sasha 2010

Kakva je temperatura u junu?

20 poruka u ovoj temi

Obzirom da sam bila u periodima od kraja aprila pa do kraja oktobra, mogu da kažem da mi je najlepša klima, hoteli čisti, bazeni se blistaju, i najvažnije, more toplo, u drugoj polovini maja.

Vetar je uvek sličan. Razlika je jedino u položaju hotela i plaže. Negde duva poprilično dok je u istom trenutku u drgom hotelu na plaži mirno! Odnosno postoje delovi u kojima se retko oseća vetar.

Ovaj period nije loš ni za izlete, mada je i tada jako toplo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poenta je gledati hotel sa uvalom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, nego položaj u okviru velike uvale u kojoj je više hotela.

Drugi način je da pogledate fotografije plaže. Kod boljih hotela, ako ima puno vetra, oni stavljaju ogradice oko svakog suncobrana. To vam je siguran dokaz da je vetar neprijatan.

imag0093.jpg

Mada je i tako sasvim podnošljivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad mi je jasnije,mada sam gledao neke hotele sa vestackom uvalom pa sam to povezao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Temperatura vazduha je ok, duva stalno umeren vetar i lepo rashladjuje - idealno da se izgori ako ne pazis :D Dva dana je duvao prilicno jak vetar pa bude hladnjikavo kada se izadje iz vode, narocito pod suncobranom. 

Temperatura vode, od dana do dana, uskladjeno sa jacinom vetra, ako pirka, moze lepo da se pliva (nije topla ko u bari ali je ok, ipak je jun), ako duva jak vetar i voda je hladna. 

Utisci su iz sredine juna, Hurgada, jedna od uvalica :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka