cteva

Paradise Golsden 5 Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

Ako se ne varam danas bi jedna grupa trebalo da doputuje u Golden preko agencije WO...Iskreno se nadam da će nam neko od njih napisati svoje prve utiske...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi kada putujete...

Ako otkazujete do 34 dana pre početka putovanja, zadržavaju 250€ po osobi, na ime troškova izdavanja avio karte i troškova smeštaja

Ako otkazujete od 33 do 21 dan pre početka putovanja, zadržavaju 75% od cene aranžmana.

A ako otkažete kraće od 20 dana pre početka putovanja, ne vraćaju ništa ;)

Bolja solucija je da promenite hotel, i to se plaća, ali ne ovoliko...

E, zato ja uvek uz aranžman uplatim i osiguranje od otkaza putovanja. Najčešće aranžmane uplaćujem par meseci ranije, pa da se osiguram. Cena tog osiguranja je 2% vrednosti aranžmana, a putovanje možete otkazati i 7 dana pred put i vraćaju  90% .

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Svrcko tako je, mada zanimljiva situacija sa ovim WO, nikad ne znaš na čemu si - ovo gore sam prepisao iz njihovog cenovnika.

Međutim, u Opštim uslovima putovanja stoji potpuno drugačije, mada su se ogradili u jednom delu.

Zato kako ste rekli, Ugovor i ćao zdravo :)

ODUSTAJANJE PUTNIKA OD PUTOVANJA: Putnik ima parvo da odustane od putovanja, o čemu je dužan pismeno izvestiti Organizatora. Datum pismenog otkaza Ugovora predstavlja osnov za obračun naknade koja pripada Organizatoru, izražene procentualno u odnosu na ukupnu cenu putovanja, ako Programom nije drugačije određeno i to:

ako se putovanje otkaže do 45 dana pre početka putovanja (blagovremeni otkaz) – iznos administrativnih troškova koji iznose 5% od ugovorene cene putovanja.
25 % ako se putovanje otkaže do 30 dana pre početka putovanja,
30 % ako se otkaže 29 do 22 dana pre početka putovanja, 
40 % ako se otkaže 21 do 15 dana pre početka putovanja, 
60 % ako se otkaže 14 do 7 dana pre početka putovanja, 
75 % ako se otkaže 6 do 3 dana pre početka putovanja,
100 % ako se otkaže 2 do 0 dana pre početka putovanja ili u toku putovanja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo. Slučajno naiđoh na ovu stranicu, i nakon čitanja svih ovih recenzija u dilemi sam. Naime, moj dečko i ja smo uplatili letovanje u hotelu GOLDEN FIVE EMERALD RESORT, sredinom jula, međutim ovde nailazim ili na skroz pozitivne ili skroz negativne komentare o istom. Nisam najjasnije shvatila, da li je ovaj hotel renoviran ili neki drugi i ako je neko bio ovde kakvi su utisci? Zaista sam nailazila na raznorazne komentare, od hvalisanja do pljuvanja tako da bih volela iskrene utiske, i ukoliko imate preporuku za neki drugi hotel u Hurgadi volela bih da čujem. Hvala svima unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zapratite na instagramu svetlana_maged, ona je izgleda zena direktora goldena, pa stavlja svako jutro i svaki dan sve zivo, snima itd. :D Ja sam se bar malo smirila pred put, sve je uglavnom pozitivno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isto mislim da ce biti sve ok,plazu i akva park na niko ne moze uzeti :D

Za bolje sobe se izboriti,za hranu takodje i to je to.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zapratite na instagramu svetlana_maged, ona je izgleda zena direktora goldena, pa stavlja svako jutro i svaki dan sve zivo, snima itd. :D Ja sam se bar malo smirila pred put, sve je uglavnom pozitivno :)

Pretpostavljam da je i u Goldenu sve ok, manje više (kao i u drugim hotelima), ali ja bih pre verovala putnicima koji se vraćaju iz hotela, TA, čak i agenciji, nego ženi direktora Goldena i instagramu otvorenom u svrhu reklame. 

Svakako opušteno jer tamo evro ili dolar  sve rešava. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pretpostavljam da je i u Goldenu sve ok, manje više (kao i u drugim hotelima), ali ja bih pre verovala putnicima koji se vraćaju iz hotela, TA, čak i agenciji, nego ženi direktora Goldena i instagramu otvorenom u svrhu reklame. 

Svakako opušteno jer tamo evro ili dolar  sve rešava. 

Naravno, sve se uzima u obzir, ali posto skorijih utisaka jos nema, (bar ja) sam nasla i druge izvore informacija, izmedju ostalog i instagram, pa ne skodi baciti pogled i tu 

Izmenjeno (ksenija3)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kad putujete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako se ne varam danas bi jedna grupa trebalo da doputuje u Golden preko agencije WO...Iskreno se nadam da će nam neko od njih napisati svoje prve utiske...

U hotel ne dolazite ni slucajno hotel se jos uvek renovira,sve je prljavo i kao da ste na gradilistu.Hotel nije renoviran kao sto ga predstavljaju.Ovde ne moze nista da se resi novcem jer nema sta da se resi ko misli tako neka dodje.Moja preporuka je da menjate hotel dok mozete higojena je jako losa svuda sobe su prljave,posteljina i peskiri takodje,restoran,plaza sve je prljavo.Verujte slikama koje vidite od drugih zato sto je tako .Hotel i sve u njemu je staro i nema sanse da je 5* .Drugo ljudi iz Srbije koji su u ovom hotelu su istog misljenja svi su nezadovoljni i jako razocarani.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U hotel ne dolazite ni slucajno hotel se jos uvek renovira,sve je prljavo i kao da ste na gradilistu.Hotel nije renoviran kao sto ga predstavljaju.Ovde ne moze nista da se resi novcem jer nema sta da se resi ko misli tako neka dodje.Moja preporuka je da menjate hotel dok mozete higojena je jako losa svuda sobe su prljave,posteljina i peskiri takodje,restoran,plaza sve je prljavo.Verujte slikama koje vidite od drugih zato sto je tako .Hotel i sve u njemu je staro i nema sanse da je 5* .Drugo ljudi iz Srbije koji su u ovom hotelu su istog misljenja svi su nezadovoljni i jako razocarani.

Gde ste smesteni? U glavnoj zgradi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da se udruzite svi tamo..pa da im opalite tuzbu kad se vratite..to im treba!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da u glavnoj zgradi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slikajte svu tu štroku,gradiliste,sobe..pa prilozite uz slike koje je agencija stavila..skupite se..uradite ljudi nesto po tom pitanju..nema vajde od kukumavki samo.Dobicete bar nesto.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867224
    Ukupno poruka