mila

Jeftine avio karte

211 poruka u ovoj temi

Interesuje me da li neko zna avio kompaniju osim jata koja leti iz Bg za Amsterdam a da je low cost? Jat dere traze 366eura pa mislim nisu normalni.Sta je sa centaviom kod njih na sajtu nema nista?CImanje preko Peste mi je glupo iskreno....

ako znate neso javite pliz!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trenutno low cost kompanije ne lete iz bgd-a sem german wingsa koja je valjda od pre par dana pocela da leti negde za frnkfurt ili tako neki grad u nemackoj za 80E za kartu i takse

ostale low cost kompanije jos nisu usle na nase trzite a cini mi se da sam procitao da sa "nikole tesle" nece ni leteti nego sa batajnickog aerodroma i aerodroma u nisu, koji pre toga treba da se osposobe za to... sto ce naravno znajuci nasu revnosnost - POTRAJATI

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Centavia leti,ali ne do Amsterdama

Centavia leti ali za sada samo rade carter saobracaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proveri sta German Wings ima iz Zagreba,bar za Hrvatsku ne treba viza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Centavia ne leti za građanstvo, nego za agencije, sajt zvrji isti već dva meseca, i mislim da od redovnih linija neće biti ništa sve dok agencije imaju želju i potrebu za njihovim uslugama.

Ako imate šengensku vizu (za holandiju) onda NE TREBA viza za Mađarsku. Provereno, tako je već više od godinu dana.

U Budimpeštu jedino treba stići, Fudeksom za 25€ povratna do Nepliget stanice, pa dalje aerodromskim šatlom ili prevozom, ili Gea toursom za 50€ (od Novog Sada) direktno na aerodrom, ili vozom (al to je baš gnjavaža), a mislim da i Lasta vozi za Budimpeštu, ali ne baš svaki dan, recimo nedeljom i sredom.

Možda ima neka varijanta sa Bugarskom, sad mnogi lete iz Sofije, ako je bliže nego Budimpešta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas i redovan bus za aerodrom u budimpesti koji je oko 20evra povratna karta samo se raspitaj na bus stanici /nisam siguran da nije slucajno i lasta/... u svakom slucaju znam da postoji ta linija jedino je smor ako dodjes prerano pa moras da drezdis na aerodromu satima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proverila sam za letove iz budimpeste cena je 200 eura +60eura prevoz do Budimpeste to je 260e isto kao i preko Jata cena identicna tako da mi se isplati preko Jata vise.

Samo da pitam jos nesto da li sa Holandskom vizom imam jedan ulazak i izlazak mogu putovati i u Francusku vozom na primer...glupo je pitanje ali mene to interesuje.prosli put kada sam isla u NL otisal sam i do Belgije ali autom.Hvala svima na trudu koji ste ulozili da me informisete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ne dobijas holandsku vizu nego sengen vizu sa kojom najnormalnije putujes po evropi bas kao sto si isla i do belgije... pozdrav i srecan put!!! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eh da, i proveri jos jednom to za bus do budimpeste, gea turs kombi koji ti dolazi na kucu po tebe je oko 50evrica tako da veliki bus moze biti sigurno barem 30-40% manje...

ja sam prosle godine putovao iz budimpeste za kairo i do bud i nazad platio prevoz gea-t.-om /putnicki kombi/ 50evra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte Fudeks agenciju za prevoz BG-Budimpešta.

25evra je povratna karta. 20 u jednom pravcu.

Idu u 14:00 sa Nepliget autobuske stanice ili vas kupe na aerodromu ako im se prethodno javite.

http://www.fudeks.co.yu/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja ideja je da se ovde kace informacije o najnovijim jeftinim promo letovima ka evropskim destinacijama - nesto kao agregator vesti i promocija. Primera radi, ovo sam nasao na avio-karte.rs - Beograd Rim povratna karta sa taksama 13.500, za putovanja do 12. januara:

http://www.avio-karte.rs/index.php?goto=news&newsid=10854293

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja ideja je da se ovde kace informacije o najnovijim jeftinim promo letovima ka evropskim destinacijama - nesto kao agregator vesti i promocija. Primera radi, ovo sam nasao na avio-karte.rs - Beograd Rim povratna karta sa taksama 13.500, za putovanja do 12. januara:

http://www.avio-kart...newsid=10854293

Bilo je par emisija na temu jeftiniji avio karata . Ljudi su objasnili pojam jeftinih karata : postoje par mesta sa jeftinom cenom i ta ista mesta se koriste za reklamu . Mnogo puta ćete videti reklamu sa prefiksom već od ... I kad pozovete vidite da je to cene za neki polazak koji malom briju ljudi odgovara ili vam odgovore da je to već rezervisano . Ljudi na TV su rekli da je niža cena za par mesta i to se malte ne odmah po objavljivanju rezerviše . tako je svuda , pa i reklame za zimovanja , letovanja i slične stvari počinju sa već od i to je za neke aražmane u maju i junu za letovanja ili novembru i martu za zimovanja , dok je glavna sezona naravno skuplja .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da...trebaće nam malo vremena....da vidimo ŠTA je prava, realna, tržišna cena...i šta je u tom smislu - povoljno. Malo da se naštimuje mozak da protrči bez zadržavanja kroz primamljive reklame, da doda troškove koji nisu uračunati u cenu i tome slično.

Ali svakako je dobro da na ovom jednom mestu javljamo novosti do kojih smo došli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je par emisija na temu jeftiniji avio karata . Ljudi su objasnili pojam jeftinih karata : postoje par mesta sa jeftinom cenom i ta ista mesta se koriste za reklamu . Mnogo puta ćete videti reklamu sa prefiksom već od ... I kad pozovete vidite da je to cene za neki polazak koji malom briju ljudi odgovara ili vam odgovore da je to već rezervisano . Ljudi na TV su rekli da je niža cena za par mesta i to se malte ne odmah po objavljivanju rezerviše . tako je svuda , pa i reklame za zimovanja , letovanja i slične stvari počinju sa već od i to je za neke aražmane u maju i junu za letovanja ili novembru i martu za zimovanja , dok je glavna sezona naravno skuplja .

A da li si ti probao da kupis neku kartu?

Postoje akcije avio kompanija, i mislim da bi trebalo redovno da se prate, i ako neko ima informaciju, da javi.

Naravno, onaj ko je putovao avionom zna da se na cenu avio karte dozidaju i aerodromske takse.

Nije bas da ne moze da se putuje jeftinije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka