cteva

Paradise Golsden 5 Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

E bas taj! Kada gledas slike plaze, na nekima se vidi sa leve strane (gledano sa mora ka kopnu) plaza Desert Rose hotela (kao cirilicno slovo P)

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@seagull pogresili ste to sto se vidi na slici sto ste rekli plaza u obliku cirilicnog slova p nije Desertova plaza vec je i to Goldenova tu se ne kupa vec je to dublji deo za brodice,a Desertova plaza jeste do i ona je polukruzna uvucena laguna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@World man

Da li bi preporucili ovaj hotel?

Recenzije su mu jako lose. Koliko je udaljen hotel od plaze, bazena, ostalih sadrzaja? Da li postoji mogucnost da smestaj bude jako daleko od gore navedenih sadržaja?

Meni plaza deluje jako interesantno zbog ronjenja.  Ti  mali koralni grebeni, veruem da su prelepi i da ima puno ribica

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u ovom hotelu boravili tri puta 2012-2014 i zadnji put 2017,prva dva puta smo bili prezadovoljni sa svim sto hotel nudi sto govori u prilog tome kolimo smo puta u njemu i borvili.Zadnje 2017 nismo bas bili zadovoljni iz razloga sto su se mnogi objekti renovorali i hotel nije radio punim kapacitetom bilo je malo i gostiju pa mnogi barovi nisu radili,bilo je manje i hrane,mnogi bazeni nisu radili i njih su renovirali,novi akva park koji je sada zavrsen bio je tada u izgradnji,glavnu zgradu Paradise su komplet renovirali menjali su namestaj koji je bio star,mi smo tada bili smesteni u onoj beloj zgradi Emerald,jednom recju tada je hotel bio jedno ogromno malte ne gradiliste.Cula sam da su to sada sve zavrsili sto vidim i po slikama i nekim novim snimcima na you tubu.Znaci kakva je sada usluga ne znam ali hotel je prelep hotelski kompleks,vidim da je novi akva park prelep,a plazu ima bozanstvenu u pravom smislu te reci ima koralnih grebenova sa mnostvom razno raznih ribica.Ono sto bih ja preporucila svim ljudima koji se opredele za ovaj hotel da samo traze glavnu zgradu Paradise jer je ona komplet renovorana nov namestaj i td...ako vas jos nesto zanima pitajte tu sam.

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako bi trebalo. Jedino što po slikama vidim da poprilično duva vetar i da su stalno talasi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vetar kao i svuda u Hurgadi duva kako duva:neznam:a sto se talasa tice isto tako meni je crveno more mirno,mi nikada nikakvih problema po tom pitanju nismo imali.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesantna je i cena, ako je renoviran kako kažete, treba razmisliti.... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima da li su zavrsili renoviranje... Vidim da neki po TA i bukingu kukaju da se jos radi, ali kapiram da ce do sezone da zavrse... 

Inace, bas cudni komentari. Ili bas bas pljuju, ili hvale. Nema nista izmedju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako to je ogroman hotelski kompleks gde imate 5 hotela glavnu i po meni najlepsu zgradu koja se zove Paradajz,zatim,klub Golden,Al mas palas,Dajmond,i Emerald.Paradajz je renoviran i ta zgrada radi to je ogroman hotel takodje kao i ove preostale jedinice,ni jedna nema veze sa drugom,dokle su stigli koji obkekat radi a koje jos uvek renoviraju to zaista ne znam,ali ono sto hocu da kazem meni licno kada smo bili zadnji put 2017 to nije smetalo jer sta mene briga da li oni menjaju u drugim jedinicama namestaj ili ne,necu da se ponavljam opisala ili ti objasnila sam sve u predhodnim postovima,meni je u jednu ruku bilo bolje sto je to tako sto se plaze tice jer je bilo mesta na plazi koliko hocete nije bilo guzve.Svim ljudima koje ovaj hotel zanima naj bolje je da pogledate neke nove snimke na you tube kanalu ako ima novijih snimaka i da se raspitate u agenciji o trenutnom stanju o svemu sto vas zanima ako znaju da vam kazu.Meni licno odmah se ogradjujem jer ukusi su razliciti a samim tim i ocekivanja ovaj hotel je u srcu i opet cu ga rado ponoviti kada budem prvi put ponovila po stoti put Hurgadu sem ako ne daj Boze naprasno ne propadne dotle:Da nadam se da nece jer ga bas renoviraju.Dakle kao sto rekoh niti na koga uticem a niti mogu i da hocu niti zelim da ovaj hotel uplati niti da ne uplati izbor je licno na vama,to su vrlo nezahvalne stvari  mozda meni nesto ne smeta a vama bi smetalo i obratno ne samo za ovaj hotel vec za bilo koji ,sto bi se reklo neko voli slatku a neko gorku kafu....

Nasi prijatelji su uplatili ovaj hotel za 2.Avgust ne po nasem nagovoru jer ja ne volim nikome nista u zivotu da sugerisem vec je druarica gledala nase slike i video snimke i zelja joj je bila da ode u Golden jer joj se dopao ali je uvek imao za njen budzet jacu cenu pa nije mogla da se uklopi ali ove godine sve se poklopilo.Ja jedva cekam njene sveze ovogodisnje utiske ali to je tek Avgust mesec,ja se iskreno nadam da ce neko ranije ici pa ce nam preneti svoje sveze utiske.Ja sam tu za sve vas da vam pomognem onoliko koliko je u mojoj moci da odgovorim na sve sto vas interesuje sto znam a izbor je vas:thankyou2:

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sam procitao i svakako mi je pomoglo da mi ovo bude prvi izbor :)

Malo me buni to sa 5 hotela u okviru jednog. Npr. ovaj koji ima wayout -  Golden Paradise Aqua Park City 5*   je tacno koji od ovih 5? 

 

Svakako cu da se raspitam u agenciji, verovatno cu i do sajma da odem, ali definitivno ovaj hotel ima neverovatnu cenu. Jedino me buni sto ne mogu da ukopcam koji je od ovih 5. 

 

Isli bismo u drugoj polovini juna, 15 dana. Javljam sta smo odlucili, a nadam se posle i utiske :) Nisam bio u Egiptu od 2015. uzeleo sam se malo...

 

I jos jedno pitanje - da li ima shisha bar u hotelu?

 

 

 

 

 

 

 

Izmenjeno (aragornRSB)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je glavna zgrada paradajz koju nudi wayout,ali im vi opet naglasite da hocete bas tu zgradu.Bas mi je drago sto ste se odlucili za ovaj hotel,ja ga obozavam kao i sto svako od nas koji smo isli bezbroj puta ima neki hotel za koji se veze.Nadam se da ce vam biti lepo i javite jeste li ga uplatili a utiske po povratku jedva cekam:uraaaa:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad došla sa sajma, zgrada Paradisa, renovirana je u pitanju za naše goste. Way out tako tvrdi. Tako im u ugovoru piše. 

Ja se dvoumim zbog loših komentara na TA, al kako izgleda na slikama privlači.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda bolje gledati komentare na booking, i slike i komentare na holidaycheck.de. Malo konsultujes google translate, ali dobijes prave komentare. I mene buni njegova relativno niska cena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene buni , mislim da hoće da ra razrade pa skidaju cenu... 

Tsko je prošle godine Cesare bio smešno jeftin , ja ga uplatila, pa se predomislila i otišla u SRM, mislim da je bio 380 e, sad 699e

Zato mislim da će i ovaj tako kad se pročuje... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista ni jedne godine nije bio tako jeftin,ja mislim da je spustena cena zato sto renoviraju pojedine jedinice a ima i toga sto ste vi rekli,pa kad sve to srede lele majko kad mu iducu sezonu budu roknuli visoku cenu ima glava da nas zaboli:kmeee:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka