cteva

Paradise Golsden 5 Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

Paradise sam odgovorila,a Emerald je blizi nekih 100-150 metara,ali meni je Paradise glavna zgrada mnogo,mnogo bolja i plus sada je renovirana komplet u odnosu na Emerald.Zaista Paradise nije daleko od plaze ja sam napisala plafon nekih 300 metara ali nije toliko,zacas se dodje do plaze.Golden je ogroman hotelski kompkeks koji se sastoji od 5 hotela ne racunajuci  jos 2 preko puta ulice Topaz i Safir:)to je 7 hotela u jednom:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo zainterosovanima za ovaj hotel blog za link ove porodice koja je posetila hotel u 2018. godini. Na ruskom je, nadam se sa ćete razumeti. https://youtu.be/16NtORCdlTQ

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko taze utiske iz ovog hotela??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li možda neko ima novije informacije o Goldenu? Vidim dosta negativnih komentara... ali i dosta pozitivnih ? što me dosta zbunjuje... Bilo je nekog renoviranja ali nisam baš siguran kakva je trenutna situacija, što se tiče plaže mislim da je bolja od plaža većine hotela... ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdràv svima, prvi put idemo u Egipat i bas u ovaj hotel od 23.07.-02.08. dve dvokrevetne sobe. Kada smo uplatili u agenciji su nam rekli da je hotel porodican, da su sobe renovirane i da ima super plazu i aqua park. Ali sto vise istrazujem plasim se da sam pogresila. Hotel ima dosta losih ocena. Ima li neko nove informacije i da li treba da kontaktiramo hotel pre putovanja? Unapred se zahvaljujem svima koji odgovore

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uplatio 02.07 - 12.07 Ali što više čitam...mislim da sam pogrešio. Kompleks nije u celosti renoviran, renoviranje je u toku (na to ukazuju najnoviji komentari) Planiram da probam da zamenim za Palacio ili Long beach (sličan cenovni rang, pa zbog toga). WO je nahvalio Golden ali vrlo malo pozitivnih mišljenja čitam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo nemojte Palacio. U grupi od 19. aprila bili su veoma razočarani tim hotelom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Markoni volja je vasa sta ce te raditi ali po meni ce te bas pogresiti ako zamenite hotel pogotovo sa ova dva pomenuta pogotovo plaze ne mogu da se mere sa Goldenovom.Pa u Goldenu imate 5 hotela pa sta vas briga i ako tamo renoviraju neki drugi objekat vi sa tim nemate veze vasa jedinica je renovirana i sredjena tako da ne razumem?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

World man ne smeta meni to što od 5 hotela rade samo 2 dok se ostali renoviraju ili šta već, ono što me konstantno nervira je to što se ljudi žale da ni zgrada Paradise nije u celosti renovirana, niti su sobe sredjene i renovirane kako tvrdi WO... Ne znam, ono što čitam mi ne uliva nadu. Ja sam pre svega ljubitelj dobre plaže, zato sam i izabrao Golden...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da razumem vas iskreno ja novih informacija od ove godine nemam i zeljno ih iscekujem isto kao i vi,ali ono sto znam mi zadnji put kada smo bili 2017 zgrada Paradise uopste nije radila i cela je se bila renovirala ali bas komplet isto kao i paradiseov bazen onaj lepi u obliku deteline to je sve bilo u radovima.Sto se tice negativnih isto kao i pozitivnih komentara na stranim forumima ja to uvek uzimam sa rezervom sto ljudi sto cudi zavisi ko sta voli i koliko kome sta smeta i ko sta zapaza,to ce te uvek naci iste komentare za svaki hotel pa i naj novoji tek otvoren kao sto je titanic royal resort koji se tek otvorio ima puno negativnih kao i pozitivnih komentara.....vi znate vase parametre i po tome se upravljajte sta je vama prioritet sta vi mozete da istolerisete a sta ne da li je to lepa plaza ili napuknuta plocica ili ponegde izgrebana kada....u svakom slucaju sta god da odlucite ja vam zelim da ne pogresite i da se lepo provedete:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U svakom slučaju hvala World man, sačekaću još malo sa konačnom odlukom...nadam se da će se još neko javiti sa svežim informacijama ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MarkoNi od dva hotela koja se stavili kao opcija za zamenu Palacio NIKAKO!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da su svi losi komentari i slike u skorije vreme vezani za hotel Emerald Resort koji je jedan od hotela Golden 5 pa svi grese barem sam ja tako stekla utisak citajuci i kometare na TripAdvisioru, Bookingu,Tophotels,..  .Malo sam detaljnije sve to ispratila posto ja putujem u Golden Paradise 28.05 a isto su nam u WA rekli da je kompletno renoviran pa se nadam da ne gresim.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka