igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Dok ne utvrdiš ko vas je prevario, tek onda valja napisati - prevario me taj i taj. Korektnosti radi, ima i drugih ljudi koji možda hoće da letuju u tom hotelu. Valja prijaviti slučaj. Pitaj u banci šta treba da uradiš, možda i oni imaju mehanizam zaštite. Bar na zapadu imaju, a ionako je većina naših banaka sa zapada. Naša policija ima odeljenje za takav kriminal (tzv. visokotehnološki kriminal),  jedino je pitanje hoće li se zainteresovati za takav pojedinačan slučaj.

Zaista neprijatno iskustvo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumaši, da li neko ima neki info o smeštaju Premedinos inn u mestu Lazarata, posle Parge doalzimo na Lefkadu na 8 dana,  našao sam ovaj smeštaj i rezervisao preko Bookinga, hvala unapred,

Ivan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26,
Sta te interesuje osim da je u PM ?
 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Generalno vaši utisci, neki savet ili preporuka vezana za smeštaj i samu okolinu, mislim na neki market, pekaru, itd .... Da li kuća ima sve što je potrebno ili treba nešto možda poneti ....

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dok ne utvrdiš ko vas je prevario, tek onda valja napisati - prevario me taj i taj. Korektnosti radi, ima i drugih ljudi koji možda hoće da letuju u tom hotelu.

 

Ja ne mogu da utvrdjujem ko je prevarant. To treba policija da radi. A kome smeta da cita ovakve komentare, treba da se pravi da ih nije video i da slobodno uplati :)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamisli samo da ja tvrdim da sam uplatio na tvoj tekući račun neki novac, pa očekujem od tebe to što sam kupio, a onda pišem da si me prevario. Jasno mi je da si ljut, ali pažljivo s tim osudama. I o tome neću više, nije mesto. Kreni od banke, prijavi slučaj, pa poslušaj njihov savet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26
Lazarata je prava nedodjija a vila "Premedinos Inn" nisam ni znao da postoji jer je ona jos zabacenija i od samog sela. Ne znam kako ste je "iskopali" . U samom mestu postoje dva manja marketa i jedan supermarket i pekara koji su udaljeni od pomenute vile oko 600m. Osim toga ima jedna tavernica i kafic kao i cini mi se dve benzinske pumpe. Obzirom da nisam znao gde je vila ,pogledao sam na "Booking.com" i tamo pise da do najblize plaze Pefkulie ima 4,3km :lud:.
Epa ako idete peske ima bar jos toliko a ako idete automobilom jos koji kilometar vise.
Naravno,sve je stvar ukusa ali za moj ukus predaleko od svega.

Izmenjeno (Agios Nikitas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ako si kupio prego mog veb sajta, mogao bi da pises i da me prijavis. Ne razumem sta ti tu nije jasno. Platis (prilicnom sumom novca) neku robu ili uslugu, i kada ne dobijes ni robu, ni uslugu, ni novac nazad, znaci da si prevaren.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo bili u Agiosu Ioanisu i bili smo prezadovoljni smestajem po vrlo povoljnoj ceni. Ljudi koji izdaju su preljubazni. Ovo je njihov mejl  zisislazaris@hotmail.com . Mi smo isli na boom i uopste se nismo pokajali. Mogu da ostavim i slike smestaja ako vas zanima.

@Manuela606

 

Postovana, hvala Vam na informaciji ovoj, juče sam se čuo sa gazdom, i rezervisao sam 10 dana u Julu. Jako je ljubazan i ponudio mi je da me sačeka tamo, da bi lakše našao smeštaj. Da li možete da mi pošaljete neke slike smeštaja, i ako imate dvorište ili neki prilaz da vidim o čemu se radi, on mi je poslao par slika nekih, ali je slaba rezolucija pa ne mogu da tražim opet. I opšti utisak kako vam je bilo? Hvala unapred. Nikola :)

Izmenjeno (NikolaJ)
tagoavanje osobe
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li imate neki predlog za smestaj na par dana na zapadnoj strani? Krajem jula smo na Krfu i onda bi smo odvojili 2-3 dana da na brzinu obidjemo zapadnu obalu Lefkade :)

 

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Manuela606

 

Postovana, hvala Vam na informaciji ovoj, juče sam se čuo sa gazdom, i rezervisao sam 10 dana u Julu. Jako je ljubazan i ponudio mi je da me sačeka tamo, da bi lakše našao smeštaj. Da li možete da mi pošaljete neke slike smeštaja, i ako imate dvorište ili neki prilaz da vidim o čemu se radi, on mi je poslao par slika nekih, ali je slaba rezolucija pa ne mogu da tražim opet. I opšti utisak kako vam je bilo? Hvala unapred. Nikola :)

N

 

@Manuela606

 

Postovana, hvala Vam na informaciji ovoj, juče sam se čuo sa gazdom, i rezervisao sam 10 dana u Julu. Jako je ljubazan i ponudio mi je da me sačeka tamo, da bi lakše našao smeštaj. Da li možete da mi pošaljete neke slike smeštaja, i ako imate dvorište ili neki prilaz da vidim o čemu se radi, on mi je poslao par slika nekih, ali je slaba rezolucija pa ne mogu da tražim opet. I opšti utisak kako vam je bilo? Hvala unapred. Nikola :)

 
 

@Manuela606

 

Postovana, hvala Vam na informaciji ovoj, juče sam se čuo sa gazdom, i rezervisao sam 10 dana u Julu. Jako je ljubazan i ponudio mi je da me sačeka tamo, da bi lakše našao smeštaj. Da li možete da mi pošaljete neke slike smeštaja, i ako imate dvorište ili neki prilaz da vidim o čemu se radi, on mi je poslao par slika nekih, ali je slaba rezolucija pa ne mogu da tražim opet. I opšti utisak kako vam je bilo? Hvala unapred. Nikola :)

@Manuela606

 

Postovana, hvala Vam na informaciji ovoj, juče sam se čuo sa gazdom, i rezervisao sam 10 dana u Julu. Jako je ljubazan i ponudio mi je da me sačeka tamo, da bi lakše našao smeštaj. Da li možete da mi pošaljete neke slike smeštaja, i ako imate dvorište ili neki prilaz da vidim o čemu se radi, on mi je poslao par slika nekih, ali je slaba rezolucija pa ne mogu da tražim opet. I opšti utisak kako vam je bilo? Hvala unapred. Nikola :)

I

 

@Manuela606

 

Postovana, hvala Vam na informaciji ovoj, juče sam se čuo sa gazdom, i rezervisao sam 10 dana u Julu. Jako je ljubazan i ponudio mi je da me sačeka tamo, da bi lakše našao smeštaj. Da li možete da mi pošaljete neke slike smeštaja, i ako imate dvorište ili neki prilaz da vidim o čemu se radi, on mi je poslao par slika nekih, ali je slaba rezolucija pa ne mogu da tražim opet. I opšti utisak kako vam je bilo? Hvala unapred. Nikola :)

Mi smo stvarno bili zadovoljni nadam se da cete i vi. Ljudi su predivno sta hod da vam nedostaje slobodno im se obratite. 

 

received_1633087773390172.jpeg

received_1633072670058349.jpeg

received_1633072573391692.jpeg

received_1633072623391687.jpeg

received_1633074116724871.jpeg

 

N

I

Mi smo stvarno bili zadovoljni nadam se da cete i vi. Ljudi su predivno sta hod da vam nedostaje slobodno im se obratite. 

 

received_1633087773390172.jpeg

received_1633072670058349.jpeg

received_1633072573391692.jpeg

S tim sto oni imaju i onaj smestaj kao na linku sto sam ostavila i ovaj gde smo bili oba su zadovoljavajuca.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@andrej26
Lazarata je prava nedodjija a vila "Premedinos Inn" nisam ni znao da postoji jer je ona jos zabacenija i od samog sela. Ne znam kako ste je "iskopali" . U samom mestu postoje dva manja marketa i jedan supermarket i pekara koji su udaljeni od pomenute vile oko 600m. Osim toga ima jedna tavernica i kafic kao i cini mi se dve benzinske pumpe. Obzirom da nisam znao gde je vila ,pogledao sam na "Booking.com" i tamo pise da do najblize plaze Pefkulie ima 4,3km :lud:.
Epa ako idete peske ima bar jos toliko a ako idete automobilom jos koji kilometar vise.
Naravno,sve je stvar ukusa ali za moj ukus predaleko od svega.

Ovo sam rezervisao još pre par meseci, oko NG, na prvu onako. Mi prvo idemo 10 dana U pardu, a onda dolazimo na Lefkadu na 8 dana, obzirom da nismo bila ranije, mislio sam, ako nisam mnogo pogrešio da bi nam to ilo ok da obiđemo odatle obe strane Lefkade, kao baza.

Vožnja autom nije problem na Krfu smo svakoga dana iz Kontokali-a išli po dva puta na Glyfadu ili jednom Glifada a drugi put tokom dana neko drugo mesto.

E sad jedino za uveče neki odlazak je još nezgodniji, ali smo mi tipovi koji uveče i ne idu negde nešto često, obzirom da rano ustajemo i rano smo na plaži.

 

Možda da pogledam neki drugi smeštaj, ali ko sad time da se bavi, to mi je  .....

 

Hvala na savetu.

 

 

Pozdrav,

Ivan  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@andrej26,
Ja sam izneo samo cinjenice a vi najbolje znate sta vama odgovara. Ukoliko vam voznja nije problem,onda vam na Lefkadi nigde ne moze biti lose. Ostrvo je malo a opet dovoljno interesantno i lepo.
Naoruzajte se osmehom i dobrim raspolozenjem pa pravac Lazarata.
Zelim vam prijatan odmor i lep provod .
Pozzz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

N

I

Mi smo stvarno bili zadovoljni nadam se da cete i vi. Ljudi su predivno sta hod da vam nedostaje slobodno im se obratite. 

 

received_1633087773390172.jpeg

received_1633072670058349.jpeg

received_1633072573391692.jpeg

received_1633072623391687.jpeg

received_1633074116724871.jpeg

Hvala lepo od srca. Pa taj stari link koji ste postavili je istekao. Ako budete nasli posaljite. Al sasvim lepo izgleda i zadovoljan sam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@andrej26,
Ja sam izneo samo cinjenice a vi najbolje znate sta vama odgovara. Ukoliko vam voznja nije problem,onda vam na Lefkadi nigde ne moze biti lose. Ostrvo je malo a opet dovoljno interesantno i lepo.
Naoruzajte se osmehom i dobrim raspolozenjem pa pravac Lazarata.
Zelim vam prijatan odmor i lep provod .
Pozzz

Hvala svakako, činjenice su mi i trebale obzirom da ne poznjem ovu destinaciju.

Želim i ja Vama lep i prijatan odmor.

Pozdrav. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka