Tidzi

Hotel Tia Makadi 5* Hurgada

444 poruke u ovoj temi

Ja bio prosle god i hotel je okHotel je ogroman i ima sve sto treba.Jedino je u nekim delovima zapusten

Da li postoji otvoreni restoran blizu plaze u kojem moze da se ruca ? Mislim na pravi rucak ( supa, glavno jelo, desert), isto kao u glavnom restoranu, samo u manjem obimu ? Tako nesto ima Hilton Resort i Sunrise , pa me zanima da li toga ima i u ovom hotelu ?  I da li treba obuca za vodu, ili je pristup u vodu bezbeden, sitan pesak isl... ?

Izmenjeno (milicapilica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@milicapilica  Hotel je poslednjih godina malo propao, pa pogledaj neke novije postove. Mi smo bili pre pet, šest godina, tada je bio veliki restoran na plaži, ali su restoran otvorili na polovini naše smene (i za ručak i za večeru). Plaža je odlična i to je ono što je sigurno ostalo dobro. Postepen je ulaz u vodu sa peskom pa patike nisu potrebne.  Kompleks je veliki, sa ogromnim bazenima i velikim akva parkom. Ono što mi je i tada smetalo je velika gužva u restoranu, ali kažu da u restoranu na plaži nije bilo gužve ni za ručak ni za večeru... Pogledaj još jednom postove poslednjih godina jer mislim da je prilično opao kvalitet u hotelu... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Cujem tj citam da je propao, vazno da je plaza dobra, i nadam se  hrana, sobe manje-vise, za cenu koje nude nase agencije, on mi je najbolje finansijsko resenje. Palm Royale vise ne mogu da priustim :(

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

REStoran je postojao ali hrana nista bitna.Mislim da ces morati do restorana.Ovo ti je iskustvo od prosle god

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne idite u ovaj hotel, ne zasluzuje ni 3 africke zvezdice. Sve je prljavo, napadni konobari tj osoblje koje besomucno juri tip. Plaza je ok sto se peska tice, ali uvek prljava, hrana je ok, ali redovi nenormalni, nigde kasika za supu, sve morate da jurite i trazite,... Batalite ovaj hotel definitivno, jer ga skupo i prodaju za ovaj (ne)kvalitet.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj htl sve dublje tone,nije stvar samo u hrani vec i u kompletnom filingu tamo,kao sto rekoste,osoblje,plaza prljava itd.Treba ga i povuci sa trzista.On i Al nabila su ti koji su "otisli" dole i nikako da se usprave.Nabila ipak malo bolja kako ljudi kazu,al steta.

Bolje da ga ne prodaju..

A najveci hit sto taj htl godinama ne da nije za 5*,nego..ni za 4*.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za ovaj hotel me vežu jako lepa sećanja, baš mi je žao što propada. 

Jedan od onih hotela koji ostavljaju jak prvi utisak i koji te vuku da se vratiš opet. Mi kada smo bili hotel je bio čist, travnjaci uredjeni, plaža fenomenalna, a imali smo pogodnost da ručamo i večeramo na spratu u gornjem restoranu. To me je i vratilo ponovo u Egipat. Da sam prvi put otišao u neki hotel tipa Mamluk, saga o prelepom moru i divnim plažama bi verovatno bila samo mit. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 1. oktobra Tia Makadi se zatvara

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 1. oktobra Tia Makadi se zatvara

Tia ima lepu plažu, velike bazene i puno zelenila, nadam se da će je neko preuzeti  i srediti, svake godine propada sve više..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868338
    Ukupno poruka