codemaker

Porto Heli

103 poruke u ovoj temi

I mislio sam tako nego mi se ucinilo dosta povoljno..pa i na severu Grcke tesko nadjes smestaj po toj ceni.

Imas li neki novi info iz dobro poznate turisticke agencije?

Ne!

Necu namerno da ih zovem jer ako su tolka s***a da sad ja posle dva poziva treba da cekam i gledam u pasulj sta ce da bude e onda cu ih eliminisati trajno!

Ma salu na stranu sinoc sam pricao sa zenom i mi smo gotovo nacisto da cemo se zahvaliti Kon-Tikiju na saradnji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci ti isto kao i ja, nemas nikakvu zvanicnu i definitivnu informaciju iz agencije?

He..pa misija se izgleda otegla.

I ja sam sa zenom sinoc razgovarao i ona nema nista protiv da eliminisemo poznatu agenciju i krenemo sami. Ne znam samo kako vracaju pare. Ja sam im dao vec vise od pola para. Ako vracaju nominalno dinarski iznos dosta sam pukao jer je evro dosta skocio..a ako vracaju din. protivvrednost po kom kursu. Izgleda da sam u slucaju vracanja para nesto pukao, to je sigurno.

Ali ostaje mi da cekam. Na njima je da ucine prvi korak. Samo da ne cekam do septembra pa da mi se oni pred put najljubaznije ne izvinu i kazu da od puta nema nista.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam samo kako vracaju pare. Ja sam im dao vec vise od pola para. Ako vracaju nominalno dinarski iznos dosta sam pukao jer je evro dosta skocio..

E to je rizik koji smo preuzeli na samom pocetku.

Premda ako das 1000 evra to ti je nekih 4000 dinara gubitka, tako da....

Ma neka im i to, samo da letujem ko covek, a ne da me neko tri dana pred put obavesti "kako necete biti smesteni u bas u gradu vec na 5 minuta leta avionom od centra"!?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaci ti isto kao i ja, nemas nikakvu zvanicnu i definitivnu informaciju iz agencije?

He..pa misija se izgleda otegla.

Vidi sta su mi odgovorili iz hotela Cosmos kad sam ih pitao sta se desava:

DEAR SIR IN REASON OF THE ECONOMIC CRISIS, HOTEL COSMOS WAS OPEN ONLY THE WEEK-END UNTIL THE 30TH OF JUNE.WE WILL BE OPEN FROM 01/07/2010-12/09/2010 NORMALY WE ARE VERY SORRY.BEST REGARDS.

Izgleda da je ovaj hotel fruling sto se tice ove sezone!?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidi sta su mi odgovorili iz hotela Cosmos kad sam ih pitao sta se desava:

Izgleda da je ovaj hotel fruling sto se tice ove sezone!?!

Cccc...sve sam video ali ovo...

Tvoj termin je pokriven, zar ne? Ja sam kratak za nekoliko dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cccc...sve sam video ali ovo...

Tvoj termin je pokriven, zar ne? Ja sam kratak za nekoliko dana.

Pokriven djavola. Kratak bezmalo 6 dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala jos jednom. Bice to rezervna varijanta.

Tolo ima mnogo razlicitih smestajnih objekata, od studija do hotela, dosta od toga izuzetno povoljnih i svako za sebe moze naci nesto sto mu odgovara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tolo ima mnogo razlicitih smestajnih objekata, od studija do hotela, dosta od toga izuzetno povoljnih i svako za sebe moze naci nesto sto mu odgovara.

Druze jel moze par linkova za studija kao predlog?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U februaru sam rezervisala u Tolu smestaj u apartmanu na samoj plazi(mada nam ovo nije od presudnog znacaja jer planiramo da krstarimo uzduz i popreko)od 19.07.-05.08.,po ceni od 50 e.,nista mi nisu trazili da uplatim unapred,i pre neki dan sam dobila mejl u kome nas obavestavaju da nas ocekuju i da ce cena biti i niza,dogovoricemo se kada dodjemo.Na slikama na njihovom sajtu apartmani deluju vise nego ok,u svakom slucaju se vracam pre nego sto Vi idete,tako da cu tamo slikati i pokupiti informacije i o smestaju i o cenama,ali koliko se meni cini,nije nikakav problem naci smestaj mimo domacih agencija,posebno ako idete sopstvenim prevozom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ime vile, link, e-mail adresa,...?

e025.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Volodja, tu ti nisam od pomoci posto me interesuju hoteli, ali Tolo zaista ima veliku ponudu objekata svih vrsta tako da ako trazis sigurno ces nesto naci, pogledaj sajt Trip Advisor i slicne sajtove, videces da Tolo kao mesto lepo kotira kod Evropljana i drugih i manje vise za vecinu objekata povoljni su utisci gostiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Што се нас тиче Порто хели је дефинитивно отпао као избор дестинације!

Не само што је "космос" отпао из понуде Кон-Тикија већ и због непословности агенције која се прави луда као да ништа не зна, а туристе трпа у некакав "Галакси" 6 км од места.

Па шта су мислили да дође 48 сати пред пут и да ме обавесте "како је дошло до промене и грешке у корацима"?

Е због такве пословности сам узео паре назад па ко воли нек изволи!

Извршио сам "препад" на Толо са неких 30-так "мелова" и нашао сасвим пристојан смештај чак са доручком.

Јефтиније, лепше, ближе Нафплиу,...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene su pozvali iz agencije i ponudili mi drugi hotel! Iste kategorije, ali 5 km od Porto Helija!

Posto im se moze da na tri dana pred put rade sta god hoce.... morao sam da prihvatim... U stvari, nisam ja nista morao ali..... Mogao sam da odustanem i da im ostavim kompletan iznos ali me nesto mrzelo!

Znamo svi koja prava sebi zadrzava agencija a koja putnik dobija.... to se, sigurno, ne moze porediti.

Videcu kad stignem tamo...

I bejah TAMO...

Rekose nesto posebno.... Nisam verovao i zbog toga se nisam nesto posebno ni razocarao!

Hotel Galaxy je neka kombinacija boljih i losijih radnickih odmaralista u kome su nedavno zamenjeni samo liftovi... Verovatno neki bezbednosni propis EU.

Jos ih nisu "navatali" za delove fasade koji otpadaju i za napukle terase.

Sama lokacija je udaljena vise od 7 km od prve pristojne plaze.... Katastrofalno u odnosu na hotel Kosmos koji je na idealnom mestu po tom pitanju.

Hrana je...

Necu komentarisati... Ko je ikada bio u bilo kojem hotelu u Tunisu Egiptu pa cak i u Turskoj, neka bude siguran da se ovo ne moze porediti.

Kada vidite u hodniku mokar itison (btw itison star min10 godina) jer voda iz kupatila nekako prodire na hodnik, imate dokaz koliko se ulaze u komfor. Klima uredjaji su na podu terase i kondenzat se slobodno razliva po celoj terasi jer je bilo tesko napraviti odvod. Prakticni neki ljudi, racunaju da ce sve to da ispari. Dok se neko ne oklizne i slomi... klimu.

Inace levi deo terase je bio zamaskaren tamno plavom bojom a desni je ostao u originalnoj boji koja je malo izgubila na sjaju i tonu ali se vidi da je i ona nekada bila modro plava. Nekada pre desetak godina.

Meni je gospodjica iz agencije rekla da je hotel na plazi, da su svi zadovoljni, pa cak i da imaju i bazen.... Bravo za bazen. Prvi kontakt sa bazenom je bio prekrasan. Jasan da ne moze biti jasniji. Videla su se samo prva dva stepenika u mutnoj vodi. Jedno vece sam, naivno, pokusao da sednem pored bazena, popijem pice ali sam posle 15ak min odustao. Prvo, konobara ni od korova, drugo rojevi komaraca i najbanalnije.... bazen.... SMRDI.

Moguce da je u tom trenutku bio u toku neki hemijski proces preciscavanja vode. Puno ljudi se danju kupalo u tom i takvom bazenu... ali je to je stvar ukusa i mirisa. O ukusima se ne raspravlja!

Sam Porto Heli je lepo mestasce. Nisam napravio ni jednu jedinu fotografiju u samom mestu. Prosto nema sta da se slika. Moguce je praviti one kic fotografije zalazaka sunca ali me nesto mrzelo.

Obisao sam malo okolinu i generalno radi se o turistickom mestu u razvoju. Hoteli zatvoreni, jedan se rusi ili ce da ga renoviraju...

To sto postoje vile, ocigledno jako bogatih ljudi, meni nista ne znaci. Nisam nikada ni pokusavao da letujem na Dedinju jer nemju dobru samouslugu a ni plazu. A ni bazeni u vilama me ne zanimaju.

Hotel ima i internet! Bravo za hotel... Samo sto je cena za 30 min 3 EUR. Ako uzmete ceo sat dobijate i mali popust pa vas to kosta 5 EUR. WiFi... e to nema... Ima u vecini sela ali ne i u hotelu GALAXY.

Cene goriva su sarene ali idu i preko 1,7 EUR. Krigla draft Amstela i cedjena pomorandza 10 EUR.... Isto to u Kosti 4,7 EUR... Prevoz na Spetses bezobraznih 20 EUR...

Da skratim...

NIKOME NE PREPORUCUJEM!

Preci toiki put i gledati tudje vile, biti smesten u jadnom hotelu sa jos jadnijom hranom je bacen novac. Ako nekome nesto znaci to sto je tu nekada bilo neko anticko naselje svaka cast.

Jedna od RUSEVINA je i sam hotel GALAXY....

Mozete pricati da ste bili na "LOKALITETU"

Inace svi Srbi su bili na drugom spratu sa pogledom na parking.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da skratim...

NIKOME NE PREPORUCUJEM!

Preci toiki put i gledati tudje vile, biti smesten u jadnom hotelu sa jos jadnijom hranom je bacen novac. Ako nekome nesto znaci to sto je tu nekada bilo neko anticko naselje svaka cast.

E masala...!

Sreca da sam otkazao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tesko da ce HELI ikada biti neko turisticko mesto. Nije bitno koliko je ko bogat. Apsolutno samo mesto mora imati jos nesto.... Bogati ljudi traze dobre restorane, mesta gde se moze nesto videti i biti vidjen. To Porto Heli nema. Nema ni marinu, nema ni infrastrukturu, nema dusu....

Idemo dalje... Ja sam placao 35 EUR prekrasnu sobu sa pogledom na Meteore, 40 EUR super apartman na Elafonisosu tako da ovih 50ak EUR nisu jeftini vec PRESKUPI. OVO JE SKUP HOTEL!

Inace u hotelu smo jedini stranci Srbi. Veliki uspeh nasih agencija.wink.gif U stvari u celom mestu i nema stranaca...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887858
    Ukupno poruka