igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1844 poruke u ovoj temi

Ne znam šta voziš al ja bi išao tamo limuzinom Peugeot 508 2016. pa mi je baš bitno kolko je to uzak ili strm put, i te krivine.

i ja vozim limuzinu rover 75, dimenzije  mislim da su iste a veruj nismo jedini

e sad zavisi koliko si spretan, svakako svi vozu polako a bogami i zene se snalazu dobro

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja jedino pamtim put ka Kavalikefti kao problematican, tj, uzan za mimoilazenje. Kada smo mi bili u avgustu (guzva) jedan Italijan se zaglavio sa svojim dzipom, pa je nastao opsti haos i kolona, jer nisu mogli da ga obidju.

Ostalo ne pamtim kao problematicno. Put ka Porto Katsiki preko brda mi nije bio problematican, mada vidim da su neki komentarisali da im je bio.

Ali, za 8 dana da se vozite glavnim putem i obilazite samo plaze na njemu, odete do Milosa brodicem, dovoljno je. A ako zelite i nesto vise, obidjite npr. Agiofili. Meni je ona omiljena iako nije tako tirkizna, kao ove na glavnom putu.

I da, lep izbor za smestaj  je i Lefkas. 

Ja @BiljanaK prevideh da ste tamo bili :) 

A to dodjite, ceka vas smestaj bez depozita, meni se desilo 2x. I oba sve ok.

Za neverovati u danasnje vreme, ali ima i takvih ljudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam šta voziš al ja bi išao tamo limuzinom Peugeot 508 2016. pa mi je baš bitno kolko je to uzak ili strm put, i te krivine.

Bez problema ces obici vecinu plaza, a na zvucnim ces stici lako tako da opusteno i uzivaj u odmoru.. eto ponegde ces se morati zaustaviti ili usporiti da se mimoidjes ali nista strasno.. eto neko gore rece i da se zene snalaze dobro a ja video cak i sa luksuznim dzipovima tako da bez brige

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, bili smo, u avgustu. :)

Nekako mi je bilo logično da posle Kefalonije izbor za letovanje bude Lefkada. ;)

Javljala sam se, kao i uvek, i sa lica mesta, :D a i posle sam pisala na raznim temama o Lefkadi. :komp:

Nisi bila tu, pa nisi ispratila. :don-t_mention:

291F53BF-9931-41D2-8A71-6C65FE635791.thu

Posle Zisisovog, bili smo u još jednom smeštaju u Lefkasu i ni oni nam nisu tražili nikakvu uplatu unapred. :)

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima koliko sam razumela zisisov smesta je u Lefkasu. Ja sam ga kontaktirala trazi 50 eura po noci?Da li je to puno ili ne? Da li je blizu centar grada? Kakve su cene hrane i sta ima blizu od marketa tipa lidl? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, Zisisov smeštaj je u Lefkasu.

Mi smo prošlog leta plaćali 45€ po noćenju, ali je sada verovatno i on povećao cenu, kao i svi ostali. :huh:

Mislim da je cena od 50€ i dalje povoljna za Lefkadu. :)

Pitajte @LazarNS koliko je njima tražio. :neznam:

Od Zisisove kuće do centra Lefkasa ima nekih 15 minuta laganog hoda. 

U blizini se nalaze 2,3 manja marketa.

“Lidl” je na izlazu iz Lefkasa, na putu za Nidri.

58E7175C-7F10-4397-9097-B1F70BD9B318.thu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pozdrav svima koliko sam razumela zisisov smesta je u Lefkasu. Ja sam ga kontaktirala trazi 50 eura po noci?Da li je to puno ili ne? Da li je blizu centar grada? Kakve su cene hrane i sta ima blizu od marketa tipa lidl? 

cao, neznam za zisisov smestaj al zato sve preporuke za...

avlio-lefkada.com

lep smestaj na minut od pesacke zone, od dvoriste izlazi na onoj ulici gde vodi do zapadnu obalu, mirno, parking koliko hoces, sklavinitis i jos jedan market u neposrednoj blizini, apartmani lepi i cisti i imaju sve sta je potrevno cak i ves masinu

Izmenjeno (123456789deset)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja jedino pamtim put ka Kavalikefti kao problematican, tj, uzan za mimoilazenje. Kada smo mi bili u avgustu (guzva) jedan Italijan se zaglavio sa svojim dzipom, pa je nastao opsti haos i kolona, jer nisu mogli da ga obidju.

Ostalo ne pamtim kao problematicno. Put ka Porto Katsiki preko brda mi nije bio problematican, mada vidim da su neki komentarisali da im je bio.

Ali, za 8 dana da se vozite glavnim putem i obilazite samo plaze na njemu, odete do Milosa brodicem, dovoljno je. A ako zelite i nesto vise, obidjite npr. Agiofili. Meni je ona omiljena iako nije tako tirkizna, kao ove na glavnom putu.

I da, lep izbor za smestaj  je i Lefkas. 

A to dodjite, ceka vas smestaj bez depozita, meni se desilo 2x. I oba sve ok.

Za neverovati u danasnje vreme, ali ima i takvih ljudi.

U svemu se slažem sa gore navedem put do Kavalikefte je najzahtevniji od svih pravaca a obišli smo skoro sve plaže sa te strane ostrva.

Nama se desilo da se žena zaglavila na posledenjem spustu ka plaži i bukvalno je spalila lamelu, smrdelo je jedno 10 minuta. Na kraju je jedan grk preparkirao auto i gužva se rasčistila. Po meni da bi izbegli gužve i mimoilaženje na uskim delovima idete na plažu kad i svi a tako se i vraćate. Svi dole svi gore.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@BiljanaK

Da li mozda imate viber broj od tog Zisisa sa Lefkade

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam i poslala sam Vam u privatnoj poruci. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve puteve do plaza mozes videti na google maps .Kucaj sta te zanima i pogledaj , ako nisi siguran nemoj da silazis niz tebi sumnjive puteve .

Ja sam isao na  sve poznate i na dosta ,manje poznatih plaza na lefkadi , a mogu ti reći da ,iako je put prema svakoj manje ili vise dobar/los :D ako vozis pametno i gledas sta se desava dalje ispred  tebe dok silazis ili ides uzbrdo,neces imati problema (s;tim da imas  siguran auto / najvise mislim na kocnice ) !!! ,Isao sam i u planine  / sela u brdima ,do sela Karia , Egklouvi ( prelepa mestasca , autenticna Grcka )  dalje do  nekadasnjih šerpaskih kućica ,vetrenjaca , stare Nato baze 

i crkve Svetog Ilije - e,tu zastaje dah ! ;) (da vidis putanju - link ispod ) Svaki put je dobar kad ga ima , samo je razlika u tome ko se njime vozi i kolika je guzva :)  

Malo se salim ali stvarno nemoj da se brines ili plasis voznje po tim putevima,samo polako i svuda se stize. Idi uzivaj i javi kako je lepo bilo  ;) 

put od Nidri do crkve Sveti Ilija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan svima, pročitala sam veći deo objava i svaka čast :-) Ove godine smo odlučili da idemo u AGIOS NIKITAS, U junu (na žalost ne možemo drugi termin). Imate li preporuku za smeštaj a da je cena prihvatljivija? Pitala sam Zizisa, nema slobodno :-/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima da li neko rezervisao smestaj kod zisisa u Lefkasu?Da li ste se culi sa njim i da li planirate odlazak?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nekome treba smestaj u Lefkasu, ja sam pre nekoliko godina bio ovde: https://www.avlio-lefkada.com/ jedan od najbojlih privatnih smestaja ikada (ne samo na Lefkadi) i bilo je cak i dosta jeftino, ne mogu tacno da se setim ali mislim da je bilo nesto tipa 30-40 evra

Kuca je bas nova i sve unutra je takodje bilo novo i cisto, vlasnica neverovatno ljubazna. Posto imaju veliko dvoriste parking nije nikakav problem

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26307
    Ukupno tema
    877284
    Ukupno poruka