igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1781 poruka u ovoj temi

@djordje48 posalji mejl i na kohilistudios@gmail.com

nalazi s u Lefkasa na idealno mesto, par minuta do centra a se nalazi na put ko ide ka zapadnu obalu

Sta se tice Egremnija bice pusten jedan deo u juni

nije problem put on je mislim vec gotov vec stepenice do plaze

Hvala! ali mislim da cu biti nepristojan jer ispod ove ponude koju sam dobio vec ulazim u kategoriju hostela, zajednickih spavaonica i satora:) mislim da se za 10 evra npr ne moze naci nista iznad hostela...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

https://www.bluewhitehouse.com/

Za one koji traze povoljan smestaj, ja sam naleteo na ovaj u Kalamitsiju. Kontaktirao sam ih  i raspitivao se za period od 9-21 Jula, rekli su da imaju slobodan studio za dvoje, i da je cena 40 eura noc. Ja sam nasao drugu ponudu na kraju, pa ako nekome ovo znaci, nek ih kontaktira.

Izmenjeno (ThePoP)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fraxa studios dao najbolju ponudu,

Jel mislis na Fraxi u mestu Nikiana ? Tu ima dva Fraxi studios-a . Kod kojih si pitao ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, treba mi pomoc. :)

Ove godine odlucili smo da idemo na Lefkadu, krajem septembra, mislili smo da budemo smesteni u Nidriju posto ide nas 4, svi smo mladi, a culi smo da je to mesto najzivlje. Isli bismo kolima pa smo planirali tamo da trazimo smestaj ali sam naletela na neke ponude u agencijama gde je 10 nocenja oko 80e po osobi pa me zanima da li za te ili malo vece pare tamo mozemo naci mozda nesto bolje posto mi se ovo cini bas jako jeftino pa ne bih da propustim.

Unapred hvala ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malo skuplji smeštaj dalje i kvalitetniji smeštaj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani, interesuje me, da li je iko imao iskustva sa vilom Nidri bay, koju sada često nude naše agencije u paket aranžmanima? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pozdrav!

Da li je neko zainteresovan da mu ustupimo rezervaciju u vili Timoklia, apartman za do cetiri osobe, u periodu od 09. do 20. septembra (11 noci) po ceni od 40e za noc? Uplacen je depozit u iznosu od 80e, ali nazalost moramo da odustanemo od putovanja. 

Izmenjeno (s.d.)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako vam se niko uskoro ne javi, tražite od Timoklije povrat novca. Ima više od 3 meseca do termina kad je trebalo da putujete, vaš otkaz je blagovremen i trebalo bi da vam se novac vrati.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani, interesuje me, da li je iko imao iskustva sa vilom Nidri bay, koju sada često nude naše agencije u paket aranžmanima? 

Gore u pretraživač i izlaze iskustva...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gore u pretraživač i izlaze iskustva...

Probao, niko je do sada nije pominjao, zato sam i pitao ovde, rekoh, možda je neko bio tamo u skorije vreme 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li je neko mozda rezervisao smestaj kod Zizisa Lazarisa ove godine? Agios Joanis u pitanju. Za nas dvoje trazi krajem jula 45e, slike apartmana nije poslao, jer kaze da se renoviraju, pa me zanima ako neko ima informaciju vise. 

Stefane, mi smo rezervisali smestaj krajem prosle godine za kraj jula. Kod Zizisa smo bili prosle godine i zaista imamo samo lepa iskustva.Ima 3 smestaja. Dva apartmana i 1 studio koji je bio lepse sredjen i za sve je ista cena prosle godine. Cena je odlicna za taj period. Igrom slucaja smo prosle godine produzili letovanje i jedva smo nasli za 45 evra ,2,5 puta manji smestaj od tog apartmana. ...

Izmenjeno (harfa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25547
    Ukupno tema
    849304
    Ukupno poruka