Argus

KORAL BLUE AIRLINES

34 poruke u ovoj temi

koliko traje let?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko traje let?

Oko 3h i 10 min.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :)

Izdrzacemo nekako:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo..ne zelim da vas plasim niti bilo sta-ali sam ja TOLIKI PANICAR da sam -kada sam stigla u hotel-htela da pocnem da placem...toliko sam se istraumirala da je to neverovatno...-medjutim-eto i mene, zive i zdrave-zato-sto manje panike-i bice vam extra :D

Kada smo leteli AirBus 319-mislim da je taj-bio je manji..i uzletanje nikada necu da zaboravim-da li je covek zaboravio da ubaci u trecu..ili je pista bila kratka....;)) U glavnom-tako je naglo izdigao nos aviona-da sam ja mislila da cemo se zadnjim delom zabiti u pistu-a pre sam letela..i nije takvo uzletanje bilo..potom-haos-cim smo leteli na nekoj normalnoj visini-rekli su da vezemo pojaseve-ulazimo u turbulenciju..posle mi drug kaze da je haos bilo vreme-munje ...i sl :P Da sam to videla..verovatno bih posle videla i gremlina zajedno sa duskom dugouskom ;)) :D Osoblje nije znalo najbolje engleski..dosta su bili neljubazni..sedista-skucena-po troje sedi-ali kao da smo sedeli jedni drugima u krilu...Hrana..tu i tamo-ok ...imaju sokove, caj, kafu...pa ko voli-nek izvoli :))

Nekako smo se spustili posle 2,5h - 3h....i to je to..ali je druga prica bila kada smo kretali iz Hurgade-bolji, i malo veci avion-tako da je bio ok..mada sam se ja pre toga dosta istraumirala tako da mi je i ovaj put bila mala frka..ali sam-za zaprepascenje-cak uspela i malo da dremnem u avionu..pa neka je to i 15-tak min.. ili pola sata-a videla sam i da 90 % ljudi spava :D

Trebate da znate da KoralBlue deo nekog star alliance tima..ili sam bar ja to tako shvatila..jer nam je u povratku bio neki drugi avion-na njemu je pisalo nesto tako kao..star alliance..plus koral blue..tako nesto-ali je avion bio extra :D Sa navigacijom-tako da gledate koliko je napolju stepeni (cak i do -65!!) ..na kolikoj visini se vozite...za koliko sati stizete i sl.. osoblje je ok...nisu namrsteni..lepse odeveni-vidi se da je bolja klasa od onog traktora..od kog i danas imam nocne more :P

Sve u svemu-nisu losi-moze i bolje...ali-opustite se..i uzivajte...brze ce vam let proci :D

A da..i btway..nama nisu merili-tj. nisu nikome pravili problem za prtljag, kada smo se cekirali iz Bg-a niti iz Hurgade..ja sam isla Argus-om...

Eto..nadam se da sam vam malo dozivela cari letenja ;)) koliko-toliko ;) :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25560
    Ukupno tema
    849772
    Ukupno poruka