mila

Jeftine avio karte

211 poruka u ovoj temi

sajt za pronalaženje jeftinih avio karata: http://www.drungli.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prevoz do magicnog Zanzibara nikada povoljniji. BG- DAR ES SALAM - BG 475E, decembar, januar, februar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko je magican zanzibar u decembar, januar, februar periodu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanzibar experiences ideal holiday weather for most of the year. The heat of summer is seasonally often cooled by windy conditions, resulting in pleasant sea breezes, particularly on the North and East coasts. Being near to the equator, the islands are warm all year round, but officially, summer and winter peak in December and June respectively. This is illustrated statistical weather information shown below. Zanzibar is blessed with an average of 7-8 hours of sunshine daily.

Short rains can occur in November but are characterised by short showers which do not last long. The long rains normally occur in April and May although this is often referred to as the 'Green Season', and it typically doesn't rain every day during that time.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako propustis savet na drugim sajtovima (vecini) poput:

The June to October spring months offer similarly dry weather but with cooler temperatures, and this period is often regarded as the best time to visit Zanzibar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Qatar. Peking 450eur, colombo 500, puket 560

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče iskustva sa Low cost kompanijom ono sve svodi kod mene na WizzAir i Fly Dubai (sa tim da se Fy Dubai samo vodi kao low cost). Preko agencije sam našao povoljnu kartu za Dubai kada sam išao, tj povoljne karte i vizu. Međutim svi znamo da je povoljno kod nas ispod 100eur ali nisam ni očekivao da ce karta biti tako jeftina za Dubai. U glavnom, kod njih sam uradio tu i jednu za WizzAir jer me je mrzelo da sam uradim (čitaj nisam znao) :azdaja: . Oni su mi nudili i neke karte iz Budimpešte koje umeju da budu znatno niže pa se isplati ići minubusem do Pešte.

Jedno pravilo je osnovno, što se ranije uzme karta to je jeftinija

Juga

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupila sam karte preko neke online agencije Tripsta.com .Posle toga nadjem neki forum gde kazu da i nije bas neka agencija.Da li neko zna nesto o ovoj agenciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam povratnu kartu za Dubai iz Beograda za 29. mart. Moguća promena termina uz doplatu. Početna cena 200 evra i svaki dogovor je moguć samo da ne propadne karta jer neću moći da putujem. 0642820450- Boris

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2117045394552ceee134105144580313_v4%20bi

Karte se mogu kupiti po ovim specijalnim cenama od 13. do 16. aprila 2015. za putovanja počev od 13. aprila 2015. godine.

Kupovina karata je moguća na internet sajtu Etihad ervejza www.etihad.com

sta mislite o ovim sejselima za 590eur; mnogo ili nije?

Izmenjeno (Jack Sparrow)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A šta tek reći za Japan od 500e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko uzimao avio karte preko Hipnos.rs?

Trazila sam avio karte za Krit i tu se pojavljuje dosta dobra cena pa bih volela da vidim ako neko ima iskustvo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DA li neko moze pomoci...trazimajeftine letove do Kube... jan,feb,mart,april...sl.godine na 15-tak dana, ali sa kratkim cekanjem ukoliko je presedanje u americi ne bih vadila vizu, a i putujem sa detetom od 4 god...odgovara polazak bilo gde iz evrope, do tu cu se vec snaci...pozzz

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka