Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

523 poruke u ovoj temi

Helena,pokušaću da se raspitam  za cenu ulaznice.

A i kako to ide sa narukvicama

Izmenjeno (lidija22)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste sami bez dece, preporucujem Continental. Ima jednu od lepsih plaza u Hurgadi,

Da, bez dece, mladi bracni par 29 godina :) ali deca u dusi. Svakako da nam je plaza najvaznija. Dugo sam se dvoumila i izmedju Continentala i Hiltona jer su blizu, ali opet nekako svi vise hvale plazu Continentala, pa je on prevagnuo. A Sindbad me privlaci zbog sadrzaja, mada s obzirom da smo u Memsi, mislim da cemo imati gde navece prosetati. I da, putujemo pocetkom oktobra, pa ne znam da li to nesto utice na plazu, plima/oseka, mada kazu da u Continentalu takvih problema nema. Ako imate jos neku sugestiju ili preporuku tog ranga, kazite, svaki savet je dobrodosao!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mi moze neko reci koja od tri ponudjena hotela koja pripadaju kompleksu Sindbad su dobra za porodicu sa troje dece od 16,11 i 9 godina ili uopste koji je po vama odlican hotel

1.Sindbad Beach Resort

2.Sindbad Aqua Hotel

3.Sindbad Aqua Park Resort

Unapred hvala  ( P.S. Prvi put idemo u Egipat ).:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1.letos nije radio,nesto su renovirali (radio samo restoran na plazi)

2.solodan hotel sa velikim bazenom

3.solidan hotel sa akva parkom

Isti je vlasnik pa gosti bilo kog od ta 3 hotela mogu koristite sve sadrzaje ostalih hotela,osim soba. Znaci mozete jesti i hraniti se u kojem god pozelite..Ja licno ne bih bio smesten u akva parku zbog guzvi koje stvaraju treca lica,tj ljudi koji nisu iz tih hotela a dolaze u akva park (ulaz je slobodan za sve,samo sto oni koji nisu gosti pomenuta 3 hotela placaju ulaz). To je moje skromno misljenje. Vi odlucite,na vama je svakako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko reci da li jos neka agencija ima ovaj hotel sem Wayout-a i sab travela? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima neko od forumaša da se skoro vratio sa novim utiscima? Da li je renoviranje hotela na plaži završeno ? I da li se i kod njih bolja soba rešava sa 10€ u pasošu? Uplaćeno za 20.07.

Svaka info dobrodošla

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mi moze neko reci koja od tri ponudjena hotela koja pripadaju kompleksu Sindbad su dobra za porodicu sa troje dece od 16,11 i 9 godina ili uopste koji je po vama odlican hotel

1.Sindbad Beach Resort

2.Sindbad Aqua Hotel

3.Sindbad Aqua Park Resort

Unapred hvala  ( P.S. Prvi put idemo u Egipat ).:D

Da li ima neko da je u skorije vreme bio u Simbad aqua resort hotelu? 

Koliko znam, nase agencije rade samo Simbad aqua. A mozete koristiti sadrzaje sva tri hotela..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo proslog septembra letovali u ovom hotelu, i bili prezadovoljni. Bili smo smesteni u Sindbad aqua park resortu. Dobili smo renoviranu sobu bez podmicivanja, ali zahvaljujuci mailu koji sam poslala hotelu. Hotel je odlican izbor za porodice sa decom, aqua park prilagodjen za razlicite uzraste, hrana odlicna i prelepa plaza sa postepenim ulazom u more. Ozbiljno razmisljamo da se i ove godine vratimo u Sindbad?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka