Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

652 poruke u ovoj temi

Nema veze sta si uplatio,jer je su club i aqua isti hotel.Dobices sobu u jednom od ta dva.Sobe u Clubu gledaju  na veliki bazen,a Aqua na aquapark.Isti je kvalitet soba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na razrešenju o sobama :smajl: ......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u osmom mesecu ideno u Sindbad sa detetom od tri ipo godine.Iz agencije su mi rekli posto smo platili za nju samo avio kartu da nema sopstveni lezaj.Zna li neko kakvi su u hotelu,da li ce nam dodati lezaj za nju ako treba i da doplatimo?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@oca88, ima pravo na pomoćni. Mada mislim da skoro svaki hotel ima kao onu sofu, koja služi kao pomoćni. Za vaše dete od 3.5 godine biće sasvim dobar i taj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma da,ta joj je sasvim ok.Samo da nismo nas troje na bracnom :D jer u tom slucaju se samo ona naspava.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobicete lezaj, samo potrazite. U novembru sam letovala u Sindbadu sa sestrom i cer kom. Prvo smo dobile francuski lezaj, sto  nama nije odgovaralo. Trazile smo sobu sa dva odvojena lezaja i pomocnim lezajem i blize liftu, To smo i dobile, bez ikakvih problema.

Prilikom predavanja pasosa recepcioneru, kazite mu kakva Vam soba odgovara tj, kakvi kreveti.

Na Vama je da odlucite da li cete ga castiti odmah sa novcem u pasosu ili kasnije kada vidite sobu i ako budete zadovoljni.

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate li neku preporuku u kom delu da trazimo sobu?Kakve su im inace sobe?

Prvi put idemo....

Nisam bas zahtevna ali ne zelim ni da budem u nekoj supi :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde ste, potencijalni putnici u Sindbad u julu? Kakva su vam razmišljanja, jel se spremate za odlazak, naravno, ako Egipćani puste strance, ili ne? Kakvo vam je mišljenje o ukidanju švedskog stola do kraja jula? Ja iskreno, ne znam više šta da mislim. Agenciju (subagent) još uvek nisam kontaktirala. Datum polaska nam je 22.07,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam već iz kategorije optimiste pala u one umerene optimiste?. 11.07 je naš datum al čitam da za strance pomeraju na 16.07......čekamo i ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je datum 18.7. a WO još nismo kontaktirali, ni mi nismo načisto i čekamo. Ako ukidaju švedski sto, onda nećemo ići, uzećemo tzv. vaučer za dogodine, i otići u Grčku... Čekamo info iz Hotela, pa šta oni kažu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi Sindbad za 12.08.I dalje sam optimista i nadam se da cemo ici i da ce sve biti ok.

Ima li ko u avgustu u Sindbad-u?

Izmenjeno (oca88)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi IDEMO preko WO 10.7.:zid:

Pisala sam juce hotelu mejl sa pitanjima da li ce u julu i avgustu da primaju strane turiste, da li ce biti svedskog stola i da li ce bazeni i tobogani da rade. I nisu mi odgovorili.

Zvala sam WO. Ljubazna devojka kaze da jos nista ne znaju za jul. Egipatska vlada jos nije odlucila.

Mi cekamo i cekamo.....Nit mogu da kazem sefu kad cu na odmor (dobro je da me i dalje pita). Niti trazimo nesto u Grckoj (a mislim da ce cene biti paprene).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi IDEMO preko WO 10.7.:zid:

Pisala sam juce hotelu mejl sa pitanjima da li ce u julu i avgustu da primaju strane turiste, da li ce biti svedskog stola i da li ce bazeni i tobogani da rade. I nisu mi odgovorili.

Zvala sam WO. Ljubazna devojka kaze da jos nista ne znaju za jul. Egipatska vlada jos nije odlucila.

Mi cekamo i cekamo.....Nit mogu da kazem sefu kad cu na odmor (dobro je da me i dalje pita). Niti trazimo nesto u Grckoj (a mislim da ce cene biti paprene).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi odustali definitivno ostavljamo Egipat za 2021........sad tražim Sarti

Ljudi moji meni to sve SKUPOOOO

890€ 15 noci u 1/2 std + put+ klima+ boravisna teksa+ ležaljke + svašta nešto a još nisam ni node umočila u vodu, da ne pričam o jelu i piću a vec dala više nego all za Egipat

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@majana molim te ako dobijes neki odgovor od Sindbad-a da podelis samnom.Bas me zanima sta ce reci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka