mila

Jeftine avio karte

211 poruka u ovoj temi

Ukida se Wizzair od septembra iz Beograda ka Rimu. :'(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slaba valjda od forumasa u ovoj sekciji,sve destinacije u okolini,mozes biciklom da stignes do pomenutih destinacija :udarac: . :sorry:

Ko nije bio u Brazilu ,evo mu sjajne prilike da za 230 e,leti na relaciji Zeneva/Rio/Rio/Amsterdam.

Do Zeneve biciklom :cmok: ,ili Easijem iz Budimpeste za 40 e.

U povratku Wizz iz Eindhovena za 30 tak e.

Karta do Budimpeste vozom 15 e.Sve ukupno nekih 320/330 e.

To se zove jeftina karta.

http://booking.alitalia.com/Booking/EN_EN

Datume po ovoj ceni mozete naci u novembru.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Promocija TurkishAirlines-a: Beograd - Istanbul 99€, povratno putovanje.

Period putovanja: 01.11.2012 - 14.02.2013

Period kupovine: 01.10.2012 - 20.10.2012

Izmenjeno (komisura)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JAT:Do sedam gradova za 99 evra

JAT od ponedeljka započinje novu promotivnu akciju prodaje karata za sedam evropskih gradova. Putovanje se može realizovati od 6. novembra do 14. marta naredne godine

BEOGRAD - Putnici koji kupe karte Jata od 29. oktobra do 13. novembra mogu da obezbede povratno putovanje do Beča, Soluna, Štutgarta, Tivta, Podgorice, Skoplja i Sarajeva za samo 99 evra, saopštio je Jat ervejz, najavljujući novu promotivnu akciju koja počinje u ponedeljak.

Putovanje se može realizovati od 6. novembra do 14. marta naredne godine, osim u periodu novogodišnjih i božićnjih praznika.

Povratne karte po ceni već od 129 evra važe za putovanja do Atine, Rima, Milana, Istanbula i Dizeldorfa, a po ceni već od 139 evra Jatom se može leteti iz (za) Beograda za (iz) Brisel, Berlin, Frankfurt, Stokholm, Kopenhagen i Geteborg. Za 159 evra može se kupiti povratna karta za Amsterdam i Cirih, a za 179 evra za Pariz i London.

Putnici iz gradova u regionu - Podgorice, Tivta, Sarajeva i Skoplja mogu da putuju Jatom preko Beograda ka destinacijama u Evropi i da se vrate nazad, po ceni već od 209 evra.

U cenu su uračunate sve pripadajuće takse osim troškova izdavanja avionske karte.

Tokom ove promotivne akcije putnici do jeftinijih karata mogu doći pozivanjem Jatovog kol centra 0800 111 528, koji je besplatan za pozive iz Srbije, telefona + 381 11 3112 123 ili broja 020 290 240 za pozive iz Crne Gore.

Od juna prošle godine, Jat ervejz pruža i mogućnost plaćanja aviokarata putem mobilnog telefona, podseća se u saopštenju.

Karte se mogu kupiti i preko sajta www.jat.com,u svim Jatovim predstavništvima u inostranstvu, poslovnicama u zemlji, kao i u agencijama koje su ovlašćene za prodaju karata Jat Airwaysa.

( preneto sa sajta novosti .rs)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko neko moze da mi kaze molim vas da li je pouzdano kupovati karte preko sajta www.jeftineaviokarte.rs ? da li ima neko iskustvo sa njima? Nadam se da ce mi neko odgovoriti sto pre jer bih htela da kupim kartu kolko vec sutra !! Cudi me da se nije pominjao taj sajt do sad nigde... Hvala !

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sad sam probao par destinacija i uporedio, cene mi deluju kao realne (iste kao na sajtovima avio kompanija). Koji je razlog kupovine preko posrednickih sajtova, ako su vec cene iste? Zar nije lakse da kupite direktno kod kompanije i da ne mislite? :)

Koji je konkretno let toliko povoljan da te je naterao da bas kod njih kupis?

ja volim cene da uporedjujem na http://www.skyscanner.net/ ali se uvek odlucim za kupovinu karata direktno kod kompanije preko koje letim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao.. Treba da kupim karte do Holandije i Belgije preko wizz air-a i koliko vidim svaki dan mi se poskupljuje karta.. Da li zna neko hoce li i dalje skakati ili postoji mogućnost da se snizi. i šta da radim, bas ne znam :'( ?

Izmenjeno (mileenap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oni povremeno imaju neke dnevne akcije tipa 10 ili 20% sniženja za neki dan, samo treba ubosti kada je to. Ipak realno nemoj mnogo da čekaš jer nešto jeftinije karte nećeš naći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. juce sam ih kupila, slučajno udjoh i vidim akcija za dan zaljubljenih 20% :))) mada da sam ih kupila 3d.ranije bile bi jos jeft.ali briga me.. juče sam primetila da ako nas vise ide poskupljuju mi karte..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako nekog zanima, nadjoh na netu da alitalia ima povratne karte beograd - rim za 107e. meni deluje povoljno ako se nista dodatno ne placa, a ne bi trebalo. vreme je fixirano 29.04 povratak 9.05. steta sto ne mogu tada da odleprsam.

i za 104 e ako se putuje u aprilu.

ne verujem, imaju povratne karte za 160 e za barselonu u aprilu. :udarac: necu vise da gledam samo cu se jedem u sebi. mogla sam da pomerim put za april.

Izmenjeno (Korzika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo preko sajta airtickets24.com ima tih karata po 98.5 € polasci 29 aprila povratak 8,9,10 ili 11 maja sve takse uključene

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sad gledam karte sto sam kupila preko wizza pre 20d.sad su jeftinije duplo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i meni se to isto jednom desilo...samo u roku od nedelju dana, varijanta im je ako prodje prodje...nisam pametan sta da mislim kad su oni u pitanju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e stvarno sam sve zivce pogubila gledajuci i čekajuci karte., zlatilo se kad običnu kartu kupiš, znas koliko je i ne nerviras se :) !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

isla sam da proverim i sad je karta za termin za koji sam ja vec kupila kartu skuplja za nekih 24-25 e. isti let, isto vreme leta, isti avion, isti operater, ista klasa...samo je cena malo veca sada.

sad mi je utesno sto sam kupila kartu tada i nisam cekala da se nesto promeni.

Izmenjeno (Korzika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka