cteva

Paradise Golsden 5 Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

WO je je u najnovijoj ponudi hotel Golden okarakterisao sa zvezdicom manje, više nije u klubu WO hotela, i više nema "odličnu plažu" i "fantastičan aqua park"....u martu je sve to imao, i bio WO preporuka sa garantovanim renoviranim sobama... BRAAAVOOO! Na sajmu su samo o njemu i Miražu pričali...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna,konkretno kod wayout agencije kako ide zahtev za promenu hotela? I kad je najkasnije to uciniti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene to zanima, ali bojim se da to neće biti tako lagano kao kod ostalih agencija....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prošle godine menjala u Wayout  hotel Cezare Aqva park za SRM, doduše doplatila sam dosta, i Sunrise su njihovi favoriti pa je možda zato išlo brzo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam zvala wayout u vezi ovog hotela i oni se naravno ne javljaju. Zatim sam pozvala 1atravel da se raspitam o hotelu. Rekli su mi da su u hotelu veliki radovi i da oni vise ne rade taj hotel i da se svi putnici prebacuju u druge hotele. Izmedju ostalog devojka koja se javila rekla je i da je u hotelu losa usluga. Tako da cu ja ovih dana ici da otkazem letovanje wayout-u. Interesuje me samo zna li iko koja je procedura i koliko moram da castim agenciju

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Upravo sam zvala wayout u vezi ovog hotela i oni se naravno ne javljaju. Zatim sam pozvala 1atravel da se raspitam o hotelu. Rekli su mi da su u hotelu veliki radovi i da oni vise ne rade taj hotel i da se svi putnici prebacuju u druge hotele. Izmedju ostalog devojka koja se javila rekla je i da je u hotelu losa usluga. Tako da cu ja ovih dana ici da otkazem letovanje wayout-u. Interesuje me samo zna li iko koja je procedura i koliko moram da castim agenciju

Ja sam uspeo da dobijem wayout i na pitanje zasto je grupa od 18. Maja premestena u drugi hotel,dobio sam odgovor da mi necemo biti i to je to :angry:

Kontaktirao sam i hotel direktno i rekli su mi da su radovi MINIMALNI i da to ne utice na rad bilo cega.

 Sta je istina,ne znam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno ne znam u cemu je problem sa ovim hotelom i a wayout agencijom. Mene isto tako brine i sto smo uplatili 10 noci 11 dana a sada ovaj hotel za isti datum 23.07.-02.08. je 9 noci 11 dana. 

Ocigledno je da problem postoji i strah me je da cu biti prinudjena da otkazem 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Tako da cu ja ovih dana ici da otkazem letovanje wayout-u. Interesuje me samo zna li iko koja je procedura i koliko moram da castim agenciju

 

Zavisi kada putujete...

 

Ako otkazujete do 34 dana pre početka putovanja, zadržavaju 250€ po osobi, na ime troškova izdavanja avio karte i troškova smeštaja

Ako otkazujete od 33 do 21 dan pre početka putovanja, zadržavaju 75% od cene aranžmana.

A ako otkažete kraće od 20 dana pre početka putovanja, ne vraćaju ništa ;)

 

Bolja solucija je da promenite hotel, i to se plaća, ali ne ovoliko...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Stvarno ne znam u cemu je problem sa ovim hotelom i a wayout agencijom. Mene isto tako brine i sto smo uplatili 10 noci 11 dana a sada ovaj hotel za isti datum 23.07.-02.08. je 9 noci 11 dana. 

Ocigledno je da problem postoji i strah me je da cu biti prinudjena da otkazem 

Proverite s hotelom na koliko noći Vam je rezervisano. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam ih kontaktirala pa cemo videti. Hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jesu li rekli u koji hotel su premešteni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne ,samo da putnike premestaju u druge hotele.

Mismo uplatili dve dvokrevetne sobe jer idemo sa decom koja su starija od 14 godina i stvarno bih volela da znam gde cu biti smestena i da mi se ne uskrati ono sto sam platila

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konacno su se javili iz agencije na tel. sto se tice 9 i 10 noci to su dva razlicita leta (barem oni tako kazu). A za hotel su mi rekli da je njihov kolega bio u kontroli i da je procenio da je hotel 4* pa su zbog toga tako napisali.

I mozda ce nekome znaciti wayout ima uplaceno medjunarodno putno osiguranje za sve putnike

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Stvarno ne znam u cemu je problem sa ovim hotelom i a wayout agencijom. Mene isto tako brine i sto smo uplatili 10 noci 11 dana a sada ovaj hotel za isti datum 23.07.-02.08. je 9 noci 11 dana. 

Ocigledno je da problem postoji i strah me je da cu biti prinudjena da otkazem 

Ako otkažete 90-45 dana ranije, uzima se samo 5 % na ime administrativnih troškova.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@LakiMiki Stvarno ne znam u cemu je problem sa ovim hotelom i a wayout agencijom. Mene isto tako brine i sto smo uplatili 10 noci 11 dana a sada ovaj hotel za isti datum 23.07.-02.08. je 9 noci 11 dana. 

Ocigledno je da problem postoji i strah me je da cu biti prinudjena da otkazem 

 

 

@LakiMiki Ocigedno je da Vi putujete drugim avio prevoznikom, tj. da postoje dva leta taj dan. Jedan je AIR Cairo rani jutarnji , stizeteu  hotel do 11h, pa mozete da iskoristite i taj dan. a 10 dan se odjavljujete do 12h. a oko 22h dolazi bus po Vas, jer je let u 2h pose ponoci i to je taj 11 dan, tj, zbog ta 2 sata agencije racunaju 11 dan..  Drugi AIR Srbija popodnevni let,dolazite posle 20h. to je izgubljen dan, a 11 tog dana se odjavljujete do 12h, i opet imate deo dana da budete na plazi, a let imate oko 21,30-22h. Bus ,dolazi po Vas oko 17,30-18h,

U zavisnosti od politike hotela mozete imati kompletnu all uslugu i peskire za plazu, U sustini koristite sve sem sobe, Oko 18 h dobijate sobu za tusiranje,

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka