igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Pozdrav upravo mi je Zisis iz Lefkasa otkazao smestaj zbog situacije nece otvarati vilu.Da li moze neko da mi preporuci neki smestaj i lefkasu a da su cene povoljne? Sta mislite o trazenju smestaja na blef?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najiskrenije preporučujem smeštaj o kome sam ovde pisala:

 

 

 

                        :excl:
 

Ne znam koliko bi traženje smeštaja na licu mesta u celoj ovoj situaciji bilo pametno. :neznam:

 

Možda ima još onih koji razmišljaju kao Zisis. :razmislja:

Kontaktirajte i

 

avlio.lefkada@gmail.com

 

Imali su malo “jaču” cenu prošle godine, ali probajte, možda su spremni da pregovaraju. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu preporuciti vilu Talero u Ligiji to ti je nekih 4-5 km od Lefkasa. Uredan smestaj sa bazenom i kaficem uvucen od ulice i na ravnom, dvoriste i veliki parking. Ligija ima plazicu, za jutarnje kupanje sasvim dobra i imate par restorana i girosarnica. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima, ako ima jos onih koji planiraju put Lefkade ovog leta, a traze povoljan smestaj u Lefkasu i potez ka zapadu...

Zisis je super , ali nam je otkazao ove godine. Povoljan smestaj sam nasla Filoxenia pansion( studio), Tsoukalades. Za supruga, mene i 2 male dece cena je 45 evra u drugoj polovini jula...Ostali povoljniji smestaj je:

Eleana studios ,Frini 50 e (Frini je deo Lefkasa),

Abali studios  ,Lefkas, prvo su mi ponudili 80 e( verovatno apartman) i 65 e, da bi mi sami spustili cenu na 55 e,

Avlio apartment, Pefko apartment, Frini, 55 e,

Agrambeli , Lefkas, studio 60 e,

Laertes pansion, Tsoukalades je sigurno povoljan, ali mi jos nisu poslali cenu,

Kartanos, Lefkas 65 e,

Kohyli studios, lefkas (preko sajta grckainfo.com) 67 e,

Timoklia , Tsoukalades , od 8-20.7 cena 70 e, 

Cozy Apartments , Lefkas (preko grckainfo.com) 77 e,

villa Maria , Tsoukalades 65 e studio, 85 e apartman.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eleana nije baš u Friniju, nego je na platou Agios Janis, blizu plaže. Ali, studiji su malecki, ne znam kako biste se popakovali unutra sa dvoje dece. 

Agrambeli nije u samom gradu Lefkasu negu na putu pored lagune/mrtvaje ka Agios Janisu, i cena je prejaka za ono što nude, osim ako nisu u medjuvremenu renovirani. 

Abali, Avlio i Timoklia su hvaljeni ovde na forumu. Moj izbor bi bio Avlio ili Abali, pošto baš volim Lefkas grad ( makar i "periferiju") , ali mnogima  pozicija kuće Timoklia odgovara više. 

Srećno svima koji se nadaju. 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neverovatno da svi pisu da je prazno, a Grci i dalje drze cene. Prosto imam utisak da ove godine ni oni ne zele turiste, a ako neko i dodje, u fazonu su ajd da te oderem.

Ja ne vidoh jos da je neko napisao da je zbog ove situacije i praznih kapaciteta, nasao smestaj po recimo 20e. Cak ni u Paraliji.

Ali, ako ovo prodje do sledeceg leta, osecam da ce tek tada biti surenje sa cenama. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima.

 

Da li je neko nedavno stupao u kontakt sa gosn. Zisisom preko Vibera ili mail adrese?

Imam situaciju nakon rezervacije smeštaja za period u julu, samo mi pregleda poruku na Viberu i ništa, ne znam o čemu se radi, ali u jednom trenutku ću morati da tražim drugi smeštaj ako mi se on ne javi. Sve najbolje do evo pre par dana sa njim, i onda odjednom ne odgovara. Nadam se da je sve u redu kod njega.

Izmenjeno (LazarNS)
fix
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da podelim utiske tokom smeštaja kod gospodina Zisisa Lazarisa u prigradskom delu Lefkasa koji se zove Frini.

Kraj u kojem je smеštaj je dosta miran, a opet blizu svega, apoteka na 5 minuta, Lidl na 10 minuta autom. Lefkas oko 15-20 minuta, parkiranje na ovom parkingu ili duž ove ulice veoma blizu samog jezgra Lefkasa (besplatno) .

Što se tiče smeštaja, apartman je bio u pitanju, dvorišni, do 30 kvadrata veličine, sa velikim bračnim krevetom, ispravnom klimom, velikim frižiderom i frizom koji radi odlično, LCD televizor, kuhinjicom, i stolom za ručavanje sa 4 5 stolica.
Mana smeštaja je kupatilo bez tuš kabine, dakle tuširate se u 2-3 kvadrata, gde je i lavabo sa ogledalom i wc šolja. Postoji slivnik na sredini kupatila. Nama je bilo podnošljivo. U kuhinji fali neki pribor i posuđe, pa treba poneti sa sobom te neke stvari.

Smeštaj se nalazi na ogromnom placu gde živi i gazda Zisis sa svojom porodicom u velikoj dvospratnoj kući, tu je i parking u samom dvorištu koje je uvek zaključano (trenutno se otvara ručno kapija, ali rade na tome da poprave sistem otvaranja na daljinski). 

Imaju dva psa, Agla koja je labrador, dobijen kao poklon od jednog para iz Srbije, a drugi je manji pas i stariji. Manji je dobar, a Agla zna nekad uveče da bude nezgodna, pa je na nas par puta krenula kad smo se vraćali kasno u smeštaj iz grada, valjda nas ne vidi u mraku pa brani teritoriju, nije nam bilo svejedno. Kasnije su je ostavili u zadnji deo dvorišta.

Glavnu priču i za sve što smo trebali kontaktirali smo ćerku gospodina Zisisa, Aglaia-u. Svakog trenutka kad god nam je nešto trebalo uvek je bila na raspolaganju, izuzetno prijatna osoba.

Cena smeštaja po noći je u julu 45 evra, a kontakt mail je zisis.lazaris@hotmail.com

Preporuke za smeštaj, zbog uslova i pozicije, odakle se na sat vremena stiće do najdalje plaže na zapadnoj obali, koju jedino iskreno i vredi obilaziti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. 

Da li neko ima bilo koji drugi kontakt od  Zisisa Lazarisa obzirom da dobijam povratni mail da address not found. Koji smeštaj u bližoj okolini Lefkasa biste mi preporučili?

 

Unapred se zahvaljujem

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, :)

 

Imam viber-broj, javite mi se u privatnoj poruci, da Vam prosledim, jer ja Vama nisam uspela da pošaljem privatnu poruku. :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima. 

Da li neko ima bilo koji drugi kontakt od  Zisisa Lazarisa obzirom da dobijam povratni mail da address not found. Koji smeštaj u bližoj okolini Lefkasa biste mi preporučili?

 

Unapred se zahvaljujem

 

https://www.avlio-lefkada.com/ na minut od pesacke zone a izlazi na putu koji vodi do zapadne obale, mirno, cisto, parking u dvoriste, vlasnici divni, ne smaraju kao neki

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka