Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

652 poruke u ovoj temi

Ima li fen za kosu? ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima fen koji nije tako los, da se prosusi,  osusi, kosa super...

Kabine za tusiranje su manje za krupnije mozda nije bas komforno, ali su kupatila pristojne velicine sa velikim ogledalom. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prvi put u Egiptu. 4 dana u hotelu. Prvi utisci: sobe malo starije ali ciste uredne, klopa savrsena, svaki dan po 2 flase od 1.5l vode. Drugi dan smo promenili sobu na nas zahtev bez problemaZa internet trazite sifru na zakljucanom sinbad club jer tu imate prepodne solidan internet cak i u sobi i na aqua parku.. Osoblje ljubazno apsolutno bez ikakvih zamerki. Ni mi ni deca ne pijemo nikakve probiotike (iako smo poneli punu kesu ? lekova) jedemo salate, sveze voce, sve vrste mesa piletina riba jaretina.... preko 30 vrsta hleba i peciva za dorucak. Ovde ne mozete da ostanete gladni ?

IMG-5d3ba5fabeefe9ab308d898fe283bedb-V.jpg

IMG-a32dffe6bf6ecc9d91d55e385ee3e7bf-V.jpg

Sinbad je fenomenalan hotel. Ja sam bila pre 2 god i ne mogu da prezalim sto nisam i ove uplatila. Bilo je skuplje, i to dosta pa sam morala da promenim. Odlicnan odnos cene i kvaliteta. I odlicna lokacija..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Carobnovino,verovatno ste se vec vratili.Kako ste prosli poslednjeg dana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze kod njih uz kes u pasosu da se uzme soba u prizemlju ( to su valjda superior sobe)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napisite jos,kako je protekao poslednji dan.Kada ste izasli iz hotela i kolika je doplata za sobu ako znate.Hvala na divnom opisu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@carobnovino hvaka na svim informacijama i utiscima koje ste podelili sa nama. Sitno brojim do uživanja u istom hotelu:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel moze kod njih uz kes u pasosu da se uzme soba u prizemlju ( to su valjda superior sobe)?

Mi nismo stekli utisak da su to superior sobe, bar ono što se vidi spolja...

Rekli su nam da su sobe u Sindbad aqua park hotelu sve nove i lux,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Šetalište, prodavnice

Kad izadjete ispred hotela,, na setliste znaci kao kad idete na plažu, levo je KFC, McDonald, mislim cak i PizzaHut, par kafića, neki tržni centar iskreno nisam ulazila. Specifično kad njih je što u čak i u prehrambenim prodavnicama nemate cene. Desno kad krenete imate prodavnicu suvenira i apoteku sa fiksnim cenama, koje su korektne (npr. čuveni antinal oko 2.5 eura...)

Preporuka kad izadjete na glavni ulaz u hotel tamo gde ulaze autobusi krenete levo velika Metro prehrambena prodavnica sa cenama isključivo u egipatskim funtama i super cenama. Čista, sređena...

Na izlete smo išli sa često spominjanim Muhademo Nur travel i bili prezadovoljni. Obavezno posetite Rajsko ostrvo.

Apoteka u sklopu hotela,pored podmornice :) Trazili za lek 5e,kupljen za 1e 50m dalje... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@kole83 čekamo i vaše utiske.......ako ste bili u Sindbadu:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Napisite jos,kako je protekao poslednji dan.Kada ste izasli iz hotela i kolika je doplata za sobu ako znate.Hvala na divnom opisu.

Mi smo se vratili pre 10-tak dana,Poslednji dan smo izasli iz sobe u 12h,a oko 18h su nam dali jednu sobu na sat-dva kako bismo mogli da se istusiramo,sredimo,presvucemo... Oni koji su hteli sobu na ceo dan placali su je 35 dolara.

A kakav im je Aqua park na sledecem videu :) 

https://www.youtube.com/watch?v=22gQprZt65U

 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka