Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

652 poruke u ovoj temi

@Jm11, nema na čemu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jm11, nema na čemu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko trenutno u Sinbadu ili je u prethodnih par nedelja bio tamo? Mi bi trebalo da idemo 2.9. tamo pa me interesuje kako izgleda klopa pošto je set-meni umesto švedskog stola (kako su to tačno koncipirali), i uopšte kako funkcioniše ceo hotel, je l' sve na nivou s obzirom na okolnosti? Prvi put idem tamo a hvalili su mi ga ljudi baš, tako da mi je žao što ga verovatno neću videti u punom kapacitetu, ali nadam se da je i ovako zadovoljavajuće. Ako mogu i neke fotke da se ubace da se vidi sa lica mesta. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko da napise imamo li poslednji dan peskire za plazu i tusiranje? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo došli prošle noći pa da pomognem koliko mogu, set meni, može i bolje ali i ovako je ok, jelovnici su na više jezika, donose onaj koji tražite, najlakše je da pokažete prstom šta biste uzeli pa i ako ne znaju da izgovore, znaju šta je u pitanju. Klopa je ok, piletina i govedina su im odlični, falafel sjajan, donosiće vam koliko tražite. Peškire sobar donosi ujutru, za poslednji dan pitajte da vam ostanu jučerašnji ili da vam da duplo, za sobu za tuširanje i presvlačenje pitajte pri predaji prtljaga, nama su rekli da može, naravno, ali istuširali se na plaži, presvukli u wc u lobiju, čisto da ne mora i ta soba zbog nas da se ponovo čisti. Hotel je super, plaža odlična, u blizini ima gde i da se izađe, prošeta, nešto pazari... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo došli prošle noći pa da pomognem koliko mogu, set meni, može i bolje ali i ovako je ok, jelovnici su na više jezika, donose onaj koji tražite, najlakše je da pokažete prstom šta biste uzeli pa i ako ne znaju da izgovore, znaju šta je u pitanju. Klopa je ok, piletina i govedina su im odlični, falafel sjajan, donosiće vam koliko tražite. Peškire sobar donosi ujutru, za poslednji dan pitajte da vam ostanu jučerašnji ili da vam da duplo, za sobu za tuširanje i presvlačenje pitajte pri predaji prtljaga, nama su rekli da može, naravno, ali istuširali se na plaži, presvukli u wc u lobiju, čisto da ne mora i ta soba zbog nas da se ponovo čisti. Hotel je super, plaža odlična, u blizini ima gde i da se izađe, prošeta, nešto pazari... 

Kako izgleda taj set meni? Više jela pa biramo koje hoćemo ili možemo od svega toga da tražimo po malo? Ima li voća, salata, deserta uz to? Šteta što nije švedski sto kao što je inače, ali dobro, verujem da ni ovako nećemo ostati gladni.

Hvala na informacijama. :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako izgleda taj set meni? Više jela pa biramo koje hoćemo ili možemo od svega toga da tražimo po malo? Ima li voća, salata, deserta uz to? Šteta što nije švedski sto kao što je inače, ali dobro, verujem da ni ovako nećemo ostati gladni.

Hvala na informacijama. :-)

Da, dve supe, tri vrste špageta i sosova, tri glavna jela, prilog je pirinač ali možete uzeti i povrće i pomfrit, to naglasite, dve vrste salata, dve vrste dezerta i voće, sezonsko... Ja, recimo, pošto ne znam ni veličinu porcije niti mogu da vidim kako izgleda, naručim od glavnih jela sva tri, pa ako mi se ne svidi, utrapim mužu... A ja baš i nisam neki ljubitelj mesa, tako da nisam ni najmerodavnija za procenu... Ne, gladni nećete ostati. Ako treba još nešto, rado ću pomoći...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da, dve supe, tri vrste špageta i sosova, tri glavna jela, prilog je pirinač ali možete uzeti i povrće i pomfrit, to naglasite, dve vrste salata, dve vrste dezerta i voće, sezonsko... Ja, recimo, pošto ne znam ni veličinu porcije niti mogu da vidim kako izgleda, naručim od glavnih jela sva tri, pa ako mi se ne svidi, utrapim mužu... A ja baš i nisam neki ljubitelj mesa, tako da nisam ni najmerodavnija za procenu... Ne, gladni nećete ostati. Ako treba još nešto, rado ću pomoći...

 

Hvala još jednom! Ako se setim još nečega pitaću. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu, slobodno pitaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda je glupo pitanje, ali pošto prvi put idemo tamo, čisto da proverim. Dobijamo tamo i peškire za plažu, nema potrebe da nosimo naše za to? Tj. pretpostavljam da se nalaze na ležaljkama ili ih nosimo iz hotela? Da li ste bili zadovoljni higijenom? Moja žena je vrlo osetljiva na to, pa bi bilo dobro da je sve pod konac što se toga tiče. :) Zatim, kakav je internet u hotelu i da li je svuda dostupan, ili treba da dokupimo one njihove kartice da bismo imali normalnu brzinu, pošto to dosta ljudi savetuje? I na kraju, kako ste bili zadovoljni sobama, kakve su, treba li da tutnemo neku paru da nas stave u lepšu sobu ili ćemo svakako dobiti neku lepu s obzirom na to da ionako ne rade u punom kapacitetu i mesta ima dovoljno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@DKrle, peškire dobijate svako jutro, po dva, mali i veliki, i po jedan za plažu. Sobar ih u toku prepodneva donosi, mi smo prvog jutra zamolili da nam ostavi i za ujutru pa smo imali a nismo ga čekali da donese, savetujem isto i vama. Higijena je ok, ali se sobe ne čiste svaki dan, uglavnom smo mi na hodniku govorili sobaru da li treba čišćenje ili samo peškiri, nama je bilo ok. Internet je dobar u glavnom holu i po spratovima ispred liftova, mi smo kupili Orange na aerodromu, dečko ubacio u telefon, 16GB za 9€, dala 10 i to je to. Soba nam je gledala na bazen sa talasima, V sprat, parna strana, ulazite uveče u sobu, ništa nikome unapred ne plaćajte, pošaljite mejl hotelu i tražite sobu sa terasom, nemaju je sve sobe, da znate. I, po meni, osnovno, javite se ljudima koji tamo rade, makar u prolazu, uz osmeh, mnogo drugačije vas tretiraju, verujte mi...

Izmenjeno (Silvija sa Dorćola)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na opsežnom odgovoru. I još samo jedno pitanje, tj. ja znam da ima, ali zbog supruge moram da proverim, imamo fen za kosu u sobi, ne moramo da nosimo svoj? :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, to je i meni bilo jako bitno, imam džunglu na glavi :D, da, ne brinite, ima fen, ima i sef kome sami napravite šifru, utičnice su vam uz uzglavlje kreveta, ne treba vam produžni kabl (ja ponela, prošle godine u Seagull mi je bio zlata vredan), ako treba još nešto, pitajte slobodno, nije mi teško... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumaši. Može li mala pomoć oko izbora sobe u hotelu. 

Planiram da pišem hotelu i da tražim određeni tip sobe. Mi smo porodica sa jednim detetom od 16 godina. Agencija je u ponudi imala samo standardne sobe. 

Šta je potrebno da tražim od hotela? Da soba ima terasu, na koju stranu da bude okrenuta, koji sprat, koji tip sobe...???

Hvala unapred na pomoći

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko ovog proleća u Sindbadu?  Ili ima informaciju šta je otvoreno, kakva je situacija? Sta se desava poslednjeg dana s' obzirom da nam je let posle ponoći? Da li može da se ostane u sobi i da se koriste svi sadržaji hotela?Razmišljam da uplatim za maj 10ak dana

Izmenjeno (allegra066)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka