igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Hvala STEALTH!

Bitno nam je da nismo potpuno odseceni od civilizacije i da imamo prodavnicu za osnovne potrebe, da mozemo da se krecemo vecim automobilom bez udaranja u fasade :D 

Mir je bas dobrodosao:rolleyes:, a Megali Petra je nasa omiljena lefkadska plaza. 

Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Helass, Kalamitsi nije najsrecnije resenje za veliki auto. Tesno je. Drzite se poteza grad Lefkas - Ai Janis - Cukalades - Nikitas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam ...:dosada: boje je predivna. Ali ja moram negde da spavam:naspavanje: Dajte neke predloge sa normalnim cenama do 60e  {pa cu ja skinuti na 50}.   Jel' bio neko ovde http://www.maria-pension.gr/accommodation.htm#studio ili ovde http://www.christianna-studios.gr/index.php?menu_id=1&lang_id=1.  Nije moguce da svi imate love da placate od 75e pa na vise.   Ima i nas ponositih paradajz turista   koje vise interesuje kvantitet { 20 +} . Sta ce mi bazen. U mojoj  prigradskoj opstini ima nekoliko bazena { 2 zatvorena} a nijedno more.:grudva:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za koliko ljudi?

U 25.1.2017. at 18:53, Helass je rekao/la:

Hvala STEALTH!

Bitno nam je da nismo potpuno odseceni od civilizacije i da imamo prodavnicu za osnovne potrebe, da mozemo da se krecemo vecim automobilom bez udaranja u fasade :D 

Mir je bas dobrodosao:rolleyes:, a Megali Petra je nasa omiljena lefkadska plaza. 

Pozdrav!

Kalamitsi ima tesne ulice, tako da sa vecim automobilom bi imali eventalno problema, mada vama i ne treba da se krecete tamo kroz selo mnogo, treba vam solidan parking i to je to.

Bolje vam je da imate zagarantovan parking, a veci auto, nego mali auto i da ste u Ag. Nikitas u eku sezone. 

I Agios Ioannis ima tesne ulice, gledam da niko nije spominjao to. Tamo ima jednu vrlo siroku ulicu koja ide uz more i plazu, a sve ostale ulicice unutra naselja su tesne.

P.S Prodavnicu i vam ne treba toliko. Sa solidnim friziderom u apartmanu - kupis sve sto vam treba u Lidl-u i to je to. Onda samo nadopunujes zalihe na nekoliko dana.

Prosetajte malo sa Google Street View-om, videcete kolike su ulice.

https://www.google.com/maps/@38.7562189,20.6032206,3a,75y,148.26h,80.02t/data=!3m6!1e1!3m4!1sycOGTgF9ZR21WTrmGYwnSw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Troje. Moze trokrevetni studio.:suncase: Sever ostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.facebook.com/VirginiaStudios/

Moja najtopla preporuka. Mislim da imaju studio za troje posto u sobu do nas su bili par iz Beograda + jedno dete.

https://www.facebook.com/VirginiaStudios/photos/a.363636417085067.1073741825.262704893844887/363660520415990/?type=3&theater

Evo tu sobu. Mislim da ima i jos jedan veci apartman. 

Ja sam platio 300 evra za dvoje za 9 noci (rekli su mu da ostanemo jos jednu noc, ali je pocelo nevreme tih dana), sa tim sto smo bili 2 dana u velikom apartmanu dok smo cekali da se oslobodi manju (ali prakticniju) sobu. Gazdaricu (mladju) imam na Facebook-u (njeni licni profil), pisite ako odlucite nesto. Mozda da manju cenu :) 

Mislim da 300 evra za 10 noci (ja sam ostao 9) za dvoje je totalno super cena za Lefkadu + lokacija + lep smestaj. Cuo sam (i procitao tu na forumu) da uvek nude dan vise gratis, ako nemaju druge goste u terminu posle vas. Cak sta vise - posto nismo iskoristili taj besplatan dan - gazdarica je rekla da sledeci put imamo 2 dana gratis. Tako da ove godine bice 3-4 dana Lefkadu i onda trajekt za Kefa...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kom terminu je bila ta cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:hello:Tako treba. Hvala. Jos i ako je lokacija u gradu {kao sto su postavili}  ?? Jel' tu ?  Odma' pisem.    

Pre 8 minuta, suki je rekao/la:

U kom terminu je bila ta cena?

I to ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

29 avgust, pa na dalje... Guzve je jos bilo, a vreme odlicno, osim zadnjeg dana. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Ne umem da vidim lokaciju na  karti. Vidim da nije u gradu.:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec sam pisala o vili Iris u Agios Nikitasu. Izuzetno povoljna cena, mnogo lepsa nego na slikama. Odlican smestaj u šarmantnom mestascu sa extra pozicijom na zapadnoj obali...Opisala sam vilu na forumu Agios Nikitas tamo negde od 21 strane....

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Virginia odgovorila ekspresno sinoc- sve zauzeto u avgustu.:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos od sada??? Auuu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi pojedini forumaši, uključio sam da pratim temu jer mi je potreban smestaj na Lefkadi koji trebam naći na 8 noći nakon aranžmana u Pargi. Dajte konkretne predloge, savete .... 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka