Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

523 poruke u ovoj temi

Sindbad je u svakom slučaju za klasu bolji hotel, tačnije kompleks hotela pošto mogu da se koriste usluge sva tri hotela. Naravno besplatno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su vasi utisci? 

najvise se dvoumim zbog daljine plaze..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Utisci su odlični. Hotel je lep, na odličnoj lokaciji, osoblje je ljubazno i korektno ga održavaju. Hrana je na zadovoljavajućem nivou. Udaljenost centralnog hotela od plaže je oko 350m, što stvarno nije ništa strašno. Mogušnost besplatnog korišćenja odličnog akva parka koji ima sjajan restoran mislim da se zove La Cabana. Restorane, bazene, peškire za plažu i bazen koristite u sva tri hotela (besplatno) po sopstvenom nahođenju.Možete ih menjati svaki put kad promenite i lokaciju. Plaža je odlična, uvek ima mesta, sa 2 ili tri bara nisam siguran i dva restorana u blizini. Prošle godine sam letovao u Titanic palace, ali sa Sindbadom sam bio zadovoljniji. Ove godine sam uplatio Sunrise Royal Makadi, pa ćemo da vidimo.

Izmenjeno (drndoje)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima neko da je u skorije vreme bio u Simbad aqua resort hotelu? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali ima koralni greben za snorkeling?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pitanjce u vezi ovog hotela: 

nase agencije prodaju samo ovaj koji je sa velikim bazenom, ne deo koji je na plazi i ne deo koji ima akva park... 

da li se bez problema moze setaiti izmedju tri dela? tj do plaze ok, svakako se mora preci ulica, ali me zanima izmedju ova dva sa druge strane, d ali postoji neka razdelna linika, d ali se mora izaci iz hotela pa uci u drugi, ili je to zajednicki kompleks gde se moze slobodno setati izmedju dva objekta bez izlazenja iz samog kompleksa hotela? 

kakve su cene u a la cart restoranima? vrede li? 

kakva su iskustva sa bazenima toboganima? cisti? otvoreni od jutra do mraka?

dozvoljavaju manjoj deci da idu na tobogane uz pratnju roditelja?

kakva snack i sladoled politika? ima li ih ili da nosimo plazmu? ;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pitanjce u vezi ovog hotela: 

nase agencije prodaju samo ovaj koji je sa velikim bazenom, ne deo koji je na plazi i ne deo koji ima akva park... 

da li se bez problema moze setaiti izmedju tri dela? tj do plaze ok, svakako se mora preci ulica, ali me zanima izmedju ova dva sa druge strane, d ali postoji neka razdelna linika, d ali se mora izaci iz hotela pa uci u drugi, ili je to zajednicki kompleks gde se moze slobodno setati izmedju dva objekta bez izlazenja iz samog kompleksa hotela? 

kakve su cene u a la cart restoranima? vrede li? 

kakva su iskustva sa bazenima toboganima? cisti? otvoreni od jutra do mraka?

dozvoljavaju manjoj deci da idu na tobogane uz pratnju roditelja?

kakva snack i sladoled politika? ima li ih ili da nosimo plazmu? ;)

hotel je fenomenalan. Ulica se prelazi samo kada se ide do plaže. a akva park je na istoj strani gde i hotel u kome ste. mogu se koristiti sve usluge sva tri hotela. prošle godine se renovirao hotel na plaži, pa se u njega nije moglo ući, ali su se sadržaji tog hotela mogli normalno koristiti.  za akva park izlazi se iz hotela ali to je zanemarljivo, nećete ni primetiti da ste izašli. bazeni su fenomenalni. za svakog ima ponešto. za baš malu decu kao i za onu malo veću i za odrasle. u svakom slučaju je poželjno da sa malim detetom idete zajedno na veći tobogan. a za one male, dečije tobogane i ne mora. akva park je otvoren od 10-18h, i to mu  je jedina mana po meni, ali i kada prestanu da rade tobogani, vi možete ostati koliko hoćete na ležaljkama i sunčati se. inače su bazeni jako čisti i stalno se filtriraju. snekovi su super. ručak u malom. mi smo koristili snek umesto ručka da se nebi vraćali u hotel i gubili vreme. uglavnom su to špagete, pomfrit, pica, opet neke makarone... i još mnogo toga, ne mogu da se setim :) sladoled smo jeli popodne za užinu u glavnom hotelu kao i palačinke. kafa iz aparata je super! naročito kapućino. nije kao ostala kafa sa aparata bezlična, ali smo mi ipak nosili kuvalo i našu C kafu. a la kart restorane nismo probali, nije bilo potrebno. a što se tiče plazme, možete poneti ako ste navikli, mada ima toliko slatkiša, da čovek ne zna šta pre da pojede. sokovi su iz aparata i sasvim su pristojni. sve u svemu prelepo letovanje, divni ljudi, i radnici u hotelu. opet bih se vratila!  :) 

Izmenjeno (tatjanado)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine planiram da ponovim letovanje u Hurgadi (2014.god bio u Hostmark Grand Sea Hotelu) pa razmatramo izmedju ostalog i hotel Sinbad ....e sad, ono sto me malo buni,da ne kazem plasi,je to sto 90% nasih agencija koje rade Egipat uopste nemaju ovaj hotel u ponudi,a i ove koje ga imaju,imaju iskljucivo Sinbad Aqua hotel and spa.

Imam takodje jedno pitanje  za forumase koji su bili u Sinbadu,a koristili su masku za ronjenje. Ima li makar jedan mali koralni greben u moru,ili je sve cist pesak,posto sam veliki ljubitelj snorkelinga. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinbad Aqua hotel and spa u ponudi od nasih agencija,koliko ja vidim,imaju samo faros i wayout.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

... jos Argus i Matico educo

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao, jeste kasno ali odgovor na pitanje "Zasto nase agencije imaju samo Sindbad aqua parku u ponudi ove godine" je taj sto se druga dva renoviraju. Bar sam ja dobio takvu informaciju.

E sad, moje pitanje za sve koji su bili u ovom hotelu je da li samo jedan hotel vredi, ako se izuzmu druga dva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto smo izabrali ovaj hotel, kontaktirala sam hotel mailom i dobila info da je zatvoren samo Sindbad beach resort (od 2015. zbog renoviranja), ne izdaju sobe ovog hotela, ali su bazeni, pool bar, beach bar i snack restoran u funkciji. Takodje, od Faros toursa sam dobila info da ne rade Sindbad ove godine samo zato sto je jako poskupeo, ali daju svaku preporuku za njega. Da li ima svezijih iskustava putnika sa foruma? Mene jedino brine hrana, tj izbor hrane za decu. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agrus radi ovaj hotel, ali samo na 12 dana

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vejaut ga je rasprodao u kratkom roku:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887834
    Ukupno poruka