igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1856 poruka u ovoj temi

Hvala :smajl: Meni u stvari treba neki smestaj u centru, blizu luke zbog brodica, ako tako nesto uopste postoji, posto cemo biti samo par dana u Vasilikiju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.holidayinlefkada.gr (jedan od sajtova). Mi smo tako našli smeštaj i već (u decembru prošle godine) platili rezervaciju.

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isla bih na Lefkadu!!!Samo nisam sigurna koji je najbolji izbor mesta s obzirom da imam bebca koji ce na leto imati godinu i po?Znaci treba mi mestasce koje ima lepu pescanu plazicu blizu apartmana!!!!

Molim pomoc!!!!!

Moj predlog bi bio hotel Marina (ima studije u svom sastavu) ili Ana u mesti Nidri. Doduše plaža nije peščana nego šljunkovita ali je zato bukvalno na plaži, koja je tu taman široka da može stati ležaljka + prolaz, znači jedno 2-2.5 m. Odatle nije daleko peskovita plažica putem prema Perialiju a i ostatak plaze u Nidriju je neka mešavina peska i šljunka. Ukoliko ste motorizovani Lefkada stvarno nudi lepe plaže na zapadnom delu ostrva ali zahtevaju svakodnevno vozikanje po ne baš jednostavnim putevima. Za vas sa malom bebicom bi bila dobra i plaža Desimi nedaleko od Nidrija (nekih 5 km) koja ima prirodan hlad ali kao što rekoh zahteva da ste motorizovani.

Pitajte slobodna ako vas još nešto interesuje.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drustvo! Uz pomoc Vas sam se definitivno odlucila da uplatim Lefkadu..ODUSEVLJENA SAM sa ovim sto ste svi napisali o ovom ostrvu! MOLIM VAS ZA POMOC! Nemogu da se odlucim oko smestaja! Svidja mi se Hotel Tropicana In u mestu Perigiali! Kakvo je to mesto? Da li ima gde da se proseta uvece, popije picence? Kakva je plaza? Napisite nesto o njemu? Da li je bolje da uplatim negde u Nidriju? Preporucite mi neki smestaj? Hvala u napred! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je mesto PERIGIALI? Da li vredi naci smestaj tamo? Kakva je plaza? Ima li gde uvece prosetati i popiti picence?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tidzi evo sta je meni rekla devojka u agenciji , koja je bila tamo smestena...da je mesto lepo, ali da su stalno isli u nidri uvece...a za plazu nam je rekla da je cela plaza u nidriju i okolini ''za prvu pomoc'' , u odnosu na one sa zapadne str...uputila nas je na par plaza u okolini...sto i sama mozes videti na samoj temi ...sam hotel tropikana inn je pohvalila, rekla je da su cistili sobu svaki drugi dan i da je dorucak bio ok ..

ali valjda ce ti vec neko javiti opsirnije-posto ja idem tek ovog leta tamo...tako da samo mogu da prenosim ono sto sam cula :stidljivko:

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Da li je neko mozda boravio u Eptanissa apartmanima u Porosu? Jako malo informacija postoji o ovom smestaju, pa ako bilo sta znate ili ako imate neke slicice, bilo bi mi od koristi??? :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Please, da li iko moze da preporuci neki dobar smestaj na severu ili severozapadu ostrva? Nesto kod Agios Joannisa ili Agios Nikitasa, da je blize svim zapadnim plazama, pristojno i ne preskupo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja bih ti preporucio mesto Atani u koje ja idem krajem juna, mesto je nekih 10km nize od pomenuta dva mesta ALI je i dosta blize svim plazama na zapadnoj strani.....sve one prelepe plaze su na "izvol'te" od tog mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ono sto ja odmah mogu da ti kazem je da se ni ne trudis da nadjes smestaj na zapadu preko nasih agencija....ja sam htela pa mi dobri ljudi sa foruma objasnise , da toga jednostavno nema, ne rade nasi :ljutko:

ako ides individualno, mozes da nadjes gde hoces koliko sam razumela ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nase agencije ne rade nista sa zapadne strane i to ako hoces moraces sam da se potrudis da nadjes preko neta, kao sto je nekolicina nas uradila.........i to da ides u sopstvenoj reziji

a sto se tice te strane gde je Nidri ili Nikiana.....jedan od vlasnika apartmana iz Nikiane mi je rekao da od njega pa do plaza sa zapadne strane ima 1,5 sat voznje..........da li ti se to isplati svaki dan ti vidi......mnogo je

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo ljudi!

molim vas za pomoc.Ako ima nekoga ko je smestaj na Lefkadi rezervisao preko interneta molila bih da mi posalje link.

Ja i suprug bismo isli kolima,alinecemo moci da ostanemo klasicnih 10 noci,zbog obaveza,nego 8-9.

Pitam se i da li je to sigurno,mislim uplatis im novac i oni ti posalju papire koji ti trebaju za vizu...Nekako se bojim da nema prevaranata...

Inace,hocu li moci sa tim da dobijem vizu? :unsure:

Hvala vam unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mog posta od ranije, našla sam super korektne gazde preko neta. Doduše mi smo već imali vize, to bi morali da proverite kako funkcioniše.

Pozdrav! Vratila sam se nedavno sa Lefkade, naravno oduševljena sam. Ako nekome treba imam preporuku za smeštaj, našla preko interneta, pomalo sam se pribojavala zbog negativnih iskustava iznošenih na forumu, ali gazda je fenomenalan i korektan i voli Srbe, dao nam je zbog toga popust. Apartmani se zovu Fraxi beach, a mesto Nikiana koje je preslatko, ali više za miran odmor, nema burnog noćnog života, iako ima 5-6 prodavnica i isto toliko kafana i kafića. Ako je neko zainteresovan neka se javi pa ću dati detalje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam jako zainteresovan...

Iako imam garantno pismo i mogu gde hocu ipak bih ipak da imam i neku varijantu sa odredjenim ciljem...

Cene koje sam do sada dobijao u ponudama preko neta su, vise manje, bile bezobrazne! Jedino bih izdvojio Thalassa Apartments gde za 60e imate stvarno pristojan smestaj... sef, internet....

http://www.thalassa-lefkada.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka