dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1383 poruke u ovoj temi

Kako mozes da preporucujes Titanik kad je poznato da je tamo more uzasno, odnosno na 800 m od plaze dva jadna pontona za toliko ljudi. Jedino ako nekom zadovolstvo da se kupa u bazejnima ( oni su tamo stvarno dobri) U grandu je more bez nekih korala ali je dovoljno duboko i cisto. Moja poznanica se vratila pre neki dan iz Titanika- u restoranima je haos ( upravo je zbog toga da je " veliki rezort", guzva, pribor je prljav. Imali su stomacnih problema

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha moja greska

Primasol Titanic Beach znas onaj sa vodenim parkom, ja sam zavisnik od Aqua prkova. Sad vidim da je i jeftiniji od Grand Plaza hotela. Malo je stariji ali sta cu ja volim Aqua parkove.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej,ljudi hvala svima puno na svetima!! Sto tice Grand plaza hotela i tog resorta da je udaljeno 4 kilometra to su mi rekle kokoske koje rade u Jolly-travelu u Delta sitiju....upucene su ko ja moja baba...cak i zvuce ne sigurno preko telefona kad pocnes da ih pitas neke detalje...vidi se da nisu dalje od Ade ciganlije otisle a rade posao za koji nisu nikako....i takvih ima i u ostalim agencijama....Cuo sam da je Grand plaza hotel los jako osim te neke novije zgrade,ali to je pitanje sta ces vas zapasti kad dodjete na lice mesta...a stario deo je ocajan....jedino svi kazu da mu je plaza ok i bazeni...

tako da ipak je bolje dodati jos 100 evra i uzeti hotel koji je star 2 godine u kom je sve novo i ima proverenih 5 zvezda...

isao sam na tripadvisor i citao malo komentare stranaca o raznim hotelima....uzimam Sunrise Mamlouk Palace...

svi ga hvale a jedino sto je 14 kilometara od Sakale ali taxi zuji na svakih minut....

sta mislite ??? idemo u Mamlouk?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve jedno sta samo da je resort i sa 5 *

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima

Početkom augusta planiramo putovanje u Hurgadu, tačnije hotel Magawish Swiss inn resort 4 zvjezdice...Prema onome što sam mogla naci, ne cini mi se lose, ima li neko dodatnih savjeta, da li je neko vec bio u ovom hotelu??

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji posebni odeljak u okviru teme o Egiptu,pod nazivom "Hotelu u Hurgadi".tamo pogledaj da li postoji opis hotela koji te interesuje,pa ako nema,ti slobodno otvori tamo temu.http://www.putovanja.info/forum/forum/58-hoteli-u-hurgadi/

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima

Početkom augusta planiramo putovanje u Hurgadu, tačnije hotel Magawish Swiss inn resort 4 zvjezdice...Prema onome što sam mogla naci, ne cini mi se lose, ima li neko dodatnih savjeta, da li je neko vec bio u ovom hotelu??

Hvala!

Mi smo prošle godine hteli ići u taj hotel, baš smo se jako zagrejali, ali sad se i ne sećam zašto smo odustali. Uglavnom, nismo se pokajali. Nisam bila da ga vidim, ali po priči drugih, bili smo u blizini tog hotela, star je dosta i nema nekih vrlina da ga krase osim velike plaže. Mislim da je skoro za iste pare bio i hotel Elisey gde smo mi išli, i sve je bilo ffenomenalno, osim hrane koja nam je nakon 5 dana dosadila. Neki su komentarisali da je i hrana super...

Mislim da za te pare možeš naći nešto bolje, ali pročitaj utiske od ljudi koji su baš tamo bili!

Blago tebi ti ideš na odmor, ja se danas vratila!! :tuzni:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

steigenberger jednostavno najbolji je !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim clanovima :)

Dvoumim se izmedju STEIGENBERGER CLUB 4* i CONTINENTAL HOTEL 5*,pa mi treba vase misljenje. Da li treba uzimati po svaku cenu AI ili odabrati hotel veceg ranga sa PP?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej,ljudi hvala svima puno na svetima!! Sto tice Grand plaza hotela i tog resorta da je udaljeno 4 kilometra to su mi rekle kokoske koje rade u Jolly-travelu u Delta sitiju....upucene su ko ja moja baba...cak i zvuce ne sigurno preko telefona kad pocnes da ih pitas neke detalje...vidi se da nisu dalje od Ade ciganlije otisle a rade posao za koji nisu nikako....i takvih ima i u ostalim agencijama....Cuo sam da je Grand plaza hotel los jako osim te neke novije zgrade,ali to je pitanje sta ces vas zapasti kad dodjete na lice mesta...a stario deo je ocajan....jedino svi kazu da mu je plaza ok i bazeni...

tako da ipak je bolje dodati jos 100 evra i uzeti hotel koji je star 2 godine u kom je sve novo i ima proverenih 5 zvezda...

isao sam na tripadvisor i citao malo komentare stranaca o raznim hotelima....uzimam Sunrise Mamlouk Palace...

svi ga hvale a jedino sto je 14 kilometara od Sakale ali taxi zuji na svakih minut....

sta mislite ??? idemo u Mamlouk?

Mamlouk palace je odlican hotel.A uopste nije toliko daleko od grada.Pitaj sta tezanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim clanovima :)

Dvoumim se izmedju STEIGENBERGER CLUB 4* i CONTINENTAL HOTEL 5*,pa mi treba vase misljenje. Da li treba uzimati po svaku cenu AI ili odabrati hotel veceg ranga sa PP?

pa neznam sve zavisi sta ko trazi,ja sam se vratila iz hurgade pre par dana,bili smo u steigenberger al dau beach 5* na pp i nije nam nedostajao all,inace ovaj nas hotel je odmah pored continentala i ja bi prije izabrala cont nego steigen club,cont je na plazi a ovaj je preko ulice znaci neizlazi na plazu e sad ako ti to nesmeta nije ni on los plaza mu je odmah pored nase i neki koji su bili tamo kazu da nije los,poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super,ako nije daleko Mamlouk...da li znas nesto o njemu jos? da te ne smaram pojedinostima...

imas neku preporuku u gradu za izlazak i sl. hvala:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim vas za jedan savet...Dali neko je bio u triton empire ili triton empire inn...ovi hoteli nude pp i all pa ne znam za sta se odluciti...i dva hotela nemaju svoju plazu ali koriste plaza triton empire beach hotelu...dali pod all iclusive porazumeva se i sve na plazu triton empire beach...u agenciji kazu da se to podrazumeva ali nigde to ne pise pa posle moze ispasti razliciti smaranja sa agencija...ako neko je bio u tom hotelu ili ima neku informaciju molim vas pisite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se pre par dana vratio Hurgade i bio sam u Grand Plaza Resort-u.Extra je. Vise mi se svidja od hotela mada je i hotel odlican.Oni su ti zadnji hoteli na Vilage Road-u i tu su pored Hilton pa Continental i STEIGENBERGER u nekih500 metara. Nije prevelika guzva,za odmaranje je stvarno odlicno,Jedino sto da bi zauzeo lezaljku pod suncobranom moras da se probudis u sedam jer ostali postave peskir i vrate se u krevet a ti kad dodjes u jedanaest ima deset ljudi a nijedna slobodna lezaljka od sto pedeset,koliko ih ima.I plaza mi se nije nesto svidela,dosta je ostataka korala pa malo teze je za setnju po istoj bez papuca.Sto se tice Resort-a stvarno sve pohvale,higijena perfektna.Ako te jos nesto interesuje,pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao. molim za pomoc, suprug i ja sa decacima od 3 i 5 godina. idemo u septembru i interesuje nas primasol titanik, kakve su plaze, hrana, okolina hotela

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka