnje ali zato je tu predivno crveno more i kupanje celi dan

ja idem u oktobru, i isla bih u restorane na rucak i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u Regina Resortu 4 * i bilo je stvarno mnogo lepo.hotel je lep, za bungalove ne znam, mi smo dobili sobu u hotelu na 2 spratu tacno iznad bazena. vrt je predivan. Hrana je dobra. Ja preporucujem reginu....osmeh1.gif

super je hotel, ali daleko od grada za dnevno svrckanje..., hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au cekiceki toliko predloga a nista ne odgovara:glupipapir:

Citala sam tvoje utiske od prosle godine vezane konkretno za hotel i bas mislim da vodjena tim iskustvom mozda trebas malo da budes fleksibilnija po pitanju napojnica.Ja ne vidim nista lose da castis nekoga na recepciji i time sebi ustedis vreme i gubljenje zivaca.Odes u restoran pa castis konobara,castis sobaricu ako ti lepo uredi sobu pa ne vidim zasto je toliko cudno dati baksis recepcionaru kako bi dobila finu sobu kojom ces sigurno biti zadovoljna.Prosto to tako funkcionise ,bez obzira sto ti kazes da neces da placas nesto sto si vec platila. Mislim da 5-10e nista ne znaci tebi a znaci da se ne ponovi scenario od prosle godine.

Izmenjeno (milenica dravic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima... ja trazim svaki komentar o hilton resortu. citala sam ponesto , ali je ovo sve malo sto sam nasla i uglavnom se svodi na uporedjivanje sa drugim hotelima tako tek sad nista ne znamlud.gif . moze li mi neko pomoci barem gde to mogu da procitam unapred hvala don-t_mention.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au cekiceki toliko predloga a nista ne odgovara:glupipapir:

Citala sam tvoje utiske od prosle godine vezane konkretno za hotel i bas mislim da vodjena tim iskustvom mozda trebas malo da budes fleksibilnija po pitanju napojnica.Ja ne vidim nista lose da castis nekoga na recepciji i time sebi ustedis vreme i gubljenje zivaca.Odes u restoran pa castis konobara,castis sobaricu ako ti lepo uredi sobu pa ne vidim zasto je toliko cudno dati baksis recepcionaru kako bi dobila finu sobu kojom ces sigurno biti zadovoljna.Prosto to tako funkcionise ,bez obzira sto ti kazes da neces da placas nesto sto si vec platila. Mislim da 5-10e nista ne znaci tebi a znaci da se ne ponovi scenario od prosle godine.

Dobro jutro, ja poslugi ne dozvoljavam da udje u moju sobu, uzimam jedan krevet vise i imam sve duplo....A napojnicu dam kad osetim da to treba, u situacijama kao sto su te koje pomijes, ne zelim da podmicujem nikoga, jer mislim da je glupo, kao sto sam vec ranije rekla. A da izvodim sobare i konobare u kafanu, stvarno mi ne pada na pamet....

Sto se hotela tice, Bella Vista mi je za sad najbolja opcija, ako ima neko jos neki predlog recite, ne zbog mene nego zbog svih koji citaju temu. :thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sta kazes NE DOZVOLJAVAS posluzi da udje u sobu,mislim ne razume ali ajde nek ti bude. Jel taj KREVET VISE ti iznosi prljave peskire i rasprema sobu?A napojnicu verovatno retko osetis da das ,kad sad tako komentarises.

"A da izvodim sobare i konobare u kafanu, stvarno mi ne pada na pamet" sve pogresno tumacis ,ali zakljucak je vise nego ocigledan TESKA SI NA BAKSISU,mislis da ako platis aranzman da je time prica zavrsena. E pa nije pogotove ne u arapskom svetu,mada ja smatram da treba biti galantan gde god da se nalazis.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka