mila

Jeftine avio karte

211 poruka u ovoj temi

Pozdrav, ja sam skoro leteo. Kupio sam avio karte na sajtu www.aerogaga.com

Dosta je jednostavno, samo se odredi destinacija, vreme polaska i povratka ako ceš u oba pravca i izbacuje najpovoljnije letove. Prvi put sam kupovao, pa sam bio malo skeptik, ali sam zaista prezadovoljan. Od sada ću samo ovako da kupujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam kupovao preko njih. Odgovaralo mi to sto nisam morao platiti karticom nego sam mogao i uplatnicom u banci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rale82 gde si leteo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

RIm, Istanbul i Cirih. Svaki put direktni letovi

Izmenjeno (rale82)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam leteo za Cirih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mada me nervira malo sto nema low cost letova tj ima ih veoma malo kod nas

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu samo da vam kazem da ja gotovo vise i ne letim low cost kompanijama. Najcesce sam letela na relaciji Milano - London, Ryanairom iz Bergama za Stansted. Kartu nisam nikada uspela da nadjem za manje od 80 evra tamo i nazad, bez obzira na kupovinu unapred, fleksibilne datume i ostalo. Do aerodroma Bergamo imam 45 km, a do Linatea 25. Na cenu karte moram da dodam prtljag. Povratna karta od Stansteda do Liverpool stanice u Londonu je (bila) 21 funtu, Onda moram da uzmem i metro... O vremenu da ne govorim. Za 120 evra imam povratnu kartu kod Alitalijem, polazak sa Linatea, sletanje na Heathrow, 5 evra metro i stigla sam. Jednom sa cak imala povratak sa City aerodroma, sto mi je bilo jos pogodnije. Razlike su postale nebitne, jer su normalne kompanije morale da spuste cene. Na zalost, ostale su visoke cene tamo gde nema konkurencije, tako da me najskuplje kosta da letim za Beograd.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Direktni letovi su prava stvar. Slažem se sa tobom jelenait.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi od destinacije. Negde je velika razlika u ceni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A najteze mi pada sto iz Nisa postoje letovi samo za Podgoricu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko kupovao karte, preko "companions srbija",svaka informacija bi mi dobrodosla jer planiram uskoro da putujem preko njih

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U martu sledece godine bih putovala za Rim.Molim one koji cesto putuju za pomoc.Da li Alitalia obicno ima neke prolecne promocije?Preko njih je karta za nas dvoje 300evra.Ne znam da li da kupim ili da sacekam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam išao iz Temišvara Wizzair kompanijom i platio sam 65 evra povratnu, bez prtljaga.Uzeo sam kartu 5 meseci ranije. Probaj i ti ako sada uzmeš kartu za mart ne bi smela da bude preko 100 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam preko Wizzaira.Karta za nas dvoje je 186 evra,plus transfer do Temisvara od 80 evra,sto mu dodje ukupno 266 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zar nije let iz Beograda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka