AleksandraNis

Do Hurgade sa Niskog aerodroma - Lotus Air-om

2 poruke u ovoj temi

Jako lepe vesti za sve iz Nisa i okoline!!!

Konacno je stigla zvanicna informacija da ce biti letova iz Nisa do Hurgade Lotus Air-om! Da napomenem da su aranzmani sa polaskom iz Nisa samo 14 nocenja, ne 10.

Juce je u Nisu otvoren Sajam Turizma (26. - 28.) koji smo decko i ja posetili i od agencije Big Blue saznali da je ugovor potpisan i da su izasli zvanicni cenovnici. Kako smo ovo saznali resili smo da usput prosetamo i do grada da se jos bolje raspitamo...

Moram da napomenem da smo prvo svratili do agencije Koofer (manja niska agencija, koja radi aranzmane vecih) i od njih saznali:

Da ce letove iz Nisa i Hurgade organizovati samo Follow me i Big Blue, a da Spirit nece (iako i oni lete Lotus Airom), vec ce preko Nisa raditi Siciliju. Devojka koja tamo radi je bila ljubazna i od poverenja, pa smatram da su ove informacije tacne. Ako neko cuje nesto novo, neka me ispravi!

Kako Big Blue nema u ponudi hotel Hostmark (za koji sam vas sve smorila smajl.jpg ), odlucila sam se da odem do Follow me-a, raspitam se i konacno uplatim.

Iznenadilo me je da su cene povoljnije za polaske iz Nisa nego iz Bg-a (npr Hostmark je iz Bg-a 539evra, a za isti termin iz Nisa je 499, znaci 40 evra manje, sto je super... Ovo su cene za 14 nocenja)!

U Follow me-u su mi rekli da su polasci iz Nisa direktno, tj avion ne krece iz Bg-a, pa onda Nis, pa do Hurgade (kao sto je postojala mogucnost) i iz Nisa ide direktno do Hurgade (jer je razmatrano da ide iz Nisa do Bg-a, pa Hurgada). Znaci Nis-Hurgada-Nis!

Trazila sam na sajtu Follow me-a cenovnik za polaske iz Nisa (da bih da postavila), ali ocigledno nisu jos izbacili, pa ako nekog interesuje neki hotel neka pita, jer su mi ga odstampali u agenciji.

I jos nesto, moram da se ogranicim,

Ja ne radim u agenciji Follow me, (student 3. godine Medicinskog fakulteta), svesna sam da sam na svojim postovima vise spominjala Follow me (jednostavno zbog polazaka iz Nisa i mogucnosti placanja na rate Diners karticom (jos ce neko da pomisli da i njih reklamiram :) )) , pa ne bih volela da neko pomisli da sada forsiram neku agenciju i sl.

Nadam se da ce se neko obradovati kao i ja smajl.jpg

I ako neko cuje jos nesto, neka javi...

Izmenjeno (AleksandraNis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka