Floyd

Adam's House, Koviou beach

19 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u apartmanima Adam's House? Nalaze se pet kilometara južno od Nikitija prema Neos Marmarasu. Izdvojeno od svega. Bar po slikama, onako etno je, sa puno zelenila, Koviou plaža je odmah ispred.

Ako je neko boravio tamo, molim neka se javi sa informacijama.

Izmenjeno (Floyd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Necu ti biti od pomoci jer nismo bili u apartmanima, ali nam se mnogo svidela Koviou plaza. Kuca je stvarno lepa na slikama ali ne znam da li si proverio da li je iznad ili ispod glavnog puta. Prilicno je vazno jer je put dosta prometan. Jesi vec u kontaktu s gazdama? Koja je cena?

Mi smo kontaktirali Alexander's house, isto na toj plazi ali oni su iznad glavnog puta, pa smo ih odmah otpisali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena je od 32-35€ za nas četvoro, za kraj juna. Stvarno mi se učinilo simpatično. Nisam pitao gde se nalazi, ispod ili iznad magistrale. Na Google Earthu nisam mogao da utvrdim. Opet, kad sam razmislio, deca kolikogod da su mala, smorila bi se na tom mestu vana naselja i bez sadržaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je jako povoljno. Samo postoji jos taj faktor magistrale, mada ovi iz Alexandre's house tvrde da postoji prolaz ispod puta. I moja su deca mala, a ja upravo trazim to sto se tebi ne svidja: lepu, mirnu plazu, plitku, pescanu... posto je njima svejedno gde je plaza, u gradu ili van njega, samo da ima gore navedene elemente. A uvece si kolima u Nikitiju za par minuta. Inace na toj plazi imas hotel (Makednos) pa samim tim i lezaljke, bar, a mozda i restoran... ne znam detalje jer se nismo tu kupali samo smo skrenuli da vidimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko ja znam hotel makednos nije na koviou plazi...on je posle uzbrdice prema marmarasu sledeca uvala...

koviou plaza je fantasticna sa dva bara izmedju kojih je veliki prostor baz lezaljki i suncobrana...oba bara su odlicna...lepa atmosfera...muzika odlicna...teren za odbojku i slicno...tusevi...drveni suncobrani sa trskom...cene skroz ok...voda kristalno cista od tirkizne do plave...jednom recju savrseno...

a sto se tice pomenutog hotela prosle godine svratili da vidimo i nista narocito a cene velike...

evo kako izgleda more na koviou plazi :)

post-13755-1271274617,94_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na trenutak si me zbunio pa sam morala proveriti, ali ipak sam ja u pravu. Evo i linka da potvrdim http://www.makednoshotel.gr/

Mozda ti mislis na Agios Ioannis ili Kalogriju? Obe odgovaraju tvom opisu i na obe smo se kupali proslog leta. Vise na ovoj prvoj, bliza je Nikitiju gde smo bili smesteni. Jesu divne, ali su stvarno puste i bogu iza nogu pa smo se mi tamo kupali a uvece se vracali u zivahni Nikiti.

Elem, pisala sam i ovima u Adam's house i pitala za lokaciju, ali ne odgovaraju vec danima. PO ceni bih ipak rekla da su iznad magistrale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne bih da zvucim kao neki pametnjakovic ali ipak gresis smajl.jpg

koviou plaza je kada krenete iz nikitija prema marmarasu i dodjete do one velike uzbrdice posle dugackog pravca...sa desne strane...na samom pocetku same uzbrdice je plaza...moze se i videti kada se popnete tom uzbrdicom kod vidikovca...a makednos hotel je posle toga sledeca uvala...bili smo tamo da ga vidimo...a kalogria je posle makednosa...

pogledaj na sajtu makednosa na mapi gde se nalazi smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma znam na sta mislis i zato i kazem da si me zbunio. Hotel jeste tamo gde ti kazes, ali ja sam bila ubedjena da je to KOviou plaza. Ako nije, zasto onda na sajtu hotela pise da su na Koviou plazi? Jeli moguce da ima dve Koviou plaze?

U svakom slucaju, mi cemo ipak izgleda u Psakudiju, nasli smo bas lepu kucu na plazi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a mozda se taj deo zove akti koviou ili kako vec pa zato pise tako...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost, nismo bili u apartmanima za koje se interesujes, ali evo tri linka koja mogu da pomognu u trazenju smestaja na Sitoniji (u slucaju da vec niste obisli sve ove sajtove):

http://www.chalkidiki-now.com/rs/

http://www.sithonianet.gr/

http://www.halkidiki.com/

Puno srece i pozdrava!

Puno ti hvala. Ja vec tri meseca surfam trazeci nesto idealno tako da mislim da nije ostala kuca na Halkidikiju da je nisam vec videlasmajl.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta bi,je li neko bio ovde?Tri puta smo letovali u Nikitiju,a nismo otisli da vidimo ovu kucu,tako da ako je neko bio nek napise nesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Ja sam bio sa svojom porodicom, pre par dana smo se vratili iz kuce Adams, i moram da napišem svoja iskustva.

Najgore što nam se desilo je što su nas pokrali pretposlednji dan, apartman smo zaključali i sve je bilo zatvoreno, kad smo se vratili sa plaže primetili smo da je dirana ženska torba i da nema novčanika. Odmah smo pozvali gazdu koji ne govori engleski ali nekako sam mu objasnio da su nam nestale pare, on je samo počeo da vice i da dize ruke, pozvao je sina koji zna engleski pa sam sa njim nekako razgovarao. Počeo je i on da viče i da tvrdi da smo sve izmislili, uglavnom bili su jako neljubazni.Uglavnom da skratim priču oni su pozvali policiju koju smo čekali par sati da bi samo uzeli izjave.Ja sam sumnjao na čistačicu koja je imala ključ od apartmana.Na kraju ništa nismo uradili jer smo morali taj dan da izađemo sa malim detetom nismo imali živaca ni vremena da rešimo to. Nismo nikoga videli a nije bio provaljen apartman a pare i novčanik su nestali, tako da smo se spakovali i pravac našoj kući.

Inače sem toga nije bilo dovoljno tople vode čak par dana uopšte nije bilo tople vode, posteljinu ne bi ni menjali da osmi dan sami nismo tražili, nisu uopšte čistili i slabo održavaju apartmane. Celo vreme se osećao smrad iz kanalizacije u kupatilu a i u dvorištu. Komaraca ima toliko da ne možeš da sediš navečer na terasi, ima ih puno jer je blizu kuće velika bara gde se legu.

Jedini pozitivan komentar je da je ta plaža prelepa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ovo govoriš za Adams house na Kouvia plaži ili za Adams siestu u Nikitiju.

Ako je Adams house na Kouvia plaži, molim za pomoć i opis, da li ima svega potrebnog u smeštaju, šteta je dobro, a šta loše. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ovo govoriš za Adams house na Kouvia plaži ili za Adams siestu u Nikitiju.

Ako je Adams house na Kouvia plaži, molim za pomoć i opis, da li ima svega potrebnog u smeštaju, šteta je dobro, a šta loše. Hvala unapred

Govorim za Adams house na Kouvia plazi, 4 km od Nikitija.

Mi smo bili u velikom apartmanu za 5 osoba, u kuhinji je bila samo jedna serpa od 5 litara, i par tanjira, falilo je escjaga pa smo trazili. Imali smo sporet sa 4 ringle 3 nikako nisu mogle da prokljucaju vodu a 4 jedva, sre'om sam ponio mali gasni rešo pa smo se sa tim pomagali. Sve u svemu loše, ne bih isao vise tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka