Tidzi

Hotel Tia Makadi 5* Hurgada

444 poruke u ovoj temi

Jelena..izvini molim te.Ja par dana nisam bila na forumu..tako da ti nisam odgovorila na poruku..Joj bas mi je krivo..sada je kasno da ti odgovorim posto si vec otisla..Izvini

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima!

Tidzi,evo jos pitanja za tebe :)

mogla bi da odgovoris na gore postavljeno sto se tice dolaska i odlaska?

I interesuje me izlet-koliko se putuje do Kaira,i sta podrazumeva taj izlet?-jel se noci negde i koliko to sve ukupno traje do povratka u hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Jovana.Mi smo stigli u hotel oko 15h..po njihovom vremenu..i odmah su nas smestili u sobe (cak su me na recepciji pitali kakvu sobu zelim..sto je mene zbunilo :D )Poslednjeg dana smo morali da napustimo sobu do 12h (a imali smo let u 18:30h).Mogli smo sve normalno da koristimo u hotelu do samog polaska za aerodrom (imali smo sve besplatno u hotelu rucak,kafu,pice do samog polaska..posto smo imali uplacen all.inc.)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:) pre neki dan smo i decko i ja uplatili put,te za 3nedelje i mi idemo u Egipat! :)

Interesuje me jos samo izlet u Kairo(izvini,vidim da si vec izodgovarala na milion pitanja,ali..)

-ako mozas samo malo da mi pojasnis to oko puta tamo:koliko se putuje,koliko se ostaje i slicno?

Hvala unapred i pozZ :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jovana..slobodno pitaj sta te zanima..nemoj da ti je glupo :D Ja cu ti vrlo rado odgovoriti :D Bus je dosao po nas u hotel (kada smo kretali za Kairo)..u 1h :bez-zuba: a stigli smo u 9h :bez-zuba: ..Sto znaci da smo od hotela do Kaira putovali osam sati :bez-zuba: Ali vredelo je :D Da ti kazem pravo..nije tako strasno :bez-zuba: ..ja sam ceo put prespavala :bez-zuba:

Iz Kaira za hotel smo krenuli oko 17h..vozac je vozio malo brze :bez-zuba: ..pa smo stigli u 12h :bez-zuba: Sto se tice Kaira..standardno se obilazi (muzej,parfimerija,fabrika papirusa..)Imacete i rucak oko 13h u nekom od njihovih restorana..Ali pre svega toga..cim stignete oko 9h..idete da vidite piramide..Sada..sve zavisi preko koje agencije idete..i kako oni to organizuju. Mi smo isli na izlete preko nase agencije..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dali je neko bio skoro u ovom hotelu??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bila bas skoro Kamilica,nadjite njene postove.mislim da su u temi Slobodno u hurgadu i ove godine..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u hotelu PRIMA LIFE makadi,uplatili smo od 29.07 preko argusa :tuga:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa sto ste tuzni?osmeh1.gif idete na lepo more...malo procackajte po tripadvisoru sto se tice hotela,prihavtite i pohvale i kudjenje,sve je to normalno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U jedno sam sigurna sunc nece faliti :klap:a to je najvaznije!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima, treba mi mala pomoc, da li je ovo hotel koji Wayout prodaje pod imenom Serenity Makadi heigh Resort? Hvala na odgovoru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti na brzom odgovoru, pricalo se da je Tia menjala ime pa sam se zbunila, a Wayout ima tako lepu cenu za Serenity pa rekoh da proverim. Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio u Tia Heights pre nekoliko godina i on se tada zvao Le Meridien tako da je relativno skoro dobio novo ime i verovatno novog vlasnika.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868338
    Ukupno poruka