Tidzi

Hotel Tia Makadi 5* Hurgada

444 poruke u ovoj temi

Pozdrav svimabiggrin.jpg Otvorila sam novu temu vezanu za ovaj hotel...posto na forumu nema nista o njemu. Videla sam fotografijice na internetu i u nekim katalozima i mnogo mi se svidja ovaj hotelplezko.jpg Na Tripadvisoru kazu da je hotel fantastican. Ima ga Matico u ponudi a cena je skroz ok ( od 30.06 do 11.07..11nocenja..all inclusive..499e ). Ja cu najverovatnije od nedelje uplatiti ovaj terminbiggrin.jpg Pisite o ovom hotelu..saljite svoje komentare..pohvale..primedbe..slicice..Ne samo zbog menebiggrin.jpg nego i zbog drugih koji ce se mozda odluciti za ovaj hotelbiggrin.jpg Hvala svima..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mislis na Highs TIA Macadi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tia Heights je bivsi Le Meridian Makadi... Bazen od 6.500 kvadrata kroz ceo hotel, odlican hotel i tako to... Nije u Hurgadi nego u Makadi bay, znaci daleko od svega... Trazi na forumu Le Meridian Makadi, mislim da se pricalo o njemu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Slobobiggrin.jpg Malo me je zbunio naziv hotela...nisam znala da je hotel promenio vlasnika..pa se umesto Le Meridian zove Tia Makadiplezko.jpg Uplaticu ga pa sta bude..nadam se da necu pogresitiplezko.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Andjelka..da mislim na Heights Tia Makadi bivsi Le Meridian..Nadam se da necemo biti jedini iz Srbije koji ce uplatiti tamo..od 30.06 do 11.07mellow.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eva ja uplatila od 30.06 do 11.07...11noci...Javite ako jos neko ide u ovom terminu? Mi uplatili preko Matica.

Meni je tako frka..da nebudemo jedini Srbi u tom hoteluuplakani.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma sta ima veze iako ih nema :D,ima to svoje prednosti,ja volim da odem na odmor i da se odmorim od naseg mentaliteta.Mada uvek bude barem 10 Srba,nemoj to da te brine ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Akaboka..nadam se da ce biti nekoga..iz nase lepe zemljicebiggrin.jpg Cisto da imamo sa nekim malo da caskamobez-zuba.jpg Posto nam je hotel "Bogu iza tregera"biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde se on tacno nalazi?On je juzno od Hurgade...ili gresim?

Koliko ima km do Sakale?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Akaboka, kazu da se nalazi 25km od aerodroma..juznosmajl.jpg Znam da je daleko..ali to nam i odgovara. Zelimo da se odmorimo, bez ikakve buke, guzve..Nadam se da ce sve biti okbiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas me zanima koliko je udaljen od Sakale ili od Memse-setalista...Ako saznas javni mi ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Taksijem se stize gde hocete, za neverovatno kratko vreme (voze kao manijaci). Ne znam tacno gde je hotel, ali ako je juzno, onda je nekih 10-ak minuta od pocetka Memse, kod Hiltona i Interkontinentala, a od Sakale jos nekih 15 minuta, posto je ona severno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To mislim sve taksijem, pesice odatle ne mozete nigde

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno Andjelka..mnogo mi znaci bilo koja informacijabiggrin.jpg Znas kako je kada prvi put ides u Egipat...sve te zivo zanimasmajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juzno od Hurgade je, ima sigurno jedno 30 kilometara do Sakale...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868339
    Ukupno poruka