Tidzi

Hotel Tia Makadi 5* Hurgada

444 poruke u ovoj temi

Hvala Slobobiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo...biggrin.jpg Da li jos neko sa foruma ide u Tia Makadi..uplakani.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgleda da neide niko...uplakani.jpguplakani.jpguplakani.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto niko neide u ovaj hotel...sem menebiggrin.jpg ...cim se vratim 11. jula..poslacu Vam detaljan opis hotela...i naravno slicicebiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo mi ali 14.07. Ono sto sam nasla o hotelu je super. Prvobitno smo uplatili Iberotel aquamarine ali smo odustali zbog utisaka putnika.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo mi ali 14.07. Ono sto sam nasla o hotelu je super. Prvobitno smo uplatili Iberotel aquamarine ali smo odustali zbog utisaka putnika.

A sada smo odustali i od ovog hotela ali zbog "Contea" valjda ce biti treca srecabiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stigla sam...juhubiggrin.jpg Neznam odakle da krenem..bilo je STRAVAplezko.jpg Ovako..hotel le OOOOGROMAN..ima preko 1000 soba...i sto je najbitnije, kada uplatis all..sve je besplatno..voda,cola,fanta..sladoled..ma sve! Soba nam je bila ogromna, lepo sredjena..svaki dan su menjali posteljinu..cistili sobu..punili nam frizider (voda, fanta, cola...). Imali smo 11 restorana ( u 9 restorana smo mogli besplatno da jedemo)..Ja nisam neki gurman..ali hrana je bila raznovrsna i fantasticna ( svaki dan sve vrste mesa (cak su spremali i rakove), 20 vrsta kolaca, voca....). 9 bazena..koji izgledaju fantaststicno..E sad najbitnije plazabiggrin.jpg Plaza je bila ekstra..nema onog kilometarskog plicaka..sitan pesak, voda prozirna, topla..a na 200m od obale korali i ribice razlicitih bojaplezko.jpg Verujte mi od 12 dana okupala sam se u bazenima samo jednom..Plaza me je odusevljavalaplezko.jpg Rucak smo mogli dobiti i na plazi..a i u sobibiggrin.jpg Sve u svemu..u hotelu nismo potrosili ni jedan evrobiggrin.jpg Pisacu jos o hotelu..Ako nekog nesto konkretno zanima neka pitabiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam ja jedno pitanje...ustvari par pitanja..:)

Zanima me da li si bila u glavnoj zgradi ili u lagoon sobama?

Agencija Wayout nudi samo lagoon sobe,pa me zanima da li su te sobe daleko od plaze,bazena,restorana?

Da li ima bar na plazi u kome mozes besplatno da uzimas pice,ili moras da se cimas do nekog kafica kod bazena da ne bi placao?

Koliko sam razumeo u tvom opisu mini bar se takodje ne naplacuje posebno?

Obzirom da je hotelski kompleks ogroman, da li je guzva po kaficima i restoranima,jer je usliga ALL inc,a svi znamo kakvi su rusi,englezi i ostali(tj koliko vole da se opijaju i ne rade nista drugo)..

Hvala na odgovorima unapred...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam bas u lagoon sobama! U bilo kojoj sobi lagoon da si, plaza nije daleko..par minuta hodabiggrin.jpg U svim barovima (i na plazi) je pice, voda, kafa, kapucino...besplatnobiggrin.jpg Ja sam prezadovoljna..Kada smo dosli pitali su me na recepciji koju sobu zelimbiggrin.jpg Zamisli ja se bas iznenadilabiggrin.jpg Samo sam odgovorila da soba bude lepa..posto naravno neznam kakve sve sobe postojebiggrin.jpg U hotelu smo jedini mi bili iz Srbije (posle je dosao neki par sa decom).Sve u svemu za te pare koje sam dala..ja sam prezadovoljna. Ako te jos nesto zanima slobodno pitajbiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ozbiljno razmisljam o ovom hotelu, pa posto nailazim na razlicite komentare, molio bih te za odgovor na par pitanja:

- da li u hotelu postoji deciji klub, igraliste, mini-disko uvece i uopste da li postoji neka animacija za decu?

- da li moze da se pristojno ruca i na baru na plazi jer nam se bas nesto ne vraca po najvecoj vrucini do glavnog restorana, a i nismo nesto preterano "jesni" i probirljivi :-))

- citao sam na nekim forumima da u okviru AI imas samo neskafu, a ostale (kapucino, turska...) se placaju. Vidim da si ti napisala da vam je i kapucino bi ukljucen?

- koji sokovi su ukljuceni u AI - "mutise" iz aparata ili lokalne verzije coca-cole, fante...

- ako sam dobro shvatio, mini bar u sobi je ukljucen u AI?

- jel ima uvece nekih pristojnih barova gde na miru moze da se popije pice a da ne tresti muzika/animacija oko tebe? Kakav je lobby bar za sedenje uvece?

- kako stoji stvar sa lezaljkama na plazi? Da li ih ima dovoljno ili mora da se ustane u cik zore da bi se zauzele?

Hvala na utiscima koje si vec prenela, a hvala unapred i na odgovorima na ova moja pitanja!

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Totibiggrin.jpg Imas za decu malo igraliste (tobogani, ljuljaske..) na plazi..imas i par bazena za decu sa plitkom vodom..nisam bas sigurna ali mi se cini da ima i animatora za klince. Svako vece je otvorena velika diskoteka u hotelu, koja je stalo puna. Moze na plazi lepo da se ruca (uglavnom donose krompirice, piletinu, salate, kolace..)

Sto se tice kafe..imaju aparat za kafu u baru na plazi pa mozes slobodno naruciti kafu kakvu zelis (mi smo pili uglavnom kapucino i nes). Pice je bilo super..pivo iz flase, cola, fanta, sprite..orginal..cak su i neki alkoholni kokteli besplatni. Sto se tice frizidera u sobi..bez brige stalno su ga punili (svaki dan su nam stavljali 3 flase vode, fantu, colu i sprite..naravno ako ne popijete u toku dana sve nece vam popuniti..nego cim vam zafali cola, fanta, voda oni odmah dopune)..i naravno to je besplatnobiggrin.jpg Bez brige imas barova gde nema glasne muzikesmajl.jpg E sad..sto se tice plaze..kako kadplezko.jpg Nekada je guzva a nekada ne. Mi smo isli na plazu oko 9h..pola 10h i uvek smo nalazili mesta.

Ako te jos nesto zanima slobodno pitajbiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tidzi, hvala ti puno na informacijama!!!!! Definitivno ce Tia Heights biti izbor za ovu godinu, jos samo da zena i ja smislimo kako cemo "juniorima" da saopstimo da ovaj put idemo u hotel koji nema aquapark :-)))

Posto planiramo da idemo tek za nekih mesec dana, sigurno cu do tada imati jos gomilu pitanja za tebe :-)))

Jos jednom puno hvala i veliki pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Toti..slobodno pitaj..nije nikakav problembiggrin.jpg Mi nazalost nemamo decu..ali veruj mi da ih imam sigurno bih isli u ovaj hotel. Bilo je mnogo parova sa decom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tidzi, preko koje agencije ste putovali i da li ste uplatili i neke izlete (mi smo ove godine uplatili samo podmornicu u hotelu, izmedju ostalog i zbog neizvesnosti oko stomačnih tegoba :bez-zuba: ).

Takodje me interesuje, da li je bilo sokova od cedjenog voća za doručak u glavnom restoranu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868340
    Ukupno poruka