igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Opise plaža na zapadnoj obali možete pogledati ovde:

 

 

 

Nema prirodnog hlada. :'(

 

O ovom smeštaju ne znam ništa, a o istočnoj obali je dosta pisano, kako nije, :) pogledajte na temama:

 

”Lefkada- opšta tema” i na već pomenutoj:

”Plaže na Lefkadi”. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Biljana K

,Uhvatio sam se ove teme pa nisam ni pogledao druge ovde sam na 84 strani a želim da rezervišem već u Oktobru,,, 

Računam možda mi neko predloži nešto dobro na istočnoj obali,važno mi je da plaža ne bude daleko i da poseduje prirodan hlad

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaobidjite Lefkadu ako jedan od top 3 prioriteta vam je prirodan hlad.

Izmenjeno (STEALTH)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se sa Stealth-om...

 

Možda da odložite Lefkadu za neki period kada procenite da devojčica može ravnopravno da uživa upravo u zapadnoj obali i plažama bez prirodnog hlada...mada...možda biste mogli da se iznenadite...

Deca znaju da postave sasvim drugačije prioritete od onih za koje Vi mislite da ih imaju, a dete od 8 godina nije baš-baš malo...

Izmenjeno (Dobra Jela)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednje četiri godine letovao sam na Tasosu,,Sitoniji na plaži sa prirodnom hladovinom, prosto u ovom trenutku ne mogu zamisliti da čučimo svako ispod svog suncobrana,

Možda ljubiteljima Lefkade neće biti po volji , ali želim da provedem i 5 dana na Ohridu, svi ga hvale.

Ma znam ja da Ninici neće biti problem ni suncobran ni sunce ni talasi ni hladna voda ni kamenjen ni kiša, problem je samo u nama tatama i mamama. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, ove godine prvi put sam letovao na Lefkadi u mestu Tsoukalades, vila Maria. Samo mesto je malo, nema ništa posebno od sadržaja 2-3 kafića, 2 pekare koliko sam video, apoteka, par prodavnica sasvim korektno za takvo mestašce. Lokacija je odlična 2-3 minuta kolima do Lefkasa, 6-7 minuta do Agios Nikitasa, prva plaža Pefkulia oko 3 kilometra je udaljena od mesta i par puta smo je posetili. Što se tiče vile - predivna je kako same sobe koje su prostrane, renovirane, imaju sve što je neophodno, veliku terasu, tako i dvorište koje je dosta veliko i ima roštilj i dosta zelenila. Vlasnik je ljubazan, nenametljiv (ja sam naišao na drugačije komentare, ali nije istina), kad god vam zatreba uvek možete da mu se obratite i pomoći će vam. Sve u svemu smeštaj za svaku preporuku što zbog odlične pozicije, što zbog same vile, kome je bitno vila ima i svoj parking.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi! :) Zanima me jedna info - da li je neko mozda ove godine bio smesten u Sunset Studios ili Sirios-u, iznad Katizme?

Hocemo da ponovimo Lefkadu sledece godine, nakon 2 god pauze, ali bismo ovaj put isli mozda 3 nedelje septembra, pa me zanima da li je neko mozda bio smesten ovde i koju cenu je placao za dvokrevetne ili trokrevetne smestaje? Hvala unapred. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danijela, imaš na prethodnoj strani  - član buster je pisao o smeštaju Sirios...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neka preporuka za smestaj na strani gde je grad Agios Nikitas?

Potreban normalan ne "napucan" smestaj.Parking obavezan☺

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svima.

Mi čemo ove godine probati letovanje u Albaniji, posle puno letovanja u Grčkoj, večinom Sitonija i Tasos.

 

Ali vrag ne da mira, pa bi skoknuli i u Grčku, do Lefkade na tri dana...Kad smo več tu blizu :-)

 

Dakle, porodica sa troje dece od 11, 13 i 17 godina. tražimo smeštaj za 3 nočenja od 03.08. - 07.08.2020.

 

Nešto u rangu do 100 eura na nočenje. Ne mora biti jako blizu plaže, ali ako je udaljeno, onda da ima bazen. I parking. Možda je i bolje da je udaljeno od mora, ali sa bazenom, pa čemo mi onda ta tri dana običi što više plaža kolima.

 

Preporuke?

 

I VELIKA hvala unapred!

 

Željko sa porodicom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste blizu Sarande onda zaista nije predaleko, a već od Drača imate bezmalo 500 km do Lefkade.
Veća mesta su vam Nidri i Lefkas i tu možete naći smeštaj samostalno u sezoni ali već treba polako rezervisati neki objekat, a najbolje plaže su na zapadnoj strani poluostrva gde bi Ag. Nikitas bio najbolji izbor za odsedanje i namanje bi ste se vozali naokolo, jer se u proseku na Lefkadi pređe oko 500 km za 10 dana letovanja obilazeći dobre plaže ako ste recimo smešteni u Nidriju.
I sad konkretnan predlog, e tu mora neko drugi da pomogne jer sam ja letovao tamo dva puta u hotelima a za vile baš i ne znam, a naravno da ih ima i da je izbor veliki.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako ste blizu Sarande onda zaista nije predaleko, a već od Drača imate bezmalo 500 km do Lefkade.
Veća mesta su vam Nidri i Lefkas i tu možete naći smeštaj samostalno u sezoni ali već treba polako rezervisati neki objekat, a najbolje plaže su na zapadnoj strani poluostrva gde bi Ag. Nikitas bio najbolji izbor za odsedanje i namanje bi ste se vozali naokolo, jer se u proseku na Lefkadi pređe oko 500 km za 10 dana letovanja obilazeći dobre plaže ako ste recimo smešteni u Nidriju.
I sad konkretnan predlog, e tu mora neko drugi da pomogne jer sam ja letovao tamo dva puta u hotelima a za vile baš i ne znam, a naravno da ih ima i da je izbor veliki.

 

Hvala na odgovoru, svakako ste nam pomogli. Bičemo u Ksamilu, pa tako i nemamo daleko.

 

Čekamo znači još samo neki konkretan predlog, kao što ste sami rekli.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih vam preporučila da odsednete na obodu glavnog grada, ili u oblasti Agios Janis, 2 km od grada Lefkasa, a 10 minuta kolima od Agios Nikitasa, i plaža Pefkulija, Milos, Katizma. Ima puno lepih smeštaja sa bazenima, pogledajte na Google Maps, pa odapnite mejlove...vreme curi, a vama treba veliki apartman, što je teško naći za do 100 evra po danu u špicu sezone.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dobar dan svima.

Mi čemo ove godine probati letovanje u Albaniji, posle puno letovanja u Grčkoj, večinom Sitonija i Tasos.

 

Ali vrag ne da mira, pa bi skoknuli i u Grčku, do Lefkade na tri dana...Kad smo več tu blizu :-)

 

Dakle, porodica sa troje dece od 11, 13 i 17 godina. tražimo smeštaj za 3 nočenja od 03.08. - 07.08.2020.

 

Nešto u rangu do 100 eura na nočenje. Ne mora biti jako blizu plaže, ali ako je udaljeno, onda da ima bazen. I parking. Možda je i bolje da je udaljeno od mora, ali sa bazenom, pa čemo mi onda ta tri dana običi što više plaža kolima.

 

Preporuke?

 

I VELIKA hvala unapred!

 

Željko sa porodicom.

https://ranialefkada.gr/

mislim da ovo je to sta trazis

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka