mila

Jeftine avio karte

211 poruka u ovoj temi

Dakle mislim stvaaaarnoo... Idete na tamo neke sajtove za avio karte, a to imate i ovde, kod kuce, i sve jos boje :))

putovanja.info/avio-karte

Znate koliko sam ja lično karata odavde prodao za Rim za mnoooogo manje od 13.500 hiljada!? za oko 100 eur. Pa za Frankfurt manje od 100, Pariz oko 110... Tesko da cete negde naci jeftinije avio karte nego kod nas na sajtu. Nije sto je naš, ali je tako :bez-zuba: A sada imamo i call centar, pa moze da se rezervise i telefonom, po istoj ceni koju dobijete pretragom, i da se plati bez kartica... Na ovoj strani koju sam linkovao redovno izbacujemo promocije, i ako neko nadje kartu jeftinije nego kod nas... taj je haker! :D I sto je najbitinije, znam koliko je iritantno kad se cene prikazuju bez taksi. Mi to nikada ne radimo!

Jedino jeftinije može da bude low cost, koji ne prodaje karte putem rezervacionih sistema, vec samo na svom sajtu. Mada, kod nas se u sistemu pojavljuju čak i FLY NIKI avio karte, koji je low cost, pa do beča ima karata za manje od 100 eur povratna. evo pogledajte, sada je 78, ali nece biti jos dugo. link

Jeste da onih najjeftinijih karata nema mnogo, ali je moguce uhvatiti ih. Ja sam kupovao po toj "reklamnoj", najjeftinijoj tarifi, pariz-bratislava za 44 eur ili beč-trevizo za 35 eur, ukupno, sa prtljagom i taksama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stoji reklama, ovde na vasem sajtu, da se za Rim moze naci karta u februaru za 100 eura, no meni nikako ne uspeva. Koji god datum da odaberem izadje mnogo skuplje, ne znam u cemu je fora.

A sto se tice Jatove akcije Evropa za sve, karte se jos uvek mogu kupiti npr. do Rima za nepunih 13000, vidim da je ovde cena 139 eura.

Izmenjeno (lav)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ aleksandar - ja bih npr bas voleo da dobijam na mail promotivne ponude, kad izadju :) tipa ono:

Subject: U rim za 89€

Body: Kupite kod nas promotivnu cenu karte za Rim, po ceni od 89€ ukljucujuci takse, i u februaru otputujte u Rim.

Zato sam i pokusao da napravim neki agregator ovde , da ne moram svaki dan da cekiram x stranica sa ponudama sa letovima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej, pa ne moras okretati x stranica, postoje sajtovi koji objedinjuju sve, odmah ti izbace najpovoljniju ponudu! Cesto se desava da karta bude i jeftinija u odnosu na oficijelni sajt avio kompanije. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej, pa ne moras okretati x stranica, postoje sajtovi koji objedinjuju sve, odmah ti izbace najpovoljniju ponudu! Cesto se desava da karta bude i jeftinija u odnosu na oficijelni sajt avio kompanije. :)

mozes li da mi das adrese nekih takvih sajtova? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas pp :cvetic:

/Infoputnica je u zasedi!/:djavolko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OD mi je omiljena rec :-P .

Konkretno, ja sam taj Rim (mada je isto i sa ostalim destinacijama) pratila danima na JAT-ovom sajtu. Cene su rasle i opadale iz dana u dan, i to u rasponu od c. 12000 do 40000 (za povratnu kartu, najniza tarifa, sa taksama). A onda su se dodatno "obezobrazili" i poceli da ih menjaju na svakih par sati. Haos totalni. Taman se dogovorimo oko termina, oni odrape drugu cenu. Ne moz' covek da ih uhvati ni za glavu ni za rep. I sta to zapravo znaci? Dok dodjes do poslovnice, sve ti zavisi od srece koja tarifa je aktuelna tog sata  :besan:.

E da. U poslovnici mi rekose da su kod njih karte skuplje u proseku 20 evra nego kad se kupuje preko interneta. I ne razumem u cemu je fora sa tim "povoljnim kartama do 12. januara" o kojima toliko trube, kad ja i kad otkucam neki drugi datum, npr. u februaru, ono izlaze iste te cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da li si posle svega uzela kartu? A sto se tice cene, najpovoljnije je placati preko neta karticom, i to odmah cim vidis da ti cena odgovara, to vazi i kada su druge avio kompanije u pitanju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle mislim stvaaaarnoo... Idete na tamo neke sajtove za avio karte, a to imate i ovde, kod kuce, i sve jos boje :))

Vec napisah negde, ali ponovicu:

Po onim promo cenama je skoro nemoguce naci kartu.

Takodje, redovno sam (za nasumicno odabrane termine i destinacije) nalazio karte po nizoj ceni nego sto je na putovanja.info :(

Da li propustam neke extra naplate koje drugi nisu prikazali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je prosto nemoguce. :) Daj primer.

Salim se, sve je moguce, ali vrlo malo verovatno. Zaista bih voleo da vidim primer.

evo konkretno ono sto je na promociji:

Beograd Beč - 24.02. - 11.03 88 €

Beograd Rim - 02.02-10.02 93 €

i tako dalje.

sve što sam stavio na reklamu na strani: http://www.putovanja.info/avio-karte

stavio sam jer sam upravo tako našao pretragom, a prateći informacije o promocijama koje dobijamo od avio kompanija. E sad, tačno je da se to menja iz dana u dan, pa nekada iz sata u sat, i nemoguće je garantovati cenu i raspoloživost. Najbolje je ne oklevati, već odmah kupiti kartu kada naiđete na cenu koja vam odgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ aleksandar - ja bih npr bas voleo da dobijam na mail promotivne ponude, kad izadju :) tipa ono:

Subject: U rim za 89€

Body: Kupite kod nas promotivnu cenu karte za Rim, po ceni od 89€ ukljucujuci takse, i u februaru otputujte u Rim.

Zato sam i pokusao da napravim neki agregator ovde , da ne moram svaki dan da cekiram x stranica sa ponudama sa letovima :)

Dobra ideja. Videcemo da stavimo neku prijavu na mailing listu avio karata, pa da redovno dobijate update na mail. Drugim recima, ja ovde pretrazujem i pratim promocije, a vama saljem prosejano ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da li si posle svega uzela kartu? A sto se tice cene, najpovoljnije je placati preko neta karticom, i to odmah cim vidis da ti cena odgovara, to vazi i kada su druge avio kompanije u pitanju.

Pa, nisam. Meni su odgovarali samo datumi oko Nove godine, te sam se sa Rima presaltala na Trst. Cena oko 13000din.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo konkretno ono sto je na promociji:

Beograd Beč - 24.02. - 11.03 88 € 

becu.jpg

E, ovo mi nije jasno. Za sve letove, osim za ovaj od 1€, imaju handling fee od 10 €, sa kojim bi karta bila 68€

Ovo je stvarno dobra ponuda, nasao sam je na jos par mesta po istoj ceni (isti engine koristite), ili za 8768dinara.

Mislim da Malev ni iz Budimpeste ne leti za Rim za te pare, a kamoli iz BG preko Budimpeste :D

Mada, od "viska" ponuda glava ne boli.

Inace, sada su cene dosta bolje od prethodnog puta /pre koji mesec, kada poslednji put gledah.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, Malev je imao promociju za mnoge evropske metropole, tako da se povratna karta sa svim taksama mogla kupiti za nepunih 100 eura. :) Mozda jos uvek ima povoljnih karata, treba proveriti. Ja sam takodje nasla za Atinu u martu, isto oko stotke, pa ko voli neka proceslja njihov sajt. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, ovo mi nije jasno. Za sve letove, osim za ovaj od 1€, imaju handling fee od 10 €, sa kojim bi karta bila 68€

Ovo je stvarno dobra ponuda, nasao sam je na jos par mesta po istoj ceni (isti engine koristite), ili za 8768dinara.

Mislim da Malev ni iz Budimpeste ne leti za Rim za te pare, a kamoli iz BG preko Budimpeste :D

Mada, od "viska" ponuda glava ne boli.

Inace, sada su cene dosta bolje od prethodnog puta /pre koji mesec, kada poslednji put gledah.

NIKI je low cost i naravno da ce kod njih na sajtu biti jeftinije. Ja sam samo hteo da pokazem da ono sto reklamiramo kod nas na sajtu moze da se nadje pretragom, tj. nije izmišljeno.

Sto se tice ostalih aviokompanija, kao npr. navedenog rima, imamo najcesce iste cene kao na sajtu aviokompanije, s tim sto, malev konkretno, nema salter u srbiji i ne mozete da kupite kartu nikako drugacije osim kreditnom karticom, a kod nas mozete da rezervisete telefonom i platite uplatom na racun.

da, jesu cene bolje nego pre nedelju dana, i tako ce ubuduce i ostati :) zato i forsiram pricu ;) naravno da nismo izmislili vrucu vodu, i ne nudimo nesto sto ne postoji nigde, ali imamo dobre cene. Uz to, stalno radimo na usavrsavanju sistema pretrage i rezervacije, do sitnih detalja, tako da prihvatamo sve sugestije.

uskoro cemo imati neke akcije i poklone na ovu temu, pa... ostanite u toku.

Da, Malev je imao promociju za mnoge evropske metropole, tako da se povratna karta sa svim taksama mogla kupiti za nepunih 100 eura. :) Mozda jos uvek ima povoljnih karata, treba proveriti. Ja sam takodje nasla za Atinu u martu, isto oko stotke, pa ko voli neka proceslja njihov sajt. :D

kao sto rekoh, malev nema salter u srbiji i ne mozete da kupite kartu nikako drugacije osim kreditnom karticom, a kod nas mozete da rezervisete telefonom i platite uplatom na racun, a skoro uvek cete dobiti istu cenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka