igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Ajd da ne nacinjem novu temu, ovde cu. Elem, mi smo danas dosle u Green View i malo je reci da smo odusevljene! Dočekao nas je prostran studio sa lepim kupatilom, wi-fi konekcijom, tv-om, sve je cisto, oprano, okreceno, mirise na svezinu, ima svega, od deterdzenta za sudove i sundjera, do toalet papira, sapuna za ruke, sefa za odlaganje dokumentacije i para, peskira... Docekala nas je majka vlasnice koja ne zna nijednu rec engleskog hahahha, a sa kojom smo se jako lako sporazumele masuci rukama nekako... Posteljinu i peskire menjaju na 3 dana, bar tako rekose... Za sada - sve je prelepo! :) E da, i ono nama najbitnije - smestaj ima svoj parking!  

Izmenjeno (Danijela Mladenovic)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super sad samo uzivancija i cekamo fotku Milosa :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 12 sati, Danijela Mladenovic je rekao/la:

Ajd da ne nacinjem novu temu, ovde cu. Elem, mi smo danas dosle u Green View i malo je reci da smo odusevljene! Dočekao nas je prostran studio sa lepim kupatilom, wi-fi konekcijom, tv-om, sve je cisto, oprano, okreceno, mirise na svezinu, ima svega, od deterdzenta za sudove i sundjera, do toalet papira, sapuna za ruke, sefa za odlaganje dokumentacije i para, peskira... Docekala nas je majka vlasnice koja ne zna nijednu rec engleskog hahahha, a sa kojom smo se jako lako sporazumele masuci rukama nekako... Posteljinu i peskire menjaju na 3 dana, bar tako rekose... Za sada - sve je prelepo! :) E da, i ono nama najbitnije - smestaj ima svoj parking!  

Diiivno, hvala na informacijama :) Vidimo se od 10. u Green View :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takav smeštaj se na Lefkadi podrazumeva, doduše sefovi nisu tako česta pojava :) Uživaj!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 9/1/2016 at 19:25, Danijela Mladenovic je rekao/la:

Ajd da ne nacinjem novu temu, ovde cu. Elem, mi smo danas dosle u Green View i malo je reci da smo odusevljene! Dočekao nas je prostran studio sa lepim kupatilom, wi-fi konekcijom, tv-om, sve je cisto, oprano, okreceno, mirise na svezinu, ima svega, od deterdzenta za sudove i sundjera, do toalet papira, sapuna za ruke, sefa za odlaganje dokumentacije i para, peskira... Docekala nas je majka vlasnice koja ne zna nijednu rec engleskog hahahha, a sa kojom smo se jako lako sporazumele masuci rukama nekako... Posteljinu i peskire menjaju na 3 dana, bar tako rekose... Za sada - sve je prelepo! :) E da, i ono nama najbitnije - smestaj ima svoj parking!  

Koliko ste placali smestaj? 

Ja nasom vilom - Vila Vula u Nidriju uopste nisam bila odusevljena, ni nalik na slikama. Ustvari to su dve vile, sad ta bolja je sigurno ta na slikama, ali ima i onaj stariji deo u kome smo mi bili. Inace je pisalo da ima TV a nije imao. Bas sam bila besna kad sam dosla, jer sam mogla i jeftinije da prodjem, al ja kao birala "bolju", jos net u sobi uopste nije imao, zato sto smo bili daleko od bazena, a ruter kod bazena, koja glupost.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Rada G   Cena za period 1 - 15 septembar za studio za 2 osobe je 35 eur dnevno. Iskreno, ne znam kakve su im cene u sezoni, jer sam se uklapala prema nasim godisnjim odmorima pa za avgust nisam ni pitala. Inace, imaju spremacicu koja svaki dan dodje i prebrise podove, iznese djubre, ocisti kupatilo. Ako bih se vracala na Lefkadu, samo Green View i nigde vise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo nasli smestaj u Tsoukaladesu u Pansionu Laertas. U periodu 03.-13.09. 10 nocenja za nas dvoje smo platili 200 eura, sto je stvarno jeftino. U junu smo sa klincima vec bila na Sitoniji, pa nam je ovo drugo letovanje dosta skromnije.

Sobe su sa divnim pogledom na more. Imamo svoj parking, wi-fi i vec 4 ciscenja sobe i menjanja peskira i posteljine. Prvi put u Grckoj smo doziveli da nam promene posteljinu i ociste sobu 4 puta za 10 dana. Soba je sasvim pristojna i cista, kao i kupatilo i kuhinja.

Vlasnici su izuzetno ljubazni. Pozvali smo prijatelje na veceru i najavili vlasniku njihov dolazak. Doneo nam je domace crno vino i maslinovo ulje. Odusevili smo se njihovom paznjom.

Vila je za svaku preporuku, naravno, za one koji ne traze luksuz.

Odlicna polazna tacka za obilazak zapadne obale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li možete da mi preporučite pet frendli studio ili apartman za ćetvoročlanu porodicu, na zapadnoj obali. Prednost je smeštaj s dvorištem i parkingom, blizina plaže nije presudna ali je poželjna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:viking:Evo mene, evo vas , smestaj na Lefkadi moramo naci {obavezno grad Levkas i bliza okolina}.  Pomagajteeeeee:predaja::nuncake:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 12.1.2017. at 13:15, Helass je rekao/la:

Da li možete da mi preporučite pet frendli studio ili apartman za ćetvoročlanu porodicu, na zapadnoj obali. Prednost je smeštaj s dvorištem i parkingom, blizina plaže nije presudna ali je poželjna.

Villagio Maistro, Agios Ioannis

Mi nemamo kućnog ljubimca, ali pored nas je bila porodica sa psom. Ima dvorište, 2 bazena, dečiji kutak, stoni tenis, bilijar, parking dovoljno veliki za sve goste, natkriven ili u hladu maslina. Ovo bi mogla da bude preporuka i za @aleksa5 s obzirom da je na oko 2 km od Lefkasa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U Saturday, January 14, 2017 at 22:54, aleksa5 je rekao/la:

:viking:Evo mene, evo vas , smestaj na Lefkadi moramo naci {obavezno grad Levkas i bliza okolina}.  Pomagajteeeeee:predaja::nuncake:

Vecers zasedalo kucno  vece.  Preglasan sam {to vam je demokratija}. Odustaje se definitivno od Nikitija.   Odo' dobrovoljno na Lefkadu.

Dakle, ovo kao da mi je poznato odnegde. Prošle godine Nikiti a ove mora da se ide na Lefkadu. Ja kao da se ništa ne pitam. 

Ista priča, ista dilema. Agios Ioanis, lepa plaža ali non-stop duva vetar; ne bi džaba postavljali vetrenjače na plažu? Možda negde oko Pefkulije? Južno od Lefkasa? I na kraju smo se opredelili 5 km. južno od glavnog grada. Vila je na samoj plaži koja je loša, podseća me na onaj deo gde se izvlače čamci u Nikitiju. U planu su dva odlaska na zapadnu obalu i jedan do Vasilikija.

Možda o ovome nisi razmišljao, ali dostupnost plaža na južnom delu zapadne obale je očajna. Moj auto je nizak i ne pada mi na pamet da derem aufspuh po kamenju ili da oštetim karter. A ti ako misliš da ideš onom 508-com još si u gorem sosu. Praktično u špicu sezone kada ja idem, nemoguće je naći mesto za  parking i za Pežo 107, a ne za ono tvoje čudo oko Agios Nikitasa gde je i plaža Milos. Ostaju dostupne samo Pefkulija, Katizma i naravno Ag. Ioanis. Pa ti sada prst na čelo i dobro razmisli.

Inače, u povratku vraćam se preko Antiria, Itee pa na Delfe. Zatim ka Egeju na koji dan kupanja pa pravac kući. Ne znam da li sam ti pomogao, ali potpuno te razumem.

 

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 sati, aleksa5 je rekao/la:

:viking:Evo mene, evo vas , smestaj na Lefkadi moramo naci {obavezno grad Levkas i bliza okolina}.  Pomagajteeeeee:predaja::nuncake:

U gradu Lefkasu pogledajte apartmane Lefkas. Na odlicnom su mestu. Ne znam unutra videla sam samo spolja i dopalo mi se. I naravno preporuka za Agios NIkitas. Sve lepo vam je na dohvat ruke.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo 2015. bili smesteni u Evaggelia studios u Agios Ioannis-u, placali smo oko  45 evra dnevno za troje u poslednjoj nedelji juna jedini apartman sa dve prostorije koji se nalazi na spratu i ima fenomenalnu terasu sa koje se vidi more. Rezervisali smo preko bukinga, smestaj je za svaku pohvalu. U Agios Janisu ima mnogo kvalitetnog smestaja. Evaggelia, Aramos, Brunello, Virginia, Drosostalia, Alexaria ,  Dimitris , kompleks Elia- Castelia- Alselia, Saint George ...neki imaju i bazen. Za Helass, ne znam da li je ovaj nas smestaj zaista pet- friendly, ali posto gazdarica ima kuče ( zove se Pepin), racunam da jeste...i na bukingu pise da je boravak ljubimaca dozvoljen, ali se mozda naplacuje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 15.1.2017. at 13:27, N dimenzionalni podprostor je rekao/la:

 Agios Ioanis, lepa plaža ali non-stop duva vetar; ne bi džaba postavljali vetrenjače na plažu? Možda negde oko Pefkulije? Južno od Lefkasa? I na kraju smo se opredelili 5 km. južno od glavnog grada...

Da sam normalan Ti bi me zaludeo. :razmislja: I sto je najgore ubedjen sam da si 100% u  pravu.  Te vetrenjace me odavno brinu  a  i oni sa onim padobranima.  A posto nisam putopisac Ne pada mi na pamet da se lomatam po nekim bespucima. Na Milos nek idu brodom a kolima cemo na Katizmu i Ag. Ioanis.  E sad kad je veliki vetar ili na istocnu obalu ili na pivo {trece nema}.  Sto se tice auta razmisljm , moze da krene   Pezo  207. , posebno sto se ,[ jel'te]  mora sopingovati 3-4 dana u Solunu....      Vec vidim sebe kako bezim iz Soluna na kupanje u Nikiti.:sunjalica:Jer para za soping nemam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, ja jedva cekam da se @aleksa5 i @N dimenzionalni podprostor vrate sa letovanja, pa da cujemo utiske :krsti::D

A smestaj trazi, lepo ti kazem u Ag. Ioannis-u ili Tsoukalades-u. Tu ces naci pristojne smestaje, za pristojnu cenu, a lako je dostupno ono najbitnije. Mozes i u Ag. Nikitas, ako nadjes nesto po dobroj ceni, ali to je vec teze.

Evo ti, npr. vrlo popularna vila za smestaj u Tsoukalades-u

http://www.booking.com/hotel/gr/filoxenia-filoxenia.sr.html?aid=357026;label=gog235jc-hotel-XX-gr-filoxeniaNfiloxenia-unspec-rs-com-L%3Asr-O%3AwindowsS7-B%3Achrome-N%3Ayes-S%3Abo-U%3Asalo;sid=ed84e092a446e0996c56f4f13eca527d;all_sr_blocks=31757701_88566093_0_0_0;checkin=2017-07-07;checkout=2017-07-14;dest_id=-822235;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;highlighted_blocks=31757701_88566093_0_0_0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=653ba935db3f3d6676bf5fedde422577457aa823X1;type=total;ucfs=1&

Doduse, kada sam ja bila na Lefkadi, tek je pocela da bude popularna i cene su bile vrlo, vrlo pristupacne, kao i u celom Tsoukalades-u. Sada se prica malo promenila, jer su mnogi shvatili da je to dobra baza, pa su i cene otisle gore.

Ali, pisi mu direktno, jeftiniji je uvek od Bookinga, ali, brzo se i popuni. 

Sto se tice parkiranja, nije problem da vi dodjete kolima do plaze, vec nema mesta, pa zato ljudi kukaju. U Ag. Nikitasu, mozda i bude problem, jer je mesto malo. Ali, caka je da poranite, pa, sad, ko voli i moze... Zato su dobra ta mesta, jer se brzo i lako stigne do udarnih plaza. Na Milos brodicem, na Agiofili brodicem, ostalo vam je dostupno i to je to. Nema kuknjave :laugh:

Evo malo da dozivite parkiranje

DSCN5261.thumb.JPG.c9c199ff23184eb479648

DSCN5352.thumb.JPG.c1f9303258840b4112b45

DSCN5421.thumb.JPG.116a87443e225125b2f56

DSCN5423.thumb.JPG.514cc155e8e62ed998eaf

Pametno se smestis, brzo stignes do plaze, parkiras i posle uzivas ;) 

DSCN5165.thumb.JPG.abe99a74f91fd601e1b3a

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka