Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

297 poruka u ovoj temi

@vefi ja sam rezervisala preko telefona i rekli su na mail ce mi poslati ugovor, garanciju i predracun i da treba da uplatim 199e . Pitala sam ih kada se dobija potpisan i pecatiran ugovor, posto su mi oni poslali papir elektronski popunjen, oni su rekli da se to tako salje, da mogu da dodjem i u agenciju da uplatim ako hocu. Ja otisla danas kod njih da uplatim, ona mi dala priznanicu, ja pitam a ugovor da dobijem, kaze ona dobili ste na mail, ja kazem taj ugovor nema ni potpis ni pecat, ona kaze tako ih saljemo. Na tom "ugovoru" pisu nasa imena, koji je hotel, uslugai cena. Nije mi trazila ni pasose, ni datume rodjenja, nista....ja ne znam o cemu se radi, meni je to sumnjivo....znaci Vi na ugovoru imate i potpis i pecat....moracu da ih zovem... kada ste im vi dostavljali pasose?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam elektronski zavrsavala,vec direktno u agenciji.U ugovoru  ne pisu br.pasosa ni datumi rodjenja osim datuma za najmladje dete koje ne placa hotel.Pasose sam nosila mesec dana pred putovanje,onda kada sam isla da isplatim ostatak i da uzmem dokumenta za vizu (sami smo vadili u Bg).Pasosi trebaju i zbog grupne polise putnog osiguranja.Mislim da je sve ok.I drugi su elektronski zavrsavali i niko se nije zalio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima. Imam jedno pitanje za one koji su isli preko wayout agencije. Da li na ugovoru koji ste dobili imate potpis i pecat?

Gospodjo ovo je godina digitalizacije pratite sta je premijerka rekla,sve sto.se salje elektronskim putem nije potrebno pecatirati.

P.s. a gde je pecat?

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima. Nadam se da ce biti ok. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Dobro jutro.Forum mi je mnogo pomogao pri odabiru soba i savetima u junu za Sea Gull pa se nadam da ću se i sada dobro pripremiti za Sinbad u novembru.Citam postove u vezi  soba pa molim za savet/pomoc.Obzirom da vodimo srednje dete od 13 god i najmladje od dve trebaće nam neka velika porodična soba,pomocni ležaj,krevetac..u kom delu se nalaze porodične sobe,,kakve su,imaju li balkon,konkretan broj sobe ako neko ima preporuku i sl..Hvala unapred

Izmenjeno (Brankicaaa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili sa decom od 15 i 11 god.Klasicna soba sa balkonom i tri normalna kreveta i jedan pomocni,dovoljno velika i ima dosta prostora.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Moze li neka slika sobe? Na kom ste spratu? Broj sobe?

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li na terasi postoji suzilica za ves ili neki kanap?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema nista od toga.Na gelender i stolice i sto ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema nista od toga.Na gelender i stolice i sto ;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko da li može na recepciji da se traži porodična soba...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865630
    Ukupno poruka