igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u Perigiali i kakvi su mu utisci.Imam ponudu za veoma povoljan apartman ali nisam siguran kakvo je mesto,ako moze koji komentar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da sam jako optimistican kada u ovom trenutku zelim da nadjem smestaj na Lefkadi i to u periodu 15.08. - 25.08 :rolleyes::rolleyes: u svakom slucaju, takve su okolnosti.. bitno je da se ide na odmor, da je sve dogovoreno i da je odluka pala na Lefkadu - konacno.. :D

Potrebna mi je mala pomoc, tj misljenje o mestu Kalamitsi, i iskustva sa smestajem Fantastico studios? Info mi je jako hitan, zbog rezervacije smestaja.. i da, koja je neka realna cena za smestaj u avgustu za studio za dve osobe?

Unapred zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ces imati fantastican pogled, imaces :D

Sad, na Lefkadi ces ionako da zujis, tako da i nije bitno gde si smesten, a na zapadnoj obali si.

Od "mesta" ne ocekuj nista, pa se neces ni razocarati. Mislim, to nije mesto, u pravom smislu reci. Za zabavu idi u Lefkas.

Smestaj ne izgleda lose, ako si nasao neku dobru cenu, sto da ne.

I sam kazes, bitno je da se ide na odmor.

Ne mozes bas da poredis cene, jer nije isto da li si smesten u Kalamiciju, Ag. Nikitasu, Ag. Ioannisu, Tsoukaladesu ili  Nidriju npr. Pogotovu u avgustu.

Vise gledaj, da li cena tebi odgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaooooooo meni smestaj daleko od "nije lose". :):):)

A pogleeeeed! Slazem se da nije bitno gde si smesten ali mogu da zamislim kakva je prva jutarnja kafa uz ovaj pogled. :D Napisi cenu koju su ti ponudili ako nije problem.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6.6.2016. at 13:06, sashadpb je rekao/la:

Pitanje za one koji su već slali upite za smeštaj ove godine. Da li je realno naći dvokrevetni studio u široj okolini Lefkasa u drugoj polovini jula za 40e na dan?

Mozda Agios Ioanis da probas. Ako ides autom to je 10 minuta do centra ili do parkinga kod teatra 5 minuta.

Cenjkaj se slobodno. Ako dobijes na 50, skidaj na 45 npr. 5 gore dole verujem da ne znaci ni tebi ni vlasniku.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U Monday, June 13, 2016 at 12:19, Sladja je rekao/la:

Jaooooooo meni smestaj daleko od "nije lose". :):):)

A pogleeeeed! Slazem se da nije bitno gde si smesten ali mogu da zamislim kakva je prva jutarnja kafa uz ovaj pogled. :D Napisi cenu koju su ti ponudili ako nije problem.

Ponudjena cena je 60e dnevno.. dok smo se mi smislili, smestaj je otisao..  sad, postoji mogucnost  da se nesto uglavimo, ali bas nam je gust raspored zbog povratka kuci..

Pronsali smo nesto jako interesantno u samom gradu Lefkasu, cena nesto niza (10e) tako da smo sad bas u dilemi sta nam je ciniti.. a odluku moramo doneti jako brzo..

Predlozi i misljenja su dobrodosla..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam rezervisao cetvorokrevetni apartman u Agios Ioanis za 45 e noc od 10-20 jula Pansion Maria.Mislim da sam dobro prosao.Jel bio neko u tom apartmanu i kakvi su mu utisci.A posto idem sa troje dece da li postoji neki zabavni park ili aqua park za obilazak.Takodje planiramo da odemo jedan dan do Parge,valjda oko 80 km,isplati li se otici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgovoricu ti na drugi deo posta.

Zabavni ili aqua park na Lefkadi ne postoji.

Za Pargu, da li se isplati. Pa i ne.. Ici na jedan dan , po mom misljenju je cimanje..Na Lefkadi imas sve kao i u Pargi samo 10x bolje.. To je ipak stvar licnog izbora, mada ima ljudi koji su isli sa Lefkade do Parge na ,,izlet".

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isao do Parge jedan dan pre svega zbog toga sto je taj dan ceo dan bila kisa i nevreme (bacio pogled na grcku vrem. prognozu za Pargu, kaze sunce ceo dan 30°). Pa rekoh ajd kad vec gubimo dan da odemo bar na izlet. Isli smo na tng pa nam je svakako bilo isplativo (plus 3e parking u Pargi i 6e tunel). 

Ove godine ce pasti nekoliko plaza u potezu od Preveze do Vrahosa :)

Izmenjeno (nikolapfc89)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svrati onda na Monolithi plazu u Prevezi..

Ja je overio na putu za Lefkadu:) Prelepa plaza.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisala sam o Aqua parku u hotelu Kanali koji je na putu od Lefkade prema Pargi, posle Preveze OVDE

Uveče na Lefkadi radi mali zabavni park, odmah levo kada se sa mostića pređe na ostrvo. Malo veći zabavni park je u Prevezi na kraju glavnog šetališta. Ne zna se koji je skuplji ....:)

Za Pargu ne znam šta da kažem. Nije loše da se vidi ali može i na slikama da se pogleda...:) Sad kada bi išla do Parge to bi bilo samo da odemo na izlet do Paxsosa i Antipaxosa.

Za Pansion Maria, koliko se sećam, niko ništa loše nije napisao a pisano je više puta. Izguglaj malo postove o toj vili.

Izmenjeno (Calypso)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima !

 

Planiramo da idemo prvi put  u ili na :) Lefkadu oko 1. septembra.. (sin 5 godina, supruga i ja )

idemo svojim kolima..

koliko sam procitao najlepse plaze su 

Porto Katsiki

Kathisma beach, 

tako da cemo tu provoditi najvise vremena..

nocni zivot i provod nas ne zanima ..

ako ima nekoo ko bi mogao da nam da savet u vezi smestaja , neki  fini ali opet ne preskup smestaj... suzili smo izbor na Kalamitsi ili Agios Nikitas, ili ako neko misli da ima neko bolje i pametnije mesto,  

unapred hvala !! 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 sati, dneske je rekao/la:

Takodje planiramo da odemo jedan dan do Parge,valjda oko 80 km,isplati li se otici.

U svakom slučaju se isplati više nego da posle razmišljate kako niste bili a mogli ste.

I ja sam vozio na plin,posetili smo Aheron (kanjon),Amoudiu -kupanje,Pargu i Mesopotamos. Konkretno mi smo imali jedan dan sa laganom kišicom i talasima pa smo ga iskoristili za izlet. Pored toga imate istorijski značajnu i vrednu pomena tvrđavu iz rimskog doba na ulazu u Prevezu. U svakom slučaju sve zavisi samo od vas i vašeg interesovanja,ja gde god da odem pokrijem veći radijus jer volim da vidim,posetim sve i svašta...i kao i za ostale stvari,za nekog nisam baš najnormalniji a neko će me podržati...

 

Lep provod,puno pozdrava!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na korisnim savetima.Najverovatnije cemo posetiti Pargu,ako odemo svraticemo sigurno do plaze Monolithi u Prevezi stvarno lepo izgleda.Jedva cekamo da posetimo Lefkadu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je odlazak do Parge bas upotpunio letovanje na Lefkadi. Prevashodno zbog odlaska na prelepi Aheron gde mozete jahati konje kroz kanjon ili svojski uzivati na raftingu,  to nemojte preskociti ukoliko idete ka Pargi. A Parga je prelepa, nista na jonskoj obali od mesta ja ne videh lepse. Guzva jeste, plaze ni prineti lefkadskim ali gradic odise sarmom Mediterana i poseduje autenticnost kakva se ipak ne vidja cesto po letovalistima. Ima prelepih kafica i restorana s pogledom koji se pamti. Necete se pokajati ukoliko odete!

U 19.6.2016. at 22:36, ultrras je rekao/la:

Pozdrav svima !

 

Planiramo da idemo prvi put  u ili na :) Lefkadu oko 1. septembra.. (sin 5 godina, supruga i ja )

idemo svojim kolima..

koliko sam procitao najlepse plaze su 

Porto Katsiki

Kathisma beach, 

tako da cemo tu provoditi najvise vremena..

nocni zivot i provod nas ne zanima ..

ako ima nekoo ko bi mogao da nam da savet u vezi smestaja , neki  fini ali opet ne preskup smestaj... suzili smo izbor na Kalamitsi ili Agios Nikitas, ili ako neko misli da ima neko bolje i pametnije mesto,  

unapred hvala !! 

 

Predlazem Nikolas&Sophia studios, iznad Katizme na glavnom putu. Nas je u prvoj polovini avgusta pretprosle god.studio 3+1 kostao 50€ dnevno. Ima lepo dvoriste, dovoljno mesta za parking, besprekorna higijena, svakodnevno ciste studia i iznose smece. U frizideru nas je sacekala hladna voda i kroasani za decu.

Lokacija je odlicna, ali nema prodavnice na pesackoj udaljenosti.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka