Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

523 poruke u ovoj temi

@carobnovino....hvala...uživajte u odmoru i suncu........... čekamo još utisaka.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@carobnovino  I od mene veliko hvala...Da vam bude lep odmor do kraja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinite na slovnim i gramatickim  greskama.

Ovo je deo stola sa slatkisima, preksinoc su bila tri stola sa orjentalnim slatkisima . Ako vas interesuje jos nesto slobodno pitajte.

20190624_195830.jpg

Izmenjeno (carobnovino)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uffffff mene licno svasta?...kakva je plaza za plivace ( moze li da se pliva ili je plitko) i ima li vode u flasicama i po hotelu ili samo po barovima? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni sem stola sa slatkisima nista vise ne treba :plez:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@vefi kad ste vi tamo? Mi smo od 20.07

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo posle vas. 02.08.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedva čekamo.........već sam gledala morske izlete preko nur travela i hurgada today........mislim da ćemo ići na 2  - Paradise i Sharm el naga

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jm11, kud smo uplatile ovaj hotel...Ako se ne vratimo sa 10+kg,bice dobro :hahaha:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili pre dve godine i prezadovolni smo bili. Bez zamerke. Jedino je tada bilo manje gostiju i zato nisu radili svi barovi na plazi  i sobe prema plazi su bile prazne. Hrana je bila najbolja do tad a pre toga smo bili pet puta u Hurgadi. Naravno, izuzev Sanrise Royal Makady. On je van konkurencije.

Plaza je lepa ali je nama smetalo sto nema koralnih grebena u blizini. Zato ove godine idemo u Makadi bay , Prima life hotel

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vecina se vrati sa 1-2kg. vise

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod bova je dubina nekoliko metara. Super je za plivace samo nista za ronjenje. Voda je cista topla za uzivanje

IMG-31a28bd71cf94cf5630d07160e437d31-V.jpg

IMG-ce70eb319f1d56a1548b51e066d5c1f7-V.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D:thankyou2: za podvodni svet ove godine ćemo morati na izlete. @carobnovino da li se i ovde kao u Sea Gull mora poraniti za lezaljke na plaži? Eeee da ima li kuvalo u sobi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno nismo bili bas nijedno prepodne na plazi za sada. Zbog dece smo prepodne na bazenima ali kad god smo bili na plazi uvek je bilo mesta za lezaljke pod suncobranima znaci posle 2 uvek ima. Ne radi taj hotel na plazi ceo je srusen i renovira se kao i pojedine sobe u Sinbad club-u tako da mislim da zato nije frka za lezaljke.

Svaka soba ima kuvalo a mozete da uzmete i iz barova solje sa picem i da unesete u sobu

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26517
    Ukupno tema
    888111
    Ukupno poruka