mila

Jeftine avio karte

211 poruka u ovoj temi

Moje pravilo je da nikad ne proveravam cenu karte nakon što je kupim, što da se džabe nerviram ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to mi svi kažu :))) a ja sve u nadi da ce da poskupi,pa cu da se obradujem :D

Izmenjeno (mileenap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dajem na poklon vaučere za sledeće letove - kompanija Alitalia

1.Scegli la tua meta dell'estate tra Barcellona, Casablanca, Malta, Tunisi o Valencia per volare dal 13 maggio al 30 giugno 2013. Per ottenere lo sconto utilizza il codice e-Coupon che trovi qui accanto al momento dell'acquisto.

2.Oppure, vola ad Antalya, Djerba, Ibiza o Rodi dal 15 giugno al 15 luglio 2013.

Per usufruire dello sconto, al momento dell'acquisto, inserisci il codice e-Coupon che trovi qui accanto.

Kome treba neka me kontaktira.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde malo ovu temu da aktiviramo... Predlog za one koji bi uskoro da putuju, malo dalje, a jos se nisu odlucili gde.

8.7.-20.7. Budimpesta-Baku (Azerbejdzan), 55 EUR, Wizzair, naravno samo sa malim rucnim prtljagom. Ko ima wizzov 'discount club' cena ispadne neverovatnih 35 eur!!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko neko moze da mi kaze molim vas da li je pouzdano kupovati karte preko sajta www.jeftineaviokarte.rs ? da li ima neko iskustvo sa njima? Nadam se da ce mi neko odgovoriti sto pre jer bih htela da kupim kartu kolko vec sutra !! Cudi me da se nije pominjao taj sajt do sad nigde... Hvala !

vec 4 puta sam kupovala karte preko jeftineaviokarte.rs i jako sam zadovoljna. Prvo cene su dobre, sve se brzo zavrsi ukoliko mi treba nesto pozovem ih i pricam na srpskom jeziku i trosim samo lokalni poziv. Jat nam je par puta menjao vreme letova i oni su nas uredno o svemu obavestavali. Zasto bih placala kompanijama ili stranim sajtovima kad su dobaci portali kao putovanja.info pouzdaniji i dostupniji. Nadam se da sam malo pomogla.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje je ako trazis karte pomocu Trazilica avio karta: http://www.jeftineavio.com http://www.skyscanner.net

Trazilica trazi izmedju svih letova in pronadje vam najeftiniji let. Najjeftinije je ako trazite kartu sa prilaskom i odlaskom u Utorak, jer je tada najmanje zanimanje za leta, pa su zato karte najeftinije ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trebao bih da putujem u Frankfurt sa dva mala deteta 4,5 i 10 meseci i surugom.Da li moze neko da mi kaze gde da nadjem najjeftinije karte ? Trazio sam i Jat ili Air Srbija kako god mi je najjeftinije.Da li sam u pravu ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Probaj edreams.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dajem na poklon vaučere za sledeće letove - kompanija Alitalia

1.Scegli la tua meta dell'estate tra Barcellona, Casablanca, Malta, Tunisi o Valencia per volare dal 13 maggio al 30 giugno 2013. Per ottenere lo sconto utilizza il codice e-Coupon che trovi qui accanto al momento dell'acquisto.

2.Oppure, vola ad Antalya, Djerba, Ibiza o Rodi dal 15 giugno al 15 luglio 2013.

Per usufruire dello sconto, al momento dell'acquisto, inserisci il codice e-Coupon che trovi qui accanto.

Kome treba neka me kontaktira.

Pozdrav

To nisu vauceri za letove, nego kuponi za popust, a nisi napisala koliki je popust ni odakle se leti...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Hteo bih da putujem wizz airom od Beograda do Pariza, pa kada trazim kartu preko neta i dođem do dela sa čekiranjem prtljaga, tu mi nesto nije jasno. Pošto bih ja nosio veliku kabinsku torbu zanima me da li je dovoljno da se čekira ta opcija (1200 dinara ) ili mora da se čekira i opcija prtljag (1 komad - 2400 ) ? Zanima me da li ja moram u svakom slučaju da odaberem obe opcije ili je dovoljno da se odabere opcija za kabinski prtljag, tj cemu sluzi opcija prtljag? Da li se preko nje cekira prtljag koji nije kabinski ili to mora da se odabere u svkakom slučaju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pošto bih ja nosio veliku kabinsku torbu zanima me da li je dovoljno da se čekira ta opcija (1200 dinara ) ili mora da se čekira i opcija prtljag (1 komad - 2400 ) ?

Ako nosis samo kabinski prtljag cekiras samo njega na oba leta, do Pariza i od Pariza to je ukupno 2400 rsd. Cekirani prtljag ne biras ako ne zelis da nosis jos jedan kofer koji ne ide s tobom u kabinu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li ja moram u svakom slučaju da odaberem obe opcije ili je dovoljno da se odabere opcija za kabinski prtljag, tj cemu sluzi opcija prtljag? Da li se preko nje cekira prtljag koji nije kabinski ili to mora da se odabere u svkakom slučaju?

Odaberes samo ono sta tebi treba, dakle jednu veliku kabinsku torbu i ostavis 0 za prtljag (pod prtljagom se misli na pravi prtljag do 20 ili koliko vec kg, koji bi svakako morao da predas da ides redovnim aviokompanijama)

Izmena: sad vidim da je dat odgovor dok sam pisala pa moderator moze i da obrise moju poruku :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam puno na informacijama :)

Izmenjeno (Laki00)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877923
    Ukupno poruka