Maja Zigic

Sveta Fruška Gora

163 poruke u ovoj temi

Fruška Gora, vekovni dom 16 pravoslavnih manastira, nacionalni park, najveća koncentracija lipe u Evropi, prebogata kiseonikom, 14 jezera, mnoštvo biljnog i životinjskog sveta, 200 vrsta ptica selica.

Promovišite ovu lepoticu svojim utiscima!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jedan od X predloga kako je upoznati u direktnom kontaktu: Fruskogorski maraton (da ne bude zabune kod onih koji nisu upuceni,u pitanju je pesacenje po Fruskoj...steta sto je samo jednom godisnje) ...samo jedan od nacina da se uverite u deo gore navedenog..za pocetak :-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obisli,gledajuci od istoka ka zapadu...Krusedol,Veliku Remetu,Grgeteg,Staro i Novo Hopovo,Ravanicu(Vrdnik),Jazak,Rakovac,Beocin,Malu Remetu,Besenovo,Sisatovac,Sv.Petku(Petkovica),Kuvezdin i Divsu(Djipsu) i to na biciklima(biciklovima,ha,ha).Propustili samo Privinu Glavu mada smo bili blizu...prvo lepo vreme i eto nas i tamo.wink.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine Fruskogorski maraton je 8. maja, nadamo se lepom vremenu, pa uzivanje moze da pocne! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Novo i zanimljivo odmaralište na Fruškoj Gori je Ranč Platan. Prava prirodna oaza a nalazi se u centru fruškogorskih manastira u blizini banje Vrdnik.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bice da je novo. Niko nikada cuo... :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji tek godinu dana, ne razumem? Postavio sam foto-turu, lepa priroda, svi manastiri su u krugu 20 km a ranč se nalazi u Nacionalnom parku Fruška Gora. Svakako preporučujem.

Izmenjeno (Fotograf)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji vec vise od 2 godine, i to minimum. Vec je pisano o njemu na forumu, a i FT su postavljene, tako da to za nas nije novo!:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ja mislio da sam otkrio, ne znam ti šta. Valjda što ranije nisam čuo za ovo mesto.:besan:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma nema veze!

Foto-tura nikad dosta!:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za vikend sam navratila do Platana, malo sam se prosetala, a posto nemam dovoljno fotografija za FT postavicu nekoliko ovde.

Ranc je lepo sredjen, ima dosta zelenila i namenjen je za pravi odmor.

Evo i sajta, pa procitajte nesto vise o njemu, a i njegovoj okolini: Ranc Platan.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Izmenjeno (Cvrca)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam 2 pitanja,da li Cortanovci spadaju pod nacionalni park Fruska gora i da li u blizini ima neko jezero?

Pozdrav i hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Iteresujeme preporuka za vikend odmor na Fruskoj Gori za cetvoroclanu porodicu sa decom.

Znaci lepe i kratke setnje po prirodi.

Sto se tice ranca P. ekstra je , ali neprihvatljiv za moj budzet.

Inace vise puta sam presao veliki Fruskogorski maraton, i tu stvarno uzivas u prirodi ali nemas dovoljno ni vremena ni prostora da trazis mesto za odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DDj, evo mog predloga http://www.karlovci.org.rs/smestaj.html. Nije iz ličnog iskustva, s obzirom da živim u blizini nisam imala potrebu za prenoćištem na FG, ali se većina ovih objekata nalazi na lepom mestu, na putu ka Stražilovu, cene su pristojne. A za Platan se i ja slažem-mnogo su skupi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako Vrdnik dolazi u obzir pogledaj ovde .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26548
    Ukupno tema
    889173
    Ukupno poruka