cteva

Paradise Golsden 5 Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

Dečko i ja bi želeli da uplatimo ovaj hotel..

Može li neko nešto više da mi kaže o njemu? Plaža, hrana i higijena mi je najbitnije
Da li bi bio pravi izbor? Idemo prvi put u Hurgadu :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja se dvoumim da li da uplatim ovaj hotel ili ne! čekam da neko nešto kaže. svaka čast world man! da li imate neka saznanja u vezi ovog hotela? :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dečko i ja bi želeli da uplatimo ovaj hotel..

Može li neko nešto više da mi kaže o njemu? Plaža, hrana i higijena mi je najbitnije
Da li bi bio pravi izbor? Idemo prvi put u Hurgadu :) 

Hrana,Higijena. Usluga su relativne stvari u Egiptu.  

Jedne godine moze biti sve super, a sledece totalni fijasko.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zaista nemam nikakvih novih saznanja,sve ono sto sam vec napisala to je to.U potpunosti se slazem sa @seagull sve sto je rekla u postu iznad to vam je u Egiptu tako u svakom hotelu to se nikada ne zna.Mi smo bili zadovoljni kada smo bili a ono sto je sigurno i sto ne moze da se promeni to je bozanstvena i prostrana plaza sa kojom ne mogu da se mere mnogi hoteli tipa sea gull,palacio i td....ima nov akva park koji je prelep i ogroman,hotel ima prelep hol,vrt....sve ono sto vidite na slikama.Zaista nista novo ne znam sto bih rekla a da vec nije receno.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono sto bih samo jos dodala ukoliko nekome i to znaci,dakle ja kada biram neki hotel meni je vrlo bitno da taj hotel nije u nekoj nedodjiji u ovom slucaju u pustinji sam i izolovan koji se nalazi u sred nicega ja to ne volim ni u ludilu pa taman da je hotel ne znam kakav,ali opet stvar ukusa....

Ono sto hocu da kazem da oko Goldena je citav niz hotela,preko puta imate puno trznih centara sa puno radnji takodje i do hotela Mirage bay koji je pored Goldena imate Sultan trzni centar na tri sprata,blizu je i senzo mol....dakle imate uvece gde da setate i da sopingujete do mile volje.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@seagull Da, jasno mi je zbog pročitanih silnih raznoraznih komentara za sve ostalo :D Baš svako ima drugačije iskustvo. 

Zvala sam, rezervisala, pa šta nam Bog da! 

Hvalaa, svaka informacija dobro dođe i slažem se! @World man 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi planiramo danas da uplatimo ovaj hotel,ali nas malo muce te lose recenzije ,losi komentari,i najgore od svega mi je sto na you tube nema novih snimaka o tom hotelu,to mi je malo zabrinjavajuce. A i cena koja je jako cudna,a putujemo sa detetom od 5 godina. Planiramo prvu polovinu jula

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se u ovom hotelu more povuce kad je plima i oseka?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Povuce se malo u jednom delu,ali to vama nista ne smeta jer je velika plaza i sasvim ne ometano se kupate.Znam na sta mislite ali u Goldenu nemate takvih problema.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko voli koralne grebenove i ribice evo nekih iz Goldena20170905_103327.thumb.JPG.55731ddf1589cc20170904_141211.thumb.JPG.d5967a3390772920170905_103140.thumb.JPG.219ca0b21c6b4c20170904_141903.thumb.JPG.add56bb6f733c220170904_142505.thumb.JPG.dc87a4345afb6e20170905_103333.thumb.JPG.32662f928aefde20170905_102920.thumb.JPG.8674920cef702f

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je udaljena glavna zgrada od plaze?

Koliko sam razumela da ce putnici  Wayouta biti smesteni u gl. zgradi. 

Planiram da sutra uplatim ovaj hotel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

250-300 metara,uopste nije daleko idete kroz prelep vrt palmi i bazena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je udaljena zgrada Paradiso, a koliko Emerald?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka