mila

Jeftine avio karte

211 poruka u ovoj temi

A ti bi bas iz Beograda? Ima jako povoljnih letova iz Temisvara, Budimpeste... :) Iz Beograda za Bec, Keln, Stutgart.

Minhen sa takođe ispod 100 eur.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Glas za mailing listu.

Nema nista za Milano jeftinije od 159e... :huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedan glaz za mailing listu.

Upravo sam isla da se upoznam sa Fly Niki, pa sam izcackala povratnu BG-Bec za 58e!!!!

Kokretno polazak petak 19.02, povratak 22.02 ili 01.03 ili 02.03

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mozes li da mi das adrese nekih takvih sajtova? :)

i meni, i meni... :) pliiizzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U okviru teme Korisni linkovi i informacije, post broj 3, imate podnaslov Putovanje avionom i njihove linkove, redovne linije i low cost, kao i ostale korisne informacije....

Srecno i obavestite nas kad pronadjete nesto povoljno !

http://www.putovanja...-i-informacije/

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja cu se samo nadovezati na Ljerkin post i dodati momondo.com, tamo imate i kalendarcic koji vam prikaze u kojim terminima su cene najpovoljnije. Ono sto sam ja nasla sad u februaru je povratna do Minhena za 82 eura. :cvetic: Da ponovim, ukoliko nemate kreditnu uzmite Intesinu karticu Visa Internet, odrzavanje ne kosta nista, a sve transakcije preko interneta se mogu njome obaviti, veoma prosto!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ponovim, ukoliko nemate kreditnu uzmite Intesinu karticu Visa Internet, odrzavanje ne kosta nista, a sve transakcije preko interneta se mogu njome obaviti, veoma prosto!

Takodje je i mnogo sigurnije placati sa net karticom, jer radi na principu koliko para toliko i muzike. Naravno prednost je i sto se mnogo lakse vadi. Ove kartice imaju i Vojvodjanska i Raiffeisen banke. A odrzavanje se placa u vidu godisnje clanarine, a to je tipa 200 din. godisnje i sl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Intesi je potpuno besplatna.

Probao - radi  :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Yes :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Glas za mailing listu.

ja bi do spanije neku jeftinu kartu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod Vuelinga ( vueling.com) je trenutno akcija do 19 januara za kupovinu , a putuje se od 22/1 do 22/6 /2010

samo sam bacila pogled na Budimpesta / Barselona i moze da kosta 90 e povratna +2x20e(po letu naplacuju) jedan prtljag za cekiranje (1 rucni do 10kg odredjenih ''malih'' mera ).

Eto vam link , pa se igrajte , mozda nadjete nesto interesantnije, ali DOBRO CITAJTE USLOVE PTOVANJA !

http://www.vueling.c...0394e8be864d707

Izmenjeno (kondukterka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas u novinama najavili da Niki uskoro uvodi jeftine karate za Pariz. Cena bi bila oko 99 Evra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Glas za mailing listu.

ja bi do spanije neku jeftinu kartu smajl.jpg

Wizzair iz Temisvara leti za Valensiju i Barselonu, a GEA tours vozi na aerodrom po dogovoru, mada nije daleko i da te neko prebaci do aerodroma u Temisvaru.

www.wizzair.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Glas za mailing listu.

posto vidim da si iz nisa,tebi je najbliza sofija odakle leti wizzair do barcelone,madrida ili valensije,ako pratis kretanja cena moezs naci povratnu kartu za 60-80 eura

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moje pitanje nema veze sa jeftinim avio kartama, al' mozda moze neko da pomogne...

da li se moze kupiti karta preko inostranog sajta za let iz beograda? mislim, znam da moze, ali da li vazi kada nije u pitanju low cost let.

ili moras kupiti kartu u zemlji iz koje poleces?

mozda nekom ovo pitanje izgleda glupo, ali sam na nekom nasem sajtu za prodaju karata procitala da moras kupiti kartu u zemlji iz koje pocinjes putovanje... sad, ili je tako ili je 'buva'...

("To ensure you obtain the ticket(s) at the quoted fare(s), they must be purchased in the country of departure.")

a ako moze, da li su u cenu karte uracunate i takse (jer opet videla "Taxes are included except where local airport taxes are collected at check-in time"), ili da ocekujem da ce me klepiti po dzepu kad chekiram kartu...

Izmenjeno (goga ns)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867329
    Ukupno poruka