igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Kakve su otprilike cene na bum sada,od sredine jula do sredine avgusta?

Idemo za Sivotu, al mozda bi 5-7 dana bili i na Lefkadi, pre ili posle trenutnog smestaja :)
I koju stranu ostrva da gledamo/uzmemo, posto volimo ronjenje i gnjuranje :) A kolima smo. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idite na zapadnu stranu, cena za dve osobe od 40-50e po danu. Za ronjenje ne polazi veliku nadu, ako se pogodi da bude talasa i samim tim mlecna voda , nema nista od toga.. Za snorking je Kefalonija, ne kazem da nije Lefkada ali ona je nepredvidiva.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi, 

 

da li ima zainteresovanih za letovanje u A.Nikitasu, od 25.07-04.08. pansion Mistral, za dvoje

 

rezervisali smo smestaj i platili depozit ali moramo da otkazemo pa bi ustupili rezervaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da i ja dam doprinos ovoj temi, s obzirom da sam vec tri puta letovala na Lefkadi i promenila vise smestaja :)

Preporucujem Virginia studios o kojima se slabo pisalo jer su novoizgradjeni, 2013. godine, mislim. Boravili smo tamo prosle godine u prvoj polovini septembra, jedan dvokrevetni i jedan trokrevetni studio su nas izasli zajedno 50e dnevno, plus nas je gazdarica castila sa dva nocenja gratis (tj. dva smo iskoristili, ona nas je pitala da ostanemo jos par dana, mi nazalost nismo mogli zbog posla)! Sobe su potpuno nove, ciste, uredne, lepo opremljene, gazdarica takodje boravi u istom dvoristu, tako da nam je obezbedila sve sto nam je slucajno zafalilo. Takodje moram da pohvalim vlasnicu koja nam je mnoogo pomogla kada nam se pokvario auto, pronasla nam je auto - slep i ceo dan provela sa nama kod automehanicara, cenkajuci se sa njim za sto bolju cenu. Dobra je i lokacija, na svega 5 minuta voznje od centra Lefkasa.

Jedino sto bi nekome mogla da bude mana je to sto se smestaji ne ciste (naravno, postoji pribor za to, pa smo mi jednom u toku boravka uzeli i prebrisali pod), a cista posteljina je obezbedjena, ali je sami gosti menjaju.

Izmenjeno (s.d.)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.facebook.com/VirginiaStudios/

Jel su ove? Ako da, da im pisem na FB-u ili imas neki drugi kontakt? Hocu da idem krajem avgusta (29-og), a prema slikama cini mi se odlicne sobe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, to je to :) Sve je identicno kao na slikama.

Ja komuniciram sa vlasnicom Virginiom preko maila: virginiastudios@gmail.com. Pisi joj tamo, redovno odgovara.

Izmenjeno (s.d.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, s.d. je rekao/la:

Jeste, to je to :) Sve je identicno kao na slikama.

Ja komuniciram sa vlasnicom Virginiom preko maila: virginiastudios@gmail.com. Pisi joj tamo, redovno odgovara.

Evo sta mi je vratila pre 5 minuta

Hello dear *****,
There is availability for a double bed studio. The price will be 35 euros per night.
Let me know if you are interested as soon as possible...
Thank you
Best regards,
Virginia

Jel ok cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitaj da li moze za 30, sigurno ce vam dati :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani forumaši,

odlučili smo se ove godine za Lefkadu. Putujemo sopstvenim prevozom nas troje, pa me interesuje koji je najbolji način pronalaska smeštaja, obzirom da nismo ništa unapred rezervisali preko agencije. Da direktno kontaktiramo vlasnike putem maila ili pak da idemo na bum? Takodje koliku cenu smeštaja da očekujem sredinom avgusta, za normalan smeštaj?

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je period najvece guzve i najvisih cena. Rizicno je ici na bum. Mislim, nasli biste sigurno smestaj, ali verovatno neki za koji se bas ne otimaju...i zavisi za koliko dana. Cene za trokrevetni studio ili apartman variraju takoreci od 30 do 130 evra dnevno u zavisnosti od lokacije i kvaliteta smestaja, i mislim da je istocna obala u globalu jeftinija od zapadne,  ali su onda  i lepe plaze udaljenije. Imas smestaja na lefkadaslowguide, pa piši...i nasa draga clanica Calypso je postavila mnogo kontakata.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo forumaši,

Dobili smo povoljnu ponudu za Green villa-u. Da li je neko odseo u toj vili, ili zna nekog ko zna nekog koji je odseo... :D Potrebna nam je bilo kakva informacija o vili pošto smo na net-u uspeli da nađemo samo dva komentara.

Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 17. 3. 2008. at 15:27, Ivana.Dj je rekao/la:

Zna li neko nesto vise o selu Kalamitsi? Smestaj na fotografijama je ok, ali ne znam koliko je daleko od plaze. U pitanju je kuca *Whiteblue house*. Pozdrav i hvala!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili na Lefkadi u drugoj polovini jula u mestu Frini oko 800 metara od plaze Agios Ioanis i 1 km od grada Lefkada kod vrlo ljubaznih ljudi smo nasli smestaj po ceni od 35 evra za  dvokrevetnu sobu.  Nemaju na internetu sajt ali zato je smestaj zaista dobar i na dobroj lokaciji u to vreme kada smo trazili svuda su bili smestaji 50 eura. Ostavicu mejl za one koje zanima zisislazaris@hotmail.com

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi, mi smo na Krfu i plan je bio da budemo ovde 18 dana, sada bi skratili 3-4 dana i otisli do Lefkade, mol zabsvaki kontakt za smestaj, poslao sam mailovw na kontakte sa ove poslednje strane, sada idem dalje.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, nov sam član, forum je fantastičan.

Da li neko ima iskustva sa vilom ARTEMIS u Lefkasu, i da li je to bolja destinacija za obilazak ostrva od Vasilikija,?

Hvala unapred svima na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka