cteva

Paradise Golsden 5 Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

Seagull, zahvaljujem na sugestiji. Mirella, od Vas onda očekujem malo detaljniji izveštaj :-)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uplatio 02.07 - 12.07 Ali što više čitam...mislim da sam pogrešio. Kompleks nije u celosti renoviran, renoviranje je u toku (na to ukazuju najnoviji komentari) Planiram da probam da zamenim za Palacio ili Long beach (sličan cenovni rang, pa zbog toga). WO je nahvalio Golden ali vrlo malo pozitivnih mišljenja čitam...

I ja putujem 17.6 tako da cu vam preneti utiske, ako ne budete menjali hotel. Ali posto Mirela ide ranije, cekamo njene! ?

Izmenjeno (tatjanado)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, mi putujemo 18 juna u golden paradise sa malim detetom. Upravo procitah da se hotel renovira i da su nasi turisti koji su stigli,i trebali ici u taj hotel,premesteni u druge. 

A vidim da je i wayout izbacio hotel iz ponude... 

Planiram sutra da vidim o cemu se radi,i da promenim hotel ako je moguce,hocu pre puta da znam gde idem,a ne tamo na licu mesta pogotovo zbog malog deteta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, mi putujemo 18 juna u golden paradise sa malim detetom. Upravo procitah da se hotel renovira i da su nasi turisti koji su stigli,i trebali ici u taj hotel,premesteni u druge. 

A vidim da je i wayout izbacio hotel iz ponude... 

Planiram sutra da vidim o cemu se radi,i da promenim hotel ako je moguce,hocu pre puta da znam gde idem,a ne tamo na licu mesta pogotovo zbog malog deteta.

I ja idem 18.6. Ako ih budete zvali, obavezno napisite sta su vam rekli. Nije ga izbacio. Mislim da ga ima za jul ili avgust, nisam sigurna

Izmenjeno (tatjanado)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja idem 18.6. Ako ih budete zvali, obavezno napisite sta su vam rekli. Nije ga izbacio. Mislim da ga ima za jul ili avgust, nisam sigurna

Moja greska ima ga u ponudi.

Sutra idem direktno do subagenta,pa da oni kontaktiraju wayout,ovako ih je jako tesko dobiti.

Inace kontaktirao sam i hotel gde sam dobio sledeci odgovor :

Hello Mr. Borinjoli,
Paradise Hotel is working full capacity. Renovations are limited and will end soon. Aqua park is not closed and working daily from 9:00 A.M to 5 P.M. 
Regards

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja greska ima ga u ponudi.

Sutra idem direktno do subagenta,pa da oni kontaktiraju wayout,ovako ih je jako tesko dobiti.

Hello Mr. Borinjoli,
Paradise Hotel is working full capacity. Renovations are limited and will end soon. Aqua park is not closed and working daily from 9:00 A.M to 5 P.M. 
Regards

trebali ste da pitate šta se desilo to sa srpskim turistima koji su doputovali 18.05.

verovatno ne bi ni rekli..  ako još nešto saznate, javljajte!!!!!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ahhaaa..moram da se nasmejem stvarno.Kakav blam! Hotel radi normalno,a ovamo ljude zezaju..

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hello Mr. Borinjoli,
Regards

Borinjoli,pitajte ih da vam potvrde rezervaciju na vase ime i sacuvajte e mail kao dokaz.

Izmenjeno (vefi)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se pitam da li se uopšte desilo to o čemu se ceo dan priča. Jest' da nisam fan Vejaouta, ali možda neko širi antimarketing protiv njih. Baš me zanima rasplet.... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Smestili su celu grupu u Emerald, umesto u Paradise zgradu. Eto

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

? Bas me zanima razlog. I otkud je emerald odjednom bolji od paradise-a...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Žena digla frku jer je prebačena u najnoviji hotel u Hurgadi! Čudan smo mi neki narod...Eto, i meni nabila tenziju pa sam ceo dan pretraživao po internetu da vidim u kakvom je to stanju Golden. Zamenili su joj hotel sa 5 zvezdica hotelom iste kategorizacije, pa šta??? Neko je kiksnuo sa papirologijom i rezervacijom, Rusi verovatno popunili hotel...i eto... a i ovi što su prebačeni u Emerald, bliže su moru jedno 200 metara, pa neka idu na ručak u Paradise zgradu, to je sve isti kompleks, isti vlasnik... 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa sad, da meni zamene Karibijen stoput boljim Palmom ja bih odlepila jer da sam htela Palm ja bih ga i uplatila, a nisam jer mi on nije potaman po svojim karakteristikama. Siroti ljudi, ne bih im u koži bila.... Jeste da su komforne uplate preko naših agencija... I posle onaj transfer... Ali kad ti ovako nešto nameste da poludiš... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bravo @buki.bu u pitpunosti se slazem sa vasim komentarom,neka je hotel iste kategorizacije ali da su meni zamenili Golden za Titanic royal samnom bi imali problem,neka je to nov hotel ali plaza uzas plicak 200 metara dok Golden ima prelepu plazu i nema taj problem a meni je plaza najvaznija izmedju ostalog.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nipošto ne opravdavam ovakve stvari, da se razumemo! Ali mi ne znamo šta je pozadina svega toga...u svakom slučaju je agencija postupila gospodski i zamenila hotel adekvatnim. Ne dešava se ovo svaki dan pa da sad svi ludimo zbog toga i da to postane rutina, jednostavno se desilo i to je to. Ako postane rutina, a nadam se da neće, onda vec treba razmisliti šta i kako...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26103
    Ukupno tema
    870770
    Ukupno poruka