dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1052 poruke u ovoj temi

Odlucio sam da idem u hurgadu, gledao sam ponude spiritove, i svidela mi se ponuda hotela ramoza, koji je u centru, 15 dana, 281e,

gledao sam ponude preko argusa i isto ima dobrih samo su sve 11 dana, na primer, htel roma je 279e 11 dana..... hotel elysees je 299e isto 11 dana.... hocu da napomenem da mi luksuz hotela nije mnogo bitan,bitnija mi je plaza ili tako nesto, lokacija...

Zanimam me sta mislite o ovim ponudama,da li vredi dati 299e za elysees 11 dana , ili bolje ici u ramozu 15 dana....ili opet roma ili neki drugi La perla mozda....? ko sta bude mogao neka mi napise,sve ce mi znaciti :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

elysees preko argusa ti je rasprodat.roma takodje!celo leto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlucio sam da idem u hurgadu, gledao sam ponude spiritove, i svidela mi se ponuda hotela ramoza, koji je u centru...

Ja ove godine drugi put idem u Elysees. KAo što kažeš, nije ti toliko bitan luksuz hotela. Nisam bila u Ramozi, ali vodi računa da tako jeftini hoteli nemaju baš neke plaže. Ili ih deli sa drugim hotelima, ili su otvoreni za stanovnike Hurgade i poprilično su male. Ja bih pre izabrala Elysees. Ni ta plaža nije velika, ali je jedna od najuredjenijih "fancy" plaža u Hurgadi, u koju mnogi plaćaju da bi ušli. Ti kao gost hotela naravno ne plaćaš ulaz. Sa te plaže smo mi plivali do plaže hotela Old Vic, koja je extra i do plaže od Mariot-a, na obe plaže možeš da se brćkaš.

Ako ti treba savet, samo pitaj

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

elysees preko argusa ti je rasprodat.roma takodje!celo leto.

E, Zvončice, jel stvarno sve rasprodato za ta dva hotela u Argusu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da ,bila ja danas u argusu rasprodat je elysees,roma,minamark!ja se razmisljam da li da idem u reginu jedino to ima free..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se dvoumin izmedju la perla mozda i ramoze, ali najv cu u ramozu, za iste pare idem 15dana,a smestaj mi i nije bitan nesto xD kad ti planiras da ides , ja 21.juna...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze li mi neko reci nesto o hotelu Les rois...vidim niko ga ne pominje,pa da pitam?:huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvo nisam bio, drugo ne verujem bezrezervno komentarima od ljudi koje ne poznajem na internetu (uključujući i moj najdraži putovanja.info smajl.jpg )

Ali ipak... Posle ovako složnog užasavanja na tripadvisor.com (obavezno pogledaj one slike koje su iz prve ruke, a ne agencijske!) definitivno bih podpisao pristanak za doživotno letovanje na Adi Ciganliji pre nego u ovom hotelu!!!

P.S.

Kao mnogo bolja varijanta u tom cenovnom rangu mi deluju Elysees, ili Sun&Sea za samo 30€ više. Ipak, moramo sami da proverimo...

Pozdrav

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle mnogo premisljanja i razmisljanja gde letovati ove godine dosla sam do zakljucka da je Egipat ipak najbolja ( i najpovoljnija) varijanta ali ne bih volela da se zbog niske cene pokajem pa molim za savet.

U nekoj agenciji sam nasla jako povoljnu varijantu za tri hotela(Triton Empire 3*,Moon Valley 2*,Roma 3*) ali ne mogu da ocenim koji je blize tzv.centra,tj.da nije u nekoj zabiti do koje mi treba vise od 15min peske...Inace,cena je za celu sezonu ista u zavisnosti od hotela,ako se rezervise do 30.4. i iznosi oko 300Eura (10pp+avio+transferi+takse).

Najvise mi se svidja Triton ali mi je problem sto postoji jos 2-3 hotela slicnog naziva na razlicitim adresama pa ako je neko imao iskustva ili bio u nekom od navedenih ili zna nekog ko je bio zamolila bih da mi pomogne...Inace,za njega sam nasla opis u agenciji :

200 m od šljunkovito-peščane plaže, u blizini centra starogdela grada Hurgade – El Dahar, 7 km od aerodroma u Hurgadi.

Mozda neko ko je bio ima predstavu koliko je taj stari centar zaista daleko od nekog novog.U sustini mi je bitno da ima nekog sadrzaja u blizini hotel (restorani,kafici,prodavnice,eventualno neki nocni zivot)....

Unapred hvala:)

Izmenjeno (mimbg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, narode, svi putnici ujedinite se..... :)pomagajteee ako znate.. Planiram sa drustvom da idem u Hurgadu preko Argusa, posle iscrpnih preistavanja i citanja preporuka na tripadvisoru, zanima me iskustvo nasih ljudi o hotelima: interesuju me hoteli sa 4*, sta od toga valja, a sta ne?Vazno mi je da ima dobru plazu, da je blizu grada. tj. centra i naravno unutrasnjost, higijena, hrana...itd?Sta mislite o Marriott Red Sea Resortu, kakav je, jel bio neko?Svaka informacija i preporuka je dobrodosla!:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da idem ovog leta u Sharm el Sheikh ali ne znam koji hotel da izaberem. Dvoumim se izmedju hotela Amarante Garden Palms i Tropicana Rosetta. Zanima me da li je neko bio u nekom od ova dva hotela i kakvi su utisci. Svaka informacija i preporuka je dobrodosla.

Hvala unapred!

Mislim da je Amarante Garden Palms bolji.

Nisam bila ni u jednom.

Bila sam u Noria Resort koji je isto u Naama Bay.

4*

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem polovinom jula u Hurgadu...totalno sam konfuzan i zbunjen od raznih prica o Hurgadi...ne znam sta da odaberem,koji hotel?

ako uzmem neki resort sa 5 zvezdica,to je obicno dalje od centra i moras samo da budes na plazi tog hotela i nedaju da se seta po drugim plazama...a centar su losiji hoteli a lokacija super,kao i plaze kako se vidi na fotkama.....

ako moze neko da mi pomogne sta je ok i koji hotel reicmo GRAND PLAZA HOTEL ILI GRAND RESORT,SULTAN BEACH?????

POMAGAJTE:))):-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu da ti pomognem u izboru između ova dva hotela, ali što se tiče lokacije, mislim da nije toliko bitna. Prevoz je u Hurgadi jeftin, što naročito važi za one kombije, tako da možeš da stigneš do centra za relativno malo para. Dogovoriš cenu unapred, plaćaš kad izađeš iz kombija i to je to. Slično je i sa taksistima, pa vidi koji ti prevoz najviše odgovara. Neki hoteli čak i obezbeđuju besplatan prevoz kombijem (shuttle), što se može proveriti na sajtu hotela, a može ti koristiti. Pri izboru hotela proveri koje sadržaje nudi, kakva je plaža i to je to. Pogledaj i mišljenja korisnika, ali ono što govore Englezi uzimaj s rezervom, jer oni umeju da zanovetaju oko svake sitnice. Jedna od preporuka za hotele he Hilton, a ovog leta ću "overiti" Sunrise Mamlouk Palace.

Evo zbog čega je odgovor ovako neodređen - stari centar Hurgade nije toliko zanimljiv, jer tu uglavnom žive lokalci i nema nekih zanimljivih sadržaja. Naravno, ovo može biti zanimljivo ljudima koji se zanimaju za arapsku kulturu i etnografiju, ali po onome što si pisao mi deluje da te zanima evropski način zabave. Postoji i novi centar, u koji spada i marina, pa možeš da tamo izlaziš uveče. Pošto već postoji topic o mestima za izlazak, pogledaj tamo koji te sadržaji najviše zanimaju (diskoteke, kafići, restorani, prodavnice, tj. u zavisnosti od onoga što voliš), jer sam pojam centra se razlikuje od onoga na šta smo mi navikli.

Upravo zbog ovog poslednjeg je i teško dati dobar savet. Nadam se da sam ti bar malo pomogao i želim ti lep provod.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da se lokacijom hotela ne treba opterećivati.

U kom god da ste delu - u onaj drugi dolazite za nekoliko minuta taksijem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti mnogo za savete!!! Ja idem preko Jolly-a ili wayout-a .....i moram da se odlucim sto pre dok ne bude kasno... kakav je ovaj hotel u koji si ti odabrao? preko koga ides? Sunrise Mamlouk Palace.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25890
    Ukupno tema
    862422
    Ukupno poruka