Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

461 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Ne znam da li ste bili gost ovog hotela, izbor je pravi!

Ako bude sve u redu, mi u februaru letimo za Krabi (Tajland) :rolleyes:

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujući izmedju ostalog i vašim pozitivnim komentarima :) odlučila sam se za ovaj hotel. Verujem da će biti super ;)

A vama želim super avanture i nezaboravno putovanje i pišite nam kako je bilo pa se možda i mi neke od narednih godina uputimo na Tajland ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Zamerke:

1. Jako prljave plasticne case na plazi, tragovima karmina,. Videla sam svojim ocima da ih samo properu vodom. Losije rangirani hoteli koriste case za jednokratnu upotrebu.

2. Nedovoljan broj plaznog mobilijara

3. Liftovi (3) se nalaze jedan do drugog, na spoju dva kraka hodnika koji vode ka sobama. Svaki hodnik je jako dugacak. Moja prva soba je bila na kraju tog hodnika i trebalo mi je 3,5 minuta da stignem do sobe.  Postoji po jedan lift za personal koji je nalazi otprilike na 2/3 hodnika uvucen, ali je zabranjeno gostima da ga koriste.

Preporuka: Kada dobijate sobu, naglasite da zelite sobu blize liftu.

4. Jako puno komaraca. Ni Rajd, ni Autan, ni njihov sprej za kozu protiv komaraca ne pomaze.

Jos jedno zapazanje: Pored komaraca, veliki broj ljudi je jako cudno i to redno izujedano.  I ja sam bila izujedana po nogama i to u nizu. Pregledala sam svoj dusek i pronasla crne (krvave tragove) na donjem rubu duseka kod nogu. Da li su krevetne bube ili buve ne znam.   Na druga dva duseka nije bilo nikakvih tragova, a ni osobe koje su spavale na njima nisu imale nikakve ujede.

Sindbad- Seagull (Novi deo). Ogradjujem se, uporedjivanje je sa Seagullom iz 2014.g., mozda se nesto i promenilo

1, Velicina soba - otprilike ista,  terase malo prostranije u Sindbadu. Kupatila su ista sa malom tus kabinom i harmonika staklom.  Higijena sobe- ista

2. Restorani- Bolji u Sindbadu, cistiji, klimatizovani, prostraniji... Hrana mnogo bolja u Sindbadu, mnogo veci izbor, puno kanapea. Izbor voca, nijansu bolji u Sindbadu ( skromna ponuda)

3. Snek barovi - veca raznolikost bila je u Seagullu.

Barovi na plazi- ista, losa nehigijena plasticnih casa, prljave do bola. Ponesite plasticne slamcice ili svoje case

4. Akva park- Sindbadov je neuporedivo bolji

5. Bazeni- Vizuelno lepse bazene ima Seagull, ali samo vizuelno, sve ostalo je na ostani Sindbada, od lezaljki, duseka i ambijenta pored bazena

6. Plaza- Bez razmisljanja prednost dajem Sindbadovoj

7. Animacija- bolja u Sindbadu

8. Ostali sadrzaji - prednost Sindbad

Da li bih ponovila  Sindbad, najverovatnije DA.

Kazem najverovatnije da samo zbog onih krevetnih buba,

Po meni hotel Sindbad je najmanje 3 koplja bolji od Seagulla.  Ima malih propusta, koji se daju lako i brzo ispraviti. 

Odlicnooooo :) 

Hvalaaaa

Iscitala sam sve :) 

Ako sam bila zadovoljna u Sea Gull-u , sigurna sam da cu i ovdje biti :)

Bitno mi je da je plaza dobra i da nije losija nego u Sea Gull-u :) 

Sto se tice lezaljki, i tamo smo ih rano jurili...

E sad, da li na plazi imaju restoran ili ne? 

Takodje, taj prelazak setalista do plaze mi se cini konfuzan malo ali mozda mi se samo cini :) 

I te bube, razmisljam sta bih mogla da kupim da ih eliminisem ako ih bude :D

Znaci mogu da koristim svoje case na plazi? 

A restoran se nalazi tu gdje hotel? I hrana je bolja nego u se gull...

Skoro sve prednosti idu ka Sindbadu :)

Cak mu je i cijena sada niza :) 

I reci mi jos samo kako poslednji dan, da li moze da se koristi ALL do polaska? Peskiri?

Izmenjeno (zaza123)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje me zanima da li imaju koktele u ponudi ALL - kakvi su im?

Pivo da li je ok? 

I sladoled, da li je jestiv :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@zaza123

I pivo i sladoled su sasvim Ok, a hotel Sindbad je za preporuku, kao što je to detaljno opisala  @seagull. U odnosu na većinu drugih hotela odnos cene i kvaliteta je odličan. Jedino što poslednjih godina može da zasmeta je povremena najezda domaćih turista, koji naročito odmah neposredno nakon ramazana preplave većinu hotela, pa kako su im porodice mnogobrojne, bude neviđena gužva, kako u restoranima, tako i na plaži., ali tako velika gužva  traje nekih 7 -10 dana.  Inače domaćih turista ima stalno ali ne u toliko velilkom broju kao posle ramazana.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@zaza123 

Restoran je u sklopu hotela i deo togcrestorana gleda na glavni bazen. Postoji jos jedan restoran Botanika, koji je pored bazena sa talasima. Do njega se dolazi tako sto preko.puta lifta, kada izlazite iz istog, imate sa desne strane staklena vrata. Tu izadjete, i opet desno. Za minut ste u restoranu.

Na plazi imate lep snek bar. Ambijent je stvarno lep. 

Do plaze meni je trebalo 6 minuta. Vama najverovatnije manje, jer imam problem sa kukom.

Sto se tice koktela i piva, ne znam, ne konzumiram alkohol.

Moja prijateljica je pila pivo i kaze da je sasvim ok, pa jos fino hladno.

Treca slika od kraja koju sam postavila je slika snek bara na plazi. Cetvrta slika je slika lezaljki pored bazena. Po podu tog snek bara je pesak, isto kao i oko bazena sa talasima. Kod tog bazena imate osecaj da ste na plaži. Ma divota

Izmenjeno (seagull)
Dopuna teksta
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ALL usluga do polaska. Peskire za plazu mozete koristiti bez problema uz ostavljanje jednog pasosa na recepciji nakon odjave. Kada vratite peskire, vracaju pasos.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

reci mi jos samo kako poslednji dan, da li moze da se koristi ALL do polaska? Peskiri?

Koristi se all do polaska.

Ne skidaju narukvice 

Peškire koristite vaše jer, karticu i ključ predajete na recepciji  do 12 h .ukoliko ne doplatite sobu do polaska.

Ili ostavite jedan pasoš.

IMG_20180722_070843-1024x878.jpg.6fb6b40

Stanari Sindbada :rolleyes:

Izmenjeno (Lana12)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A gdje se sada uzimaju peskiri za plazu? 

Da li ima na plazi da se uzmu ili se nose iz hotela? 

Koliko sam skontala nema vise na plazi, ima li sad promjena? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Dobijate svako jutro ciste peskire za plazu od sobara. Moze i popodne da zamenite, ako sobar jos uvek radi.

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo sa peškirima mi se ne sviđa. Treba da čekam sobara, ili da ga jurim po hotelu. Mi imamo naviku da smo na plaži već od 7, možda i ranije, pa tek posle idemo na doručak:ljutko:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo porodica 2 odrasla+2 dece (14,5 i 12). Ja sam mislila da možemo biti u standardnoj sobi kao 3 odrasla+1 dete, ali je ispalo da ne može. Poslala sam mejl Wayout agenciji i njihov odgovor je da moramo u dve sobe po 2 odrasla, što nam dodje skuplje - da li neko ima iskustva, kako druge agencije gledaju na 3 odrasla+1 dete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pa,mi smo u avgustu bili sa dvoje dece (15 i 11) u standard sobi.Mozda je nova politika hotela.

Izmenjeno (vefi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trebalo bi da moze mislim i da kod Sindbada na sajtu u opisu sobe stoji max 3 adl+1chd

Sindbad i ove god uplaceno od 15.07 :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vi stižete tri dana pre nas, preko koje agencije, mislim da WO nema taj polazak?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26174
    Ukupno tema
    872803
    Ukupno poruka