igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Nemam iskustva sa vilom, a pozicija jeste bolja, za obilazak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26

Dosta kontakta imaš u Spisku smeštaja u mom potpisu. Moja preporuka za kraći boravak je Agios Ioannis. Veći je izbor smeštaja (99% njih ima svoj parking), blizina prodavnica sa povoljnijim cenama, pekara i brze hrane, blizina grada za večernji izlazak...

@Gillesspie

Nisam bila u Artemisu ali znam da je blizu prometne ulice ali ipak malo uvučen. Ima dovoljno mesta za parking ispred. Ako ti treba tačna lokacija kaži. I slažem se sa suki - bolja lokacija za obilazak od Vasilikija.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili blizu Agiosa Ioanisa u mestu Frini . Po meni je to najbolja lokacija jer kada ne obilazis ostrvo imas solidnu plazu u blizini. Jedina mana ove plaze je da je vetrovita,ali opet u blizini imate plazu gira i  kastro. A i grad je jako blizu sto je po meni bitno.Mi smo trazili smestaj na ostrvu i malo duze je trajalo. Srecom gazdarica studija Evarelia nam je preporucila prijatelja i kod njega smo se smestili. Studio je bio sasvim ok ima sve sto je potrebno(ostavila sam mejl na  ovoj stranici) .Obisli smo Agios Nikitas, Katizmu, Pefkulju, Porto kaztki, i Poros. Svako mesto je lepo za sebe. Jedino mi se Pefkulja nije svidala zbog kamenja u vodi inace boja mora na zapadnoj strani je predivna. A na Porosu je kristalna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala na informacijama, gazda vile malo slabije priča engleski, ali ga razumem nekako :) Kada uplatite depozit na njihov bankovni račun to je u principu to? Da li boravišnu taksnu rešava gazda ili se to dodatno naplaćuje, interesuje me procedura, nikad nisam išao ovako mimo agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Manueall606, da niste nešto pomešali? Pefkulia, onaj deo prema Lefkadi je jako dugačak i ceo od sitnog kamena nalik krupnijem pesku. Ova slika u mom profilu je baš odatle. Deo prema Agios Nikitasu je krupan kamen, ali tu retko ko ide.

 

Gillesspie, što se toga tiče možete biti mirni. Još nikome se nije desilo da uplati depozit i bude prevaren - čak i ako vam ne potvrde, a dešava se često, pa prvi put bude malo nelagodno. Drugih briga nemate, sve rešavaju vlasnici smeštaja. Neko pravilo je da je u ceni sve uračunato, nema onih ciganisanja za doplatu za ovo, doplatu za ono. Barem ovamo na Lefkadi, na istočnoj strani Grčke su doplate uobičajene osim ako nije naznačeno da, recimo, klima ulazi u cenu. Dakle, ako vam kažu 30€, to je obično cena sobe (ne po osobi), uključujući boravišnu taksu i sve što je u sobi uključujući klimu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3.8.2016. at 9:48, banem je rekao/la:

Manueall606, da niste nešto pomešali? Pefkulia, onaj deo prema Lefkadi je jako dugačak i ceo od sitnog kamena nalik krupnijem pesku. Ova slika u mom profilu je baš odatle. Deo prema Agios Nikitasu je krupan kamen, ali tu retko ko ide.

 

Nije greska, na Pefkuliji je napolju pesak ali u vodi je kamenje, sto je bilo nase veliko razocarenje jer smo trazili smestaj blizu plaza I Pefkulija nam je bila najbliza I mislili smo da cemo tu provoditi najvise vremena. Na zalost probali smo jednom, drugi put, isli I levo I desno po plazi I na kraju se vise nismo tu vracali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokušavam da nadjem smeštaj od 20-25 avgusta pa deset noćenja. Gledala sam naše agencije i izbor je baš los. Šta mislite o vili Thalero-Ligia, vila Cosmos-Nidri, vila Akrogiali-Nidri, vila Achilleas-Nidri, vila Kostas-Nidri, vila Katina-Nidri? Vidim da ne preporučujete Nidri, ali ja nisam sem njega našla ništa. Ako imate predlog za dvoje do 50€ mnogo bi mi značilo. Ja bih volela da je bliže plaži ili da ima mali bazen da mogu uvek da se okupam. Noćni život mi nije bitan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko uplaćivao noćenje sa doručkom u SANSET studijima na Katizmi?

Uveliko razmišljam o sledećem letovanju i zanima me da li vredi uplaćivati doručak ili samo spavanje. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatio sam depozit u četvrtak, medjutim još uvek nisam dobio potvrdu mailom od vlasnika da im je uplata stigla. Koliko je vremenski potrebno da pare legnu na njihov račun, i da li je neko imao neprijatnosti u smislu da ne dobije potvrdan odgovor od vlasnika, a krene na put?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Grci nisu bas azurni po tom pitanju. Slao sam i WU pa podignu posle 5 dana, a meni npr sad na Kefaloniji nisu ni javili.

Racunaj 3 do 5 radnih dana za prijem. Posalji mejl u petak pa pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/5/2016 at 22:34, slađana bg je rekao/la:

Da li je neko uplaćivao noćenje sa doručkom u SANSET studijima na Katizmi?

Uveliko razmišljam o sledećem letovanju i zanima me da li vredi uplaćivati doručak ili samo spavanje. 

Ja sam bio u Sirios-u i upoznali smo neke ljude koji su odseli u Sunset-u,i oni i mi noćenje sa doručkom a doručak je izgledao ovako:

-mi ceo odmor ista ponuda (Sirios) slani doručak,mortadele,sirevi,maslac,žitarice,džemovi...

-oni uvek osnova ista kao kod nas uz dodatak kuvanih i pečenih jaja,viršli i sl.

 

Generelano kada ste na Katizmi mislim da je bolje imati doručak jer ne morate od ranog jutra da akcijate nego natenane,ako zbog toga i idete na Katizmu da bi bila opuštencija.

U principu zavisi od vas samih šta očekujete,kad ustajete i šta želite...u svakom slučaju želim vam lep provod.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Aleksandar-NS hvala puno na odgovoru :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna mi je mala pomoc.

Iznanada nam je isksao put za Lefkadu, i mislili smo na licu mesta da nadjemo smestaj. Medjutim, na bookingu pise da je 97 % kapaciteta puno, pa me zanima da li je to reprezentativna informacija i da li cemo uopste moci da nadjemo neki pristojan smestaj tamo na licu mesta?

 

Veliki pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blizi se 15.avgust i praznik u Grckoj tako da je popunjenost verovatno tu negde oko 98-99%

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na bookingu nije reprezentativna informacija, zato sto ima dosta smestaja koji se ne reklamiraju.

Ali, kao sto kaze Igor, blizi se praznik, avgust je, puno Grka, Italijana... 

Verujem da cete nesto naci, ali pitanje je sta, gde i po kojoj ceni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka