igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Meni je danas stigao mail sa potrebnim podacima, sutra idem da uplatim preko Western Uniona depozit. Jel znate mozda kolika je okvirna provizija? moram da priznam da sam i ja malo skepticna po tom pitanju ali vidim da tako svi uplacuju, nadam se da nece bti problema.

Inace idemo na Lefkadu isto gde i Pera 2 studio Sofia, Ponti :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da vam se pridruzim po pitanju istog:). I mi smo se ove godine odlucili za rezervaciju preko interneta.Rezervisali smo u apartmanu Fantastico u mestu Kalamitisi

evo i linka http://www.fantastico.com.gr/

Dobro bi nam doslo necije iskustvo ukoliko je neko vec tamo bio.

Sa vlasnikom vile sam kontaktirala iskljucivo putem maila.Ostavio je jeko dobar utisam na mene jer je bio otvoren za bilo kakva pitanja i moje nedoumice.

Uplatili smo avans od 100e(nakon sto su pare legle na njegov racun samo mi je potvrdio rezervaciju) i on insistira da nam posalje garantno pismo(mada sam mu ja objasnila da nam nece trebati jer su nam ukinuli vize) ali nemam nista protiv...moze nam samo koristiti za ne daj Boze:D.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama su poslali kao Racun o primljenoj uplati, to smo im trazili jer smo negde procitali da to treba. A kazu da moze i to pozivno pismo. Mi smo dobili od grka to o primljenoj uplati

Izmenjeno (pera 2)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da vam se pridruzim po pitanju istog:). I mi smo se ove godine odlucili za rezervaciju preko interneta.Rezervisali smo u apartmanu Fantastico u mestu Kalamitisi

evo i linka http://www.fantastico.com.gr/

Dobro bi nam doslo necije iskustvo ukoliko je neko vec tamo bio.

Sa vlasnikom vile sam kontaktirala iskljucivo putem maila.Ostavio je jeko dobar utisam na mene jer je bio otvoren za bilo kakva pitanja i moje nedoumice.

Uplatili smo avans od 100e(nakon sto su pare legle na njegov racun samo mi je potvrdio rezervaciju) i on insistira da nam posalje garantno pismo(mada sam mu ja objasnila da nam nece trebati jer su nam ukinuli vize) ali nemam nista protiv...moze nam samo koristiti za ne daj Boze:D.

Prošle godine smo devojka i ja bili u fantasticu :) Gazda je fenomenalan, apartmani su isti kao i na slici. Mi smo takođe slali 100 eur za depozit. inače mesto je odlično za obilaženje plaža a i glavni grad ti je blizu. Pogled sa terase je fantastičan. Put do plaže u Kalamitsiju jeste pun krivina ali asfalt je nov(prošle godine stavljen) i nemoj da brineš. Ako nije tajna koliko ste platili aranžman. Mi smo prošle godine u julu plaćali 50 eur noćenje. Ne znam da li su skočile cene ove godine? Mi bi išli u septembru.

Ako te još nešto zanima slobodno pitaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaooooo bas si me odusevio,puuuno mi znaci necije iskustvo:-)))

Nije tajna,pa i sad je 50 eur apartman za prvu polovinu jula(s`tim sto sam ja to rezervisala jos u februaru).

Poslacu ti na pp jos neka pitanjca ciji odgovori bi mi puuuuuno znacili :D

Veeeeeliki pozdrav

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je danas stigao mail sa potrebnim podacima, sutra idem da uplatim preko Western Uniona depozit. Jel znate mozda kolika je okvirna provizija? moram da priznam da sam i ja malo skepticna po tom pitanju ali vidim da tako svi uplacuju, nadam se da nece bti problema.

Inace idemo na Lefkadu isto gde i Pera 2 studio Sofia, Ponti :D

Koliko ja znam (jer sam se raspitivao) mislim da je provizija oko 1500 Rsd po tabeli koja postoji na sajtu Western Union za moj depozit od 100 Eur. Inace ovako je najjeftinije platiti, posto su te provizije banaka oko 25-30%. Neka me neko ispravi ako gresim

:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u Pireus Banci ako uplacujesh kod njih a oni rade transfer isto u Pireus u Grckoj nema dodatne provizije od strane ino partnera, tj placas sam obradu zahteva od 10eur

Tako bi dodushe trebalo da bude za svaki slucaj u kome uplacujehs u banci koja radi transfer u svoju banku u Grckoj.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto ja radim u banci, provizija za depozit od 100 eur je 1.000 dinara.Inače je provizija 0,8 % ali je minimum 1.000 din.Ne znam odakle to 25-30%???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa slazem se i ja sa tih 25%

meni su u svim bankama koje sam zvao (4banke) rekli da je provozija banke fiksna i kretala se od 400 do 1000din odnosno posto su mali iznosi postoji minimum provizije.

medjutim zbog Ino partnera traze da se ostavi rezervacija od 25-30% jer ne znaju koliki ce troskovi biti realno. U Intesi mi je operater rekao da obicno to bude oko 15ak EUR ali da zavisi od Iznosa kao i same banke gde se uplacuje i da to nema veze sa njima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko su meni rekli provizija je negde oko 1500din. za 100€ a kako sam ja imao da platim 200€ za 2 apartmana bilo mi je previse pa sam nasao druga u Solunu koji je to uradio bez provizije!

Inace da nije tih astronomskih provizija od 10-15% oni ne bi mogli da primaju po 1000€ u vremenu teske ekonomske krize!

Zar bi trebalo da provizija bude 25% pa da je velika, pa ljudi se ubijaju od posla cele godine da zarade 10% a ovi za jednu obicnu transakciju, STRASNO :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda uplatite u Komercijalnoj banci, minimum je 1.000 a provizija je 0,8% (nije bitno prema kojoj banci je uplata)..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko koje su cene apartmana u Nidriju i ima li sanse da se pronadje smestaj u avgustu na licu mesta bez rezervacije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mog primera!

Rezervisao sam smestaj direktno kod Grka za 450€ trokrevetni studio 10 dana u Ponti-ju!

More na 50m, plaza na 100m, naravno pogled na more, u stvari pogled na ceo zaliv :)

E sad da li je to skupo ili ne, nemam pojma!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u periodu 5-15. Jun u Vassilikiju i cena za dvosobni cetvorokrevetni bungalov bila je 390 evra (smestaj fantastican ocena 5+). Rezervisali jos u Januaru u direktnom kontaktu sa vlasnikom. Inace cena za isti smestaj ide od 30-110 evra dnevno u zavisnosti od termina. Upravo zato smo se odlucili za predsezonu i nismo se pokajali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mog primera!

Rezervisao sam smestaj direktno kod Grka za 450€ trokrevetni studio 10 dana u Ponti-ju!

More na 50m, plaza na 100m, naravno pogled na more, u stvari pogled na ceo zaliv smajl.jpg

E sad da li je to skupo ili ne, nemam pojma!?

Verovatno pricamo o istom studiju Sofia.Ja sam bio od 20.06./02.07 i trokrevetni studio sam platio 360e.Od onoga sto sam video na Lefkadi ,po mom misljenju,najbolji studio i mesto za obilazak Lefkade.Sigurno da ima i boljih studija i apartmana ali pogled na ceo zaliv i Vasiliki je nesto sto ostavlja utisak.Kada sam se odlucivao koje mesto da odaberem kao polaznu tacku i mesto odmora ,na forumu je sam citao kako nije bitno gde se nalazis jer si ceo dan u pokretu.Ito mi je bilo malo cudno.Naravno da je bitno gde pijes prvu jutarnju kafu ,da li sa pogledom na more ili na neku zgradu.Zato bih svakom ko ide preporucio ovaj studio ,ne samo zbog cene nego i zbog cistice,gazdarice koja je na usluzi 24h i naravno najvise zbog pogleda i blizine zapadnih plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka